Jump to content

Moto Zajednica

ARCTIC par slika

Recommended Posts

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Pošto sam ove godine odradio par turica čistog  soft offroada sa malom Kawicom gde mi je najjintersantniji bio Durmitor i silazak u kanjone Tare  i Sušice po mapama, ja poslao par slika drugaru u Toronto koji je takođe bajker mada nije enduraš (još uvek  ;D)

Kad on meni super su slike ali pogledaj ti ovo, neke njegove kolege sa posla pre neki dan na Arktiku.

Samo par slika makar će uživati ovi RS-ovci il kako se već zove to motorče, ne znam koji je drugi motor

 

 

 

post-760-12879005018717_thumb.jpg

post-760-12879005019134_thumb.jpg

post-760-12879005019532_thumb.jpg

post-760-12879005019933_thumb.jpg

post-760-12879005020334_thumb.jpg

post-760-12879005021383_thumb.jpg

post-760-12879005021884_thumb.jpg

post-760-12879005022272_thumb.jpg

post-760-12879005022674_thumb.jpg

post-760-12879005023073_thumb.jpg

post-760-12879005025471_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Za mene bi voznja motorcikla u ovom podneblju bila pravo muchenje sa zdravstvenim posledicama. :P

Eh, pa oni su Kanađani a jednom otići motorom na Arctic je ipak podvig a i velika avantura.

Kada sam počeo da vozim ovaj mali KLE i kada sam počeo da idem tamo gde sam ja zamislio i zašto sam ga kupio- samo znači offroad na mestima gde ne dolaziš običnim vozilom i negde u divljini sam zapravo sreo porodice koje nisu klasika već teška kategorija avanturista koji dolaze iz Italije, Holandije na neka mesta kojih nema na karti!!

Ja sam ostao u čudu odakle oni tu ali eto oni znaju jer to vole.

Ja sam mislio da sam na najzabitijem delu Durmitora kada su došla dva full džipa i to stranci sa klincima.

Odmah skočiše u hladnu Taru a mi ostadosmo da gledamo jer ipak nismo ta kategorija.

Znači nisu klasika, specifični su, njima ne smeta ne znam kakav uspon ili loš put jer su spremni na to, dolaze sa džipovima kao za Dakar.

Neverovatno je koliko toga lepog ima što je teško dostupno a mi ne znamo gde je to.

 

Naravno svako ima neku ideju zašto poseduje neki motor pa neka uživa u toj svojoj ideji onako kako je on zamislio.

Ja ovim momcima zavidim, posle ovakve vožnje okolina Toronta je nezanimljiva i nije avantura kakva god ona bila.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Za mene bi voznja motorcikla u ovom podneblju bila pravo muchenje sa zdravstvenim posledicama. :P

Eh, pa oni su Kanađani a jednom otići motorom na Arctic je ipak podvig a i velika avantura.

Kada sam počeo da vozim ovaj mali KLE i kada sam počeo da idem tamo gde sam ja zamislio i zašto sam ga kupio- samo znači offroad na mestima gde ne dolaziš običnim vozilom i negde u divljini sam zapravo sreo porodice koje nisu klasika već teška kategorija avanturista koji dolaze iz Italije, Holandije na neka mesta kojih nema na karti!!

Ja sam ostao u čudu odakle oni tu ali eto oni znaju jer to vole.

Ja sam mislio da sam na najzabitijem delu Durmitora kada su došla dva full džipa i to stranci sa klincima.

Odmah skočiše u hladnu Taru a mi ostadosmo da gledamo jer ipak nismo ta kategorija.

Znači nisu klasika, specifični su, njima ne smeta ne znam kakav uspon ili loš put jer su spremni na to, dolaze sa džipovima kao za Dakar.

Neverovatno je koliko toga lepog ima što je teško dostupno a mi ne znamo gde je to.

 

Naravno svako ima neku ideju zašto poseduje neki motor pa neka uživa u toj svojoj ideji onako kako je on zamislio.

Ja ovim momcima zavidim, posle ovakve vožnje okolina Toronta je nezanimljiva i nije avantura kakva god ona bila.

 

Ma to je ok. sto ti pises ali ja bih se smrzao bez obzira na opremu.Da ne pominjem reumu.Ledeno je tamo. :-\ Dzaba voznja ako ti je mucan svaki sekund od hladnoce.A ti trpis i srecan si jer si otisao daleko.Ja bih daleko bajkom ali u klimi za koju je predvidjen motorcikl. ;) I ja bih na Durmitor. :) A prava voznja mi je : Srbija-Madjarska-Austrija,....Italija....Francuska(jug) i Spanija(---> Gibraltar). Druga tura: ka Rusiji,Mongoliji,Koreji,Kini.......E to je voznja.Neki,koji su isli bili su odusevljeni.Mada....$$$$$$$$$$ ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Inače jedan od ovih momaka je Direktor prodaje BMW Motorcycles Toronto.

 

Kanađani su valjda navikli na duge zime sa mnogo snega, priča i ovaj moj drugar kako u Torontu lopata po celu zimu ispred kuće jer je obavezan da to uradi. On čisti a ono pada.

Ja sam se kod nas vozio godinama i do 5 stepeni iznad nule i nije mi bilo hladno sa mojom opremom, ispod toga na asfalt nikada nisam išao zbog poledice.

Mada ranih osamdesetih kada sam bio mlad i lud sećam se na ČZ Enduro 175 i kasnije na YZ125 da sam stavljao lanac oko zadnjeg točka da bi vozio po snegu.Tada ko je imao kacigu on je bio tata a da ne pričamo o drugim delovima opreme.

Zima ali nema veze, tada mi je sigurno bilo manje zima nego sada

Na Arktik odeš jednom u životu i lupiš recku ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja