Jump to content

Moto Zajednica

UKRADENA Yamaha SZR660 !!!

Recommended Posts

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Cekamo izvestaj! Meni su proslog septembra ukrali mini-van. Pronasla ga policija u roku par sati (nisam ni znao da je ukraden). Pronadjen u izlogu prodavnice :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Rekoh vam, nadju panduri svassta, i kao glavno i kao "kolateralnu stetu".... zato i stvari za koje pomislite da se nikad nece naci a ukradene su treba prijaviti, jer se ponekad "usput" otkriju...

 

Svaka cast Karlose. Makar je u 1 komadu. Izgleda kao sto rekoh da su u pitanju idioti kojima reba da se vozaju mada cekamo pricu do kraja....Napisi sta se desilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Video sam motor juèe ispred policije na Banovom Brdu. Meni ne izgleda uopšte ošteæen (bar sa zadnje i desne strane)!

A ako je informacija iz SMS-a doslovce taèna, onda to i nije neki uspeh za policiju: oni su našli motor (a nisu uhvatili lopova). :evil: Ali ajde da èujemo prvo zvaniènu verziju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1573 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Video sam motor juèe ispred policije na Banovom Brdu. Meni ne izgleda uopšte ošteæen (bar sa zadnje i desne strane)!

A ako je informacija iz SMS-a doslovce taèna' date=' onda to i nije neki uspeh za policiju: oni su našli motor (a nisu uhvatili lopova). :evil: Ali ajde da èujemo prvo zvaniènu verziju.[/quote'] pa da , ali da je stajao i dalje tamo gde su ga panduri nasli mozda bi ga opet neko makao, stavio u grazu i prodavao sledecih 20 godina u delove xexe.... ipak je uspeh, kakav takav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Shto se tiche stanja motora...

Nema vetrobran, nema retrovizore, brava je polomljena, poklopac rezervoara razbushen, padano je na levu stranu [oguljen dekl i polomljene plasatike], polomljeno kvachilo, iskrivljen menjach, migavci ischupani i polomljeni, auspuh zavaren ["popravljen"vod strane lopova], nogostupi suvozacha skinuti, isharan auto lakom [zutim], nema tablice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Ukrala ga deca od 17 godina max...

 

Verovatno se zna po kraju ko su i sta su, samo treba biti srecan i naici na prave ljude da ti daju informaciju. Opet, bolje i tako nego da su ga gurnuli u Savu ili zapalili pa da ga ne vidi vise nikad.

 

Jel pokriva neko osiguranje nesto od stete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Evo ovako,

 

Mina je napisala sve detalje, samo jos da kazem da je nadjen na obrenovachkom putu, kod kafane Mika Alas, uredno parkiran...

Panduri su videli da nema tablicu pa su ga zato i proverili.

Sjeban je do jaja, ali sta da se radi, bolje ista nego nista. Bitno je da radi, tj. agregat je o.k.

 

Cuo sam da u ovakvom slucaju mogu da trazim pare od osiguranja, onog osnovnog sto se placa pri registraciji. Ne znam da li je to tacno, moram da proverim.

 

Za pocetak, trebaju mi brava, poklopac rezervoara i retrovizori, pa ako neko zna gde mogu da nabavim...ali to je vec druga tema...

 

Sad sam jaaaako srecan sto ponovo imam svoj bajk !!!!!!!

 

Hvala vam svima na podrsci i pomoci!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

Zaista nemam rechi! =D> Da i nasha policija uradi neshto kako treba :shock: Carlose nemash pojma koliko mi je drago shto su ti nashli bajk. i to ti je za nauk za sledeci put [-X A sad prawo u Mladenowac kod Brke da ti sredi plastiku (A ti Brkicu meni 10 procenata shto ti prawim reklamu :D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Super!!! :biker:

 

Ja cu biti suzdrzan pa cu pohvaliti policiju ali samo u ovom slucaju. I dalje ostajem pri tome da ne rade svoj posao dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Karlose, sad kad je motor nadjen - da li si koristio IKAKVU zastitu od kradje?

Iskreno, mislim da je ovo momenat da pomenemo alarmne sisteme, lance i bukagije (makar i one kineske) :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Drago mi je sto su ti nasli, stvarno si imao srece!

Nadam se da ces uskoro pevati: " Hit the road, Karlos..." :D u Ray Charles stilu :)

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar
Karlose' date=' sad kad je motor nadjen - da li si koristio IKAKVU zastitu od kradje?

Iskreno, mislim da je ovo momenat da pomenemo alarmne sisteme, lance i bukagije (makar i one kineske) :roll:[/quote']

 

Nista od dodatne zastite nemam.

Samo je volan bio zakljucan, to je sve.

Bogami, sada cu dosta uloziti u sve to.

Cak bih i nabudzio onu varijantu 'ortak lokator' od telekoma, to sigurno.

Pored standardnog alarma sa blokadom motora, stavicu i mobilni sa 064 karticom negde na stand by kad god ga parkiram, pa ako nestane, krece lociranje.

Inace neznam koliko pomaze disc lock, mozda ih samo iznervira da iseku ceo disk... Jedino da se motor lancima veze za nesto.

Ne znam, dajte predloge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

"ortak lokator" varijanta je skoz dobra. Napravis ispravljac da ti mobilni uvek bude vezan za akumulator i sve to lepo pakujes i sakrijes negde u motor da ne upada u oci i zaboravis na njega. Po meni je to odlicno ali ipak nece spreciti da ti neko mazne motor i havarise dok ga ti lociras po ulicama.

 

Disk lok mi se cini kao dobra ideja, ne znam... mozda je cak najbolja jer ga je tesko skinuti tako da se niko nece drndati 10 minuta na pakringu skidajuci disk.

 

Lanac, takodje dobra kombinacija ali mislim da je disklok bolja. Nema tog lanca koji nemoze da se presece a disk lok nije bas tako lako

 

Pored svega navedenog uvek bih ulozio novac i u dobar alarm. Nedavno je neko napisao pricu o tome kako mu je alarm pomogao da spreci da mu klinci skinu retrovizore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Disklok je ok za tu varijantu drndanja na parkingu, ali je mnogo verovatnije da ce motor ubaciti u pickup ili kombi, pa onda polako...

 

Sta znaci dobar alarm? Svi rade u principu istu stvar, a cena varira od 15 do 500e. Sta treba gledati u tom slucaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Disklock ne može da spreèi da motor odnesu, odnosno da ga utovare u kamion, pickup, traktor, svemirski brod... Lanac ipak ne daje mnogo mesta za improvizaciju, sem ako lopov ne dovozi i bager za banderu, drvo ili znak... Ja sam za dooobru lanèinu.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja