Jump to content

Moto Zajednica

Počinjem sa kozmetičkim radovima ma motociklima.

Recommended Posts

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Evo i ovde da pozelim srecan pocetak za sada "mini" biznisa,nadam se da ce ubrzo postati "maxi" biznis ;).Ja sam nesto slicno radio do prosle godine i nimalo nije lak,a ni naivan posao.Voleo bih da ljudi ne porede ovakvo sredjivanje motora i cenu sa pranjem motora u perionici i tim cenama jer te dve stvari nemaju nikakvih dodirnih tacaka.

Puno uspeha Vule ;)

 

Meni zao sto kod Paukea nisam oprao motor nikad tj. kad je nas drugar Pauke prao motore ja nisam imao motor. ovo necu propustiti samo da zavrsim sa ispitima i eto me.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Sheitan,moraš mene obavezno da slikaš,pošto se ne zna u kakvom stanju radim...  ;D ;D ;D ;D

Da vidite šta je srce....  ;) ;) ;) ;) ;)

 

Jel mogu ja da platim jedan extra tretman 1000 dinara,  da posle njegove Afrike "kozmeticki tretiras" i Shejtana ? Placam i pivo ako uspe, mada sumnjam da ima sanse...

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

lepo je sve to. ali nije problem toliko ulickati novi motor, kao na slici sto ima. ajde ti tako upicani nesto starije, gde se ipak nakupi sitnica i smrada po nepristupacnim mestima, mislim da je to teze, a ovako nov motor, i nije neki problem da se uglanca.

Ne znas kakav je bio sta se sve natalozilo na njemu! Od kada je kupljen nije opran od ispod, svaka kisa koja je padala je pala na njega, vozen je po toj kisi, vozen van asfalta, skorele bube naprijed od putovanja, motor nema zastitu za lanac nikakvu, svuda prska i baca mast, ma svasta... Zato sam ja tako i odusevljen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

lepo je sve to. ali nije problem toliko ulickati novi motor, kao na slici sto ima. ajde ti tako upicani nesto starije, gde se ipak nakupi sitnica i smrada po nepristupacnim mestima, mislim da je to teze, a ovako nov motor, i nije neki problem da se uglanca.

Xexexe,volim kad me podcenjuju...  ;)

 

vid ovo sad, pa brate niko te ne podcenjuje, niti mi je to namera. ajd bas napravite slike neke pre i posle tretmana, shejtanove afrike.

lepo je sve to. ali nije problem toliko ulickati novi motor, kao na slici sto ima. ajde ti tako upicani nesto starije, gde se ipak nakupi sitnica i smrada po nepristupacnim mestima, mislim da je to teze, a ovako nov motor, i nije neki problem da se uglanca.

Ne znas kakav je bio sta se sve natalozilo na njemu! Od kada je kupljen nije opran od ispod, svaka kisa koja je padala je pala na njega, vozen je po toj kisi, vozen van asfalta, skorele bube naprijed od putovanja, motor nema zastitu za lanac nikakvu, svuda prska i baca mast, ma svasta... Zato sam ja tako i odusevljen.

 

ok, izvinjavam se onda. vidim po slikama gore nov motor, pa mi je ono, nema tu sta da bude masno i skrnavo. al ako je tako, onda sasvim u redu.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

lepo je sve to. ali nije problem toliko ulickati novi motor, kao na slici sto ima. ajde ti tako upicani nesto starije, gde se ipak nakupi sitnica i smrada po nepristupacnim mestima, mislim da je to teze, a ovako nov motor, i nije neki problem da se uglanca.

Xexexe,volim kad me podcenjuju...  ;)

 

vid ovo sad, pa brate niko te ne podcenjuje, niti mi je to namera. ajd bas napravite slike neke pre i posle tretmana, shejtanove afrike.

lepo je sve to. ali nije problem toliko ulickati novi motor, kao na slici sto ima. ajde ti tako upicani nesto starije, gde se ipak nakupi sitnica i smrada po nepristupacnim mestima, mislim da je to teze, a ovako nov motor, i nije neki problem da se uglanca.

Ne znas kakav je bio sta se sve natalozilo na njemu! Od kada je kupljen nije opran od ispod, svaka kisa koja je padala je pala na njega, vozen je po toj kisi, vozen van asfalta, skorele bube naprijed od putovanja, motor nema zastitu za lanac nikakvu, svuda prska i baca mast, ma svasta... Zato sam ja tako i odusevljen.

 

ok, izvinjavam se onda. vidim po slikama gore nov motor, pa mi je ono, nema tu sta da bude masno i skrnavo. al ako je tako, onda sasvim u redu.  ;)

Ma kapiram ja šta si hteo da kazeš,i upravu si što se tiče fotka,ovi izgledaju ko čaše,evo danas kad Sheitan bude došao pa ćemo slikati pre i posle....pa ako ti se svidi....znaš moj br.pozzzzz  :) :)  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

... evo danas kad Sheitan bude došao pa ćemo slikati pre i posle....pa ako ti se svidi ...

 

i ...

 

jel gotov shejtan? ...

 

jesi pazio i iza ušiju, i medju prstima ... bunio se stalno da ga tu grebucka zaostala prljavština ...

 

:D

 

ajde bre 'oćemo da vidimo NOVU kamilu ... požuri BA!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

... evo danas kad Sheitan bude došao pa ćemo slikati pre i posle....pa ako ti se svidi ...

 

i ...

 

jel gotov shejtan? ...

 

jesi pazio i iza ušiju, i medju prstima ... bunio se stalno da ga tu grebucka zaostala prljavština ...

 

:D

 

ajde bre 'oćemo da vidimo NOVU kamilu ... požuri BA!  :D

 

Gotov je on odavno...

 

;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Završio sam ga ( i motor i Vlajka )  ;D.Moram priznati da je moglo bolje,takođe priznajem da sam dobio domaći zadatak.evo neke fotkice...ali i POTRUDIO SAM SE...  Shejtan,Drago mi je da si zadovoljan... ;)

 

post-2411-12879004468512_thumb.jpg

post-2411-12879004469053_thumb.jpg

post-2411-12879004469464_thumb.jpg

post-2411-1287900447014_thumb.jpg

post-2411-12879004470927_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Završio sam ga ( i motor i Vlajka )  ;D.Moram priznati da je moglo bolje,takođe priznajem da sam dobio domaći zadatak.evo neke fotkice...ali i POTRUDIO SAM SE...  Shejtan,Drago mi je da si zadovoljan... ;)

 

boooooooooogaaaaaami :)

 

steta što će da je uništi kiša sutra  :-\

 

(već vidim shejtana na defileJu stura na matrixu da se kamila slučajno ne isprlja :D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Na drugoj slici se vidi jedna tackica,nije bas najbolje ociscenjo ;D

 

ma nije to tackica na africi, to je losa kamera (fotografija)  :)

salu na stranu, afrika je "osvanula"  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nalazim se na Novom Beogradu,blok 28. tačno preko puta Međunarodnog Expo centra i pored Super Vera.

Tretman obuhvata RUČNO pranje

Da bih došao ispod repa,kod zadnjeg mesta,koristim crevo (koje ima pitisak slobodnog pada vode) .Od sapunice,koristim šampon za pranje automobila i motocikla.Posle pranja motor se TEMELJNO briše i čisti i pušta se da se osuši,nakon toga ide voskiranje i uklanjanje mikoogrebotina sa plastičnih delova,poliranje metalnih delova,sa purol pastom,i skidanje sitnih ogrebotina,te poliranje do visokog sjaja,normalno od zavisnosti starosti podloge.Za završnicu,motociklu se gumeni delovi premazuju sa tečnim silikonom,što omogućava dugotrajan sjaj i otpor na nečistoću.WD 40 koristim kao sredstvo za podmazivanje fuzasterskih obruga,i dgugih opruga koje su pristupačne.Ako se motor sprema za neku izložbu,proces se radi dva puta,ali je i skuplje 1 800 dinara,a ovi egzotični lepotani što vidite,samo su jedanput prošli tretman.Cena je ista,bez obzira na vrstu motocikla.HVALA

 

I sve to za 1000 dinara?

 

Svaka tebi cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

pa da ali 5 motora po 1000 dinara,milina, pocinjem i ja sa sredjivanjem motora :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Svaka čast majstore! Treba tu i truda i strpljenja!

Nego, gde si bio na proleće kada je Shejtan ugrađivao Scottoilera?!  ;D ;D ;D

Ubuduće pre ugradnje Scottoilera šaljemo mušterije kod tebe. Posle toga radimo u hirurškim rukavicama i belom mantilu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6297 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Svaka cast, zelim ti uspeh u novom poslu. Moj prijatelj Pauk je nekad to radio i pricao mi je da nije ni malo lako.

 

Svaka čast majstore! Treba tu i truda i strpljenja!

Nego, gde si bio na proleće kada je Shejtan ugrađivao Scottoilera?!  ;D ;D ;D

Ubuduće pre ugradnje Scottoilera šaljemo mušterije kod tebe. Posle toga radimo u hirurškim rukavicama i belom mantilu ;)

Ima li neka tema na ovom forumu da je ti ne zloupotrebis za reklamiranje ? Placas baner, ne placas da trujes ceo forum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

svaka cast,znam kako je prati rucno motore pogotovo posle kise i blata ,inace provedem dva dana pracuci motor ali onda mora svaki sraf da se cakli.imao sam ponuda da operem tudji motor ali nisam hteo.jos jedanput svaka cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Valjda ce zaredjati par lepih dana pa da o jednom trosku i odradim servis i dodjem kod tebe na pedikir, manikir, solarijum, masazu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja