Jump to content

Moto Zajednica

Misha ZXR...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Moj dobar drug je doziveo isto na skoro istm mestu. Kad sam ga pitao koliko brzo je isao, razmislio je i odgovorio: PA NISAM ISAO POLAKO!!!! :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
Slozio se ne slozio sa Dirtyjem mala im je oduzela prednost na delu puta di je mogla da ih vidi samo da je htela... Mislim da je Endrew ovaj put isklizao' date=' ali tu smo da ukrstimo misljenja... :wink:[/quote']

40 km oganicenje sluzi da ih ona vidi, ako SAMO pogleda na obe strane, a ne da oni voze ni 80 km, a kamoli 120-150. Evo ja jedem odlicam govedji gulas, sta god mislio moj kardiolog, nije kriv kasapin!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Evo ja jedem odlicam govedji gulas' date=' sta god mislio moj kardiolog, nije kriv kasapin!!![/quote']

 

FE-NO-ME-NALNO!!!!! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Moze da se sazna koliko je neko isao uz neke podatke.

Npr. sat pri udaru zaglavi u obrtajima kojima je udario, vidis u kojoj je motor bio brzini i onda znas otprilike koliko se kretao.

Takodje, ako znas koliko je metara leteo od udarca (prvo mesto na koje je pao posle udara), izmeri se ta razdaljina i izracuna sa kilazom coveka i moze se saznati u 20km/h koliko je isao itd.

 

Covek koji radi u Dunav osiguranju je jednom drugaru kad se zakucao rekao da je isao izmedju 150 i 170km/h jer je tezak 120 kg a leteo je 36m.

Decko potvrdjuje da je isao, cini mi se da rece, 164km/h kad je udario.

 

E sad, treba neko znati takve stvari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
Znachi bash se "mushki" oleshio.... E' date='moja kewa radi u urgentnom, pa ako nekome nekad neshto zatreba ili se ne daj Boze neshto desi SLOBODNO,ma ne slobodno... [b']INSISTIRAM[/b] da mi se jawi,jer je pomoc zagarantowana...

PUJ,PUJ,PUJ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
Evo ja jedem odlicam govedji gulas' date=' sta god mislio moj kardiolog, nije kriv kasapin!!![/quote']

 

FE-NO-ME-NALNO!!!!! :lol:

Ima jos koji tanjir, jos kratko!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Ako je neko u kontaktu sa Mison' date=' nek napise kako mu je?

Puno pozdrava za Misu!?

Samo da se oporavi, bice motora :!:[/quote']

 

Dobro je Misha, video sam se sa njim nekoliko puta. Skinuli su mu gips sa ruke i jedino je ostao fixator za ramena, al i to ce uskoro. Dobro se oseca i nije izgubio zelju za motorima ;) Kad dobije kintu od odstete za motor i povrede, pazarice nesto :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

covek uci na greskama! pametan na tudjim a glup na svojim!

na zalost i sam sam mnogo puta ispadao glup al ipak ne mogu da shvatim da neko moze reci da je devojka kriva!

pa ni ja ne bih video sam sebe iz auta pri toj brzini!

ogranicenje postoji da bi ukazalo kretenu koji vozi 5x brze da mogu i drugi da stradajuzbog njegove brze voznje!

ljudi iskreno da sam na mjestu djevojke bio u kolima nalupao bi motoristu bez obzira na sve! pa ako je neko spreman da rizikuje svoj zivot nema prava da ugrozava tudje!

brz oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ja mogu da tvrdim a to je i sud potvrdio da je devojka kriva, isplaæena mu je kinta od osiguranja za motor, ostalo je samo ono za povrede (a ima...) Išao je oko 70km/h u trenutku poèetka dešavanja, a devojka je prvo provirila pa STALA (na liniju preglednosti) pa kad je skontala da su DALEKO krenula u manevar, pa je onda skontala da su možda BLIZU pa je inteligentno STALA u njihovu traku (e što nisam Èeh pa da animiram), tako da o STIZANJU zbog prevelike brzine nema mnogo prièe. Izvinjavam se zbog neblagovremenog informisanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland
covek uci na greskama! pametan na tudjim a glup na svojim!

na zalost i sam sam mnogo puta ispadao glup al ipak ne mogu da shvatim da neko moze reci da je devojka kriva!

pa ni ja ne bih video sam sebe iz auta pri toj brzini!

ogranicenje postoji da bi ukazalo kretenu koji vozi 5x brze da mogu i drugi da stradajuzbog njegove brze voznje!

ljudi iskreno da sam na mjestu djevojke bio u kolima nalupao bi motoristu bez obzira na sve! pa ako je neko spreman da rizikuje svoj zivot nema prava da ugrozava tudje!

brz oporavak!

 

nelupaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

to je moje vidjenje stvari na osnovu onoga sto je vec napisano!

mozda nisam u pravu al covjek lijepo rece "ulica nije pista" a zbog ovakvog ponasanja pojedinih vozaca R-ova ova preostala(veca ) grupa motorista je razapeta na krst(pogotovo u manjim sredinama)!

toliko Denise!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
ljudi iskreno da sam na mjestu djevojke bio u kolima nalupao bi motoristu bez obzira na sve!

 

 

Chak i kad nije kriv??? Pa i da jeste, zashto bi ga nalupao!? Sam je sebe vetj kaznio time shto je pao, povredio se, slupao motor,oshtetio nechija kola itd... da ne nabrajam...

 

Jel sam ja trebala da nalupam vozacha kamiona kome je ispala klocna na put i to bash kad sam ja nailazila??? Sretjna sam shto sam ostala ziva, a motor tju da sredim...

 

Nasiljem se nishta ne postize, to je samo podstrek za josh vetje nasilje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Nasiljem se nishta ne postize' date=' to je samo podstrek za josh vetje nasilje....[/quote']

 

AMIN.

 

ps.Zakljuchavaj :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

pa racunam da ovde pred motoristima i mogu da kazem "da bi nalupao motoristu" a naravno da nikad to ne bi izjavio pred drugim ucesnicima u saobracaju(koji po pravilu kenjaju po motoristima kad god stignu)!

to je kao kad u kuci kenjas protiv familije a napolju nikd neces reci: e onaj moj cale je kreten zbog tog i tog....

ovde smo da ukazemo jedni drugima na greske koje pravimo jer svakom od nas moze sve ovo da se desi.

zato i treba da smo realni i objektivni!

koliko vidim i drugi podrzavaju ovaj stav(mozda grijesim)al malo ljepse to upakuju!

ljudi ipak je umjesto auta mogla (nedajboze) biti i majka sa kolicima.....

daleko bilo!

pozdrav!

,,,,,i samo lagano kroz naseljeno mjesto,,,,,,,,,,,,,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Podrzavam Igora za sve sto je rekao.

Treba da ukazujemo na greske a ne da je motorista uvek u pravu :oops:

 

IstogA sam mišljenja :)

 

@dex: mojne da se ljutiš :wink: :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
neverujem da tako mislite vec se samo solidarisete .

a to i nije vise za komentarisanje' date='nije zanimljivo.[/quote']

 

 

Ako neveruješ, ili ne veruješ, to znaèi da me nazivaš lažovom, a to nikako nije lepo.

 

Evo ti pa èitaj malo. Pre nego što nekoga uvrediš, red je da bar znaš o èemu prièaš. Ja sam zbog jedne svoje opaske na tu temu naišao na oštre kritike, tako da apsolutno nisi u pravu kada tvrdiš to što tvrdiš.

 

http://www.bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=1898&start=0

 

Sa druge strane, i da se solidarišemo, ko si sad pa ti da tvrdiš da to nije zanimljivo? Ako podržavam neèije mišljenje, naravno da æu to i napisati. Ako tebi nije zanimljivo, onda nemoj da komentarišeš. Prosto k'o pasulj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

hvala momci!koliko kapiram ocigledno je da postoji jedna(manja grupa) bajkera koja je kategoricna u svojim stavovima "da su motoristi uvjek u pravu" ! na zalost izgleda da oni cesce i stradaju!ljudi dozovte se pameti!

nije mi cilj da vrijedjam bilo koga!moramo se ponasati malo i samokriticki da se sr.... ne bi desavala! ne moze se pokretati akcija "o bezbjednosti motociklista na drumu" a onda sjesti na motor pa kroz naselje 120...!

epilog znate i sami ....." ma izletjela mu neka baba kolima..."!

dzaba sva prica o bilbordima , tv emisijama , pp materijalu..... pored ovakvog ponasanja! jasno im je da se neko ne zadovoljava "obicnim" vozikanjem s ekipom po gradu" ali ipak za takve stvari postoje odredjena mjesta a i oprema!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland
neverujem da tako mislite vec se samo solidarisete .

a to i nije vise za komentarisanje' date='nije zanimljivo.[/quote']

 

 

Ako neveruješ, ili ne veruješ, to znaèi da me nazivaš lažovom, a to nikako nije lepo.

 

Evo ti pa èitaj malo. Pre nego što nekoga uvrediš, red je da bar znaš o èemu prièaš. Ja sam zbog jedne svoje opaske na tu temu naišao na oštre kritike, tako da apsolutno nisi u pravu kada tvrdiš to što tvrdiš.

 

http://www.bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=1898&start=0

 

Sa druge strane, i da se solidarišemo, ko si sad pa ti da tvrdiš da to nije zanimljivo? Ako podržavam neèije mišljenje, naravno da æu to i napisati. Ako tebi nije zanimljivo, onda nemoj da komentarišeš. Prosto k'o pasulj.

 

ja sam homosapijens i skroz je na mestu da imam svoj stav i svoje misljenje.

 

nemoze biti zanimljivo sve dok neukljucis svoj mozak a ne da prepisujes od drugih ,da si u skoli popijo bi keca do kraja godine.

sedi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Denis, druze ne samo da imas svoje misljenje nego izgleda da imas i dva razlicita po istom pitanju! Vidim da si pokrenuo temu o bezbjednosti motorista u saobracaju i tu te podrzavam ali mi se cini da ovi tvoji poslednji komentari ne idu u prilog toj temi pa sam malo zbunjen!

Smatras li da je jurnjava po gradu nesto sto ce podici nivo bezbjednosti na ulicama? Da li ce ostali ucesnici da prihvate samu akciju ako se desavaju ovakvi udesi!?

Ima nas koji znamo da uzivamo i u sporoj voznji(i u terenskoj naravno)

pa smo ipak zbog "brzih"pojedinaca nepravedno etiketirani u svojim sredinama kao losi momci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland
Denis' date=' druze ne samo da imas svoje misljenje nego izgleda da imas i dva razlicita po istom pitanju! Vidim da si pokrenuo temu o bezbjednosti motorista u saobracaju i tu te podrzavam ali mi se cini da ovi tvoji poslednji komentari ne idu u prilog toj temi pa sam malo zbunjen!

Smatras li da je jurnjava po gradu nesto sto ce podici nivo bezbjednosti na ulicama? Da li ce ostali ucesnici da prihvate samu akciju ako se desavaju ovakvi udesi!?

Ima nas koji znamo da uzivamo i u sporoj voznji(i u terenskoj naravno)

pa smo ipak zbog "brzih"pojedinaca nepravedno etiketirani u svojim sredinama kao losi momci![/quote']

 

sada ja tebe nerazumem.

 

pobogu zar je lose to sto sam napisao da im treba pokazati udes i da im se skrene paznja na taj nacin .

sto bre meni pricas te price da su motoristi krivi za njihove pogibije,(mali deo da ,tu se slazem )ali ovde niko negovori o kamikaza motoristima vec o normalnim ljudima koi svoje zivote gube zbog ostalih nesavesnih vozaca.ucesnika u saobracaju.

 

i nenapadaj bez argumenta.

sedi i ti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

ok pogledaj malo sta su ljudi pisali u tvojoj temi pod"motoristi na drumu"!

odnosi se na statistike!

 

nista brate samo furaj svoj fazon! nek ti je sa srecom!

mislim da ima neko ko ce shvatiti!

 

 

uzdravlje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja