Jump to content

Moto Zajednica

BELGRADORING U SURCINU !!!

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ako to zaživi kod vas, eto i mene na probnu vožnju.... Bliži mi je Beograd od Grobnika...  :)

 

Ja mislim da ce nazalost jos duuuugo vremena i nama Grobnik biti blizi...  :(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

postoji prica i za golf terene u becmenu, kao i za mnogo toga sto treba realizovati na ovom podrucju, ne kazem da nece biti samo nam je malo pun q. obecanja. dok ne pocnu da stavljaju asfalt za stazu ne verujem nista.vreme ce pokazati svoje

 

u potpisu drug chlan klan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Josh chlanova surchinskih klanova..... :)  aj da vidimo kako ce da bude.... ideja je sasvim na mestu,treba nama tako neshto...izadjesh na stazu,izvadish dushu motoru i lepo posle u gradu vozish ko chovek... :) mada...trebace tu vremena....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

ne kaze se oni nego ovi :)

 

Eto pa lepo vam kazem staza nama treba ,a sto bas u surcinu, tamo su oni surcinci jel da ? Ma opravicu ja stazu u Kajtasovu na mom imanju pa da imamo i mi sa sela di da teramo u krug.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Jos tamo negde 1987 - 1988 je jedan novinar ( cini mi se da je tekst bio u auto magazinu ) predlozio izgradnju F 1 piste, i predlozio kao lokaciju Delibatsku pescaru, ili neki njen obod . U tom tekstu je izneo i njegovo ekonomsko vidjenje tog projekta, isplativost i slicno, al je sve ostalo na tome . Nadlezni su rekli nemamo mi para da placamo nagrade za osvojena mesta u F 1 , i na tome je sve ostalo. Ovih dana sam u stampi procitao da se to opet pominje. Videcemo sta ce biti !

  Kolko se secam u tom tekstu je pisalo ( sto se ekonomije tice ) dda na F1 trke dolazi otprilike po 300.000 ljudi da gleda. Nek su dve trecine stranci, i nek svaki promeni po 100 maraka ( danas evra ), a promenice i puno vise - sami izracunajte koji je to devizni priliv za zemlju. Jedino sto su nam nadlezni kanda slabo obrazovani pa ne umeju to da izracunaju !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma i kad bi napravili dobru pistu, po svim FIA zahtevima ne bi imali šanse da dobijemo baš F1, znate i sami koliko odličnih staza u svetu čeka na uvrštavanje u F1 listu a ionako ima (skoro) previše trka po sezoni.

 

Ali za neka naša takmičenja i takmičenja u okviru Evrope ili bar ex-YU bila bi odlična.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Pa ljudi nece moci u pesku jer oko pola pescare je pod mojim vlasnistvom i ja ima da pravim stazu tamo za nas r-ase.Sto kazu lale dva maksima i jos po neki hektar zemlje je moje dete ti poljubim hahahahahah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

od jedanput u srbi ce poceti da nicu staze kao pecurke posle kise,vec se dugo prica te ovde se pravi te tamo ,a nikako da neko krene sa radovima.daj boze da samo u skorije vreme iznikne barem jedna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja