Jump to content

Moto Zajednica

KTM

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

Dobio sam ponudu za KTM-a,crossericu narawno,125ccm,cwaja,1998, oko 40ks + izduw koji dodaje josh 10-ak,nigde ogreban,1000 km. nemachki papiri,regularan... taj lik nece wishe da ga wozi i trazi 700 eura,shto uopshte nije mnogo,ali me zanima kakwi su KTM-owi motori,performanse,prednosti-mane, potroshnja..... Pa :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pa sigurno je neizmerno bolji od tvoje Kawe mada da ima 50ks, u to nesto ne verujem, mislim da te laze.

 

Gde se nalazi motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Dobio sam ponudu za KTM-a' date='crossericu narawno,125ccm,cwaja,1998, oko 40ks + izduw koji dodaje josh 10-ak,nigde ogreban,1000 km. nemachki papiri,regularan... taj lik nece wishe da ga wozi i trazi 700 eura,shto uopshte nije mnogo,ali me zanima kakwi su KTM-owi motori,performanse,prednosti-mane, potroshnja..... Pa :?:[/quote']

Prvo 50 konja ,jako tesko.Drugo kako zna da je presao 1000 km, ako je cross motor,posto je verovatno takmicarski.Trece , KTM iz te generecaije nije ni blizu ovim danasnjim koji su dosta dobri i konkurentni.Uglavnom to je profesionalan motor, sa kojim ces verovatno svakih 10000-15000 km imati trosak novog klipa , mozda i cilindra,a negine ti ne koja klipnjaca.Ekstremno veliki potrosac , posto je cvaja koja mora da trosi i kvalitetno ulje za mesavinu koje uopste nije jeftino.

Sve u svemu mislim da ti tqaj motor ne treba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Ako je SX 125 to ti je 42-46 ks max sve sa izduvom i ostalim, do 7-8 litara ako rabiss sve konje, na 10 sati rada otvaranje za takmiccare pa se mjenja sve ssto je izasslo iz tolerancije, odliccna makina, ako occes bass kros da voziss, uzi ali su djelovi skupi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
na 10 sati rada otvaranje za takmiccare pa se mjenja sve ssto je izasslo iz tolerancije' date=' od[/quote']

 

A ulje predpostavljam menjas sa zalaskom sunca?!? :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Sisak

KTM sto se tice crossa je u samom vrhu, 1998 model je je jeko dobar i vozan, vozniji i od honde i od suzukia, yamahu 125 nisam probao tako da ne mogu govorim o njoj. Oko 40 konja ima max i za tu god cijena je prihvatljiva, provjeri koji klip ima A,B, ili C prgledaj semeringe da ne sline, lanac lancanike osnovno i ako je dobar kupuj, probaj jos spustiti 50, 100 eura.

A sto se tice potrošnje, ako voziš amaterski kao ja, govorim o stazi a ne o vožnji po livadama, vjeruj mi da rezervoar neces uspijeti potrošiti za cijeli dan vožnje, jer nakon 10 -15 krugova više flašu vode ne možes držati u ruci koliko sve boli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Pa sigurno je neizmerno bolji od tvoje Kawe mada da ima 50ks' date=' u to nesto ne verujem, mislim da te laze.

 

Gde se nalazi motor?[/quote']

 

Pa narawno da je bolji,kao da ja to nisam znao. Motor je trenutno u bg-u. Mada ja ne wolim cross,opet mi je nekako zapao za oko :) Dosta je snazan za tu kubikazu,ali ewo wec me hwata polemika zbog potroshnje :? Mada ja nemam nameru da se neshto iziwljawam na njemu (pa dobro,mozda samo malo :twisted: ), ali ako ste u prawu oko habanja klipa,cilindra, i ostalog gore nawedenog,onda mi se chini da owaj motor ima wishe mana nego wrlina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Trece ' date=' KTM iz te generecaije nije ni blizu ovim danasnjim koji su dosta dobri i konkurentni. [/quote']

I dosta skupi. Swe u swemu hwala na sawetu,imacu ga u widu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja