Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Potrosnja mog motora (V strom 1000, 2008 god) koji je u odlicnom stanju, redovno servisiran po knjizi, predjenih 30 000 km je od 6,5-7,5 litara. Zavisi od rezima voznje, opterecenosti prtljagom , suvozacem...Jako retko vozim po gradu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Znam da je bilo 100 puta,al ajd jos jednom,ko zna i nije mu tesko,zanima me koliko prosecno trosi hiljadarka po gradu i na otvorenom,neke normalne voznje,registracija vidim da je oko 200 e,sto nije strasno,druga prepreka u odnosu na 650 koji bi pre uzeo al su skuplji je potrosnja,a treci sto verovatno brze jede gume od 650,al pretpostavljam da i to nije neka razlika prevelika...

ako voliš penzionerski onda dl650 VTROM ;) .. ako voliš da motor trgne kada zavrneš gas onda dl1000.

dl650 jako malo troši I TO MNOGO MANJE OD DL1000. Korpa kvačila mu traje duže od dl1000 :) maDA, sve su to dobri motori..Zavisi od tvojih afiniteta i mogućnosti..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1545 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Moram da pohvalim nisku potrosnju 650-ce.Pre 20-ak dana sam isao u C.Goru sa suvozacicom i puna 3 kofera. Prosecna potrosnja je bila 4.2 L :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Relacija Kragujevac-Beograd-Kragujevac,preko Mladenovca i Topole,vožnja do 100 km/h.Potrošnja 3,41L/100km(Race exhaust i BMC filter).Napunjen rezervoar do čepa u polasku i dopunjen do čepa po povratku!!1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Uhhh za 650 sam i pretpostavljao posto moj freewind trosi do 100 oko 4,al ako je razlika tolika...

kao i sve ovde i meni je sve do mogucnosti,afinitete uklapas u hodu.. :D pre bi mali strom zbog svega i mislim da bi mi bio zadovoljavajuci u svim mojim potrebama,al generalno je u startu skuplji od velikog,s tim sto se to izjednaci kasnije u eksploataciji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Ima li leka ovom displeju,prilikom kupovine motora bio je ovako razliven,da li se on menja ili idu komplet satovi,ovako mi ne koristi ni za sta.

post-1337-0-66242200-1343057143_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Pre par mesec dana sam kupio V- Strom DL650. Na levoj strani oklopa ima jedan potenciometar za koji ne mogu da odgonetnem namenu. Kao da su grejaci rucica, ali moje rucice nemaju grejace. Predhodni vlasnik takodje ne zna namenu ovog potenciometra. Da li je neko imao ovako nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Ja prvi put vidim nešto ovakvo...

 

Pogledaj gde vode kablovi.

 

Po ovome izgleda kao potenciometar nekih grejača.

 

Ručica...sedišta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Rucice nije, sediste sam skidao ali nisam video nikakvu mogucnost grejaca... Da bih video kuda idu kablovi moram da skinem oklop i rezervoar. Mislio sam da kada vec na potenciometru pise suzuki da je neko vec to video.post-25388-13434998962933_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V strom 650 2008-2013,

650icu vozim 40 000km

 

Što se potrosnje tice trosi :

 

Ibarskom dva putnika 3 kofera trosi 4,4l (do Crne Gore)

po gradu 4,6 kada vozim solo(ne vozim brzo)

 

Auto put brzina izmedju 140-150km/h dva putnika 3 kofera trosi 5,5l (do Grcke)

 

E kad se trkas auto putem pun gas 170-180 km/h trosi 9l a mozda i vise (samo jednom probao do Kragujevca povukli me Turci)

 

 

 

Napunis ga za 2700din i vozis se 450km!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Svaka čast na korisnim linkovima, ali uputi kolegu na drugu temu, gde može da dobije mnogo više informacija u vezi dodatne opreme.

P.s. Nije mi jasno na koje njegovo pitanje si odgovorio!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Drugari moze pomoc oko kocionih plocica za Stromce? Kojeg proizvodjaca preporucujete i gde kupiti? Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1545 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Drugari moze pomoc oko kocionih plocica za Stromce? Kojeg proizvodjaca preporucujete i gde kupiti? Hvala!

 

Na kojoj si kilometrazi sa motorom? Videh da je motor 2009 godiste!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Drugari moze pomoc oko kocionih plocica za Stromce? Kojeg proizvodjaca preporucujete i gde kupiti? Hvala!

 

Na kojoj si kilometrazi sa motorom? Videh da je motor 2009 godiste!

na 29.000 km prednje plocice su za promenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650
Svaka čast na korisnim linkovima, ali uputi kolegu na drugu temu, gde može da dobije mnogo više informacija u vezi dodatne opreme.

P.s. Nije mi jasno na koje njegovo pitanje si odgovorio!

upravo tako, :-) Znam da u dodatnoj opremi ima gde se moze kupiti, ali moje pitanje je da li je neko od Vas ugradio na Vstroma pokazivac stepena prenosa i da li je komplikovano i koji je model najbolji za njega. Naravno to ne vazi za novije modele jer sam video da im je to fabricka opcija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1545 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM
Svaka čast na korisnim linkovima, ali uputi kolegu na drugu temu, gde može da dobije mnogo više informacija u vezi dodatne opreme.

P.s. Nije mi jasno na koje njegovo pitanje si odgovorio!

upravo tako, :-) Znam da u dodatnoj opremi ima gd e se moze kupiti, ali moje pitanje je da li je neko od Vas ugradio na Vstroma pokazivac stepena prenosa i da li je komplikovano i koji je model najbolji za njega. Naravno to ne vazi za novije modele jer sam video da im je to fabricka opcija.

 

Pogledaj na hrvatskom forumu za V strom motore,citao sam da je neko od njih ugradjivao pokazivac stepena prenosa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja