Jump to content

Moto Zajednica

Zumo 550 , pa da li je ovo moguce ?

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

Ja sam NUVI 200 u Italiji platio 120 eura, a kod nas je oko 16.000din ili i više

 

Moj kolega je kupio NUVI 200W u Rijeci, na nekom popustu, posto ima samo neke karte Alpa (kao neki bundle samo za skijashe) , kad je povratio PDV, izasao ga je 90 Eura. U Beogradu kosta sa SCG Route 21287,00 dinara, iliti po danasnjem kursu (76,4593) citavih 278 Eura.

 

:-X :-X :-X

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ma ajte molim vas pa gde to ima jeftinije nego kod nas ;D ;D ;D ;D ;D

 

Shejtan, ajde mi se javi na mobilni kad te zovem ??? U stvari isgleda mi je Cope dao wrong number....

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Arilje

Naravno da je u Americi i Evropi zumo (kao i skoro sve drugo uostalom), dosta jevtiniji nego kod nas, ali mislim da navigacijski uredjaji kupljeni u USA dolaze fabricki sa kartom Severne Amerike, tako da bi se na cenu placenu tamo trebalo dodati jos oko 150 Eur za City Navigator NT DVD, neophodan za neka ozbiljnija putovanja po Evropi. Greska koju bajkeri obicno prave je da smatraju Louis obaveznim za kupovinu svega sto se stavlja na motor i na vozaca, iako se mnogo toga moze naci u inostranstvu po daleko povoljnijim cenama. Zumo 550 se recimo u nemackim prodavnicima (takodje i na nemackom e-bay-u), moze naci za oko 540 Eur(full package naravno), i to bi bio moj izbor za kupovinu doticnog. U Louis-u je 700, ovde nesto preko 800 eur ako se ne varam. Ja licno, carinu i porez ne placam osim kad moram, a drugacije cu raditi kada drzava ukine monopol cetvorici-petorici ljudi da kontrolisu uvoz i prodaju 80% artikala u ovoj zemlji, po cenama daleko visim nego u svim drugim (mnogo razvijenijim) zemljama. I osecam se jako dobro nakon toga.

 

Takodje se ne bih slozio sa onima koji smatraju da je kupovina preko e-bay-a "macka u dzaku". Mnoge ugledne prodavnice(u ovom slucaju i ovlasceni Garminovi zastupnici) prodaju robu na e-bay-u, napr. Zumo 550 uz dve godine garancije. Ko putuje tamo ili ima nekog u Nemackoj da mu stvar kupi, 250 Eur ustede je sasvim dovoljan razlog da tako i uradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Arilje

Eto Tomo... A kod vas prosecna plata oko 1000 Eur, kod nas oko 300. Jbaše nam kevu naši političari i uvoznici sa najvećim maržama u Evropi. Od odeće i hrane, pa sve do tehničke robe... >:(

Pa ima iz inata da uzmem nemačku vizu, povratnu kartu do Berlina sa German Wings-om za jedno 60 eura, i da odem u Nemačku samo za Zumo. I opet se isplati... ;D

 

Pa kad me u ambasadi pitaju za razlog putovanja, kažem lepo: Kupovina GPS uređaja.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Eto Tomo... A kod vas prosecna plata oko 1000 Eur, kod nas oko 300. Jbaše nam kevu naši političari i uvoznici sa najvećim maržama u Evropi. Od odeće i hrane, pa sve do tehničke robe... >:(

Pa ima iz inata da uzmem nemačku vizu, povratnu kartu do Berlina sa German Wings-om za jedno 60 eura, i da odem u Nemačku samo za Zumo. I opet se isplati... ;D

 

Pa kad me u ambasadi pitaju za razlog putovanja, kažem lepo: Kupovina GPS uređaja.   :D

 

Naruchi iz Amerike, tamo ti je skoro upola jeftinije nego u Beogradu...ja sam samo platio drugaru koji ga je doneo par piva...

 

;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja