Jump to content

Moto Zajednica

MotoBike revija, broj 4

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Iskren da budem sem gomile slika sa kojekakvih trka i skupova ja ne videh nešto tekstova.

Može to i mnogo bolje, pitanje je samo da li æemo mi imati dovoljno strpljenja/novca da to i doèeka :wink: mo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

I ja se slazem sa Pekijem. Puno slika, a veoma malo tekstova. Normalno treba da bude vise tekstova nego slika. Ja cu i dalje da kupujem taj casopis sa nadom da ce se jos popraviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Od sledeceg broja opet promene ,bice vise teksta i vise strana ,a sto se tice trka moramo da forsiramo sa slikama da ljudi vide da nasi momci voze napolju da bi sto vise sponzora privukli u motosport ,inace hvala svima na podrsci :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Ako ne gresim video sam ga negde www.motori.hr ili www.motoplus-web.de nisam siguran ali sam siguran da clanak o kupovini motora je sa www.motori.hr

 

Sasa nemam nista protiv, samo da se navede izvor odakle je......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

iskreno slucajno sam nasao zalutao broj 3(pre 3 nedelje) na nekoj trafici i kupio ga da vidim dal ima nesto zanimljivo i naisao sam na adresu ovog sajta sto je za pohvalu i na nagradnu igru sto me privuklo da nabavim broj 4 i da kupim broj 5 nemogu dati pojedinacnu ocenu ali mi se cini da sam vecinu stvari koje sam procitao kao i dosta slika vec video negde na netu sto mi se nimalo ne dopada pogotovo za 200 dinkica da neko sedi i prekucava tekstove i stampa slike, no nije to ni lose mnogo ljudi u Srbiji nezanima njakanje po netu, elem sve u svemu nije toliko lose stampa i kvalitet mi se dopadaju mozda su tekstovi "ukradeni" ali su i korisni mada bi bilo lepo da se isprave i greske u pisanju kao i da se angazuje neko ko ce to fino procitati i napisati cisto srpskim jezikom jer sam primetio da se negde u nekim tekstovima koristi "srpsko-indijanski" recnik, sto mi je za 200 dinkica bas zasmetalo.

Znaci sa moje strane ocena vrlo dobra jos samo da angazujete dobar lektor i eto ocene odlican za celu redakciju. :paper:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja sam tek sad video da postoji ova tema.

Kasno se oglasavam ali sta sad... Nema ni veze...

 

Iskreno, meni se ovaj broj 4 bas svideo.

Ima dobrih tekstova (pogotovo onaj od 270km/h (sta li se desava na 290 :roll: :lol:)), lepih slika, nema gresaka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja