Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima!

Recommended Posts

  • U prolazu, 33 postova

Postovani,

 

zovem se Mladen, trenutno zivim u Trstu (IT) a inace sam iz Stare Pazove. Ne vozim nista na dva tocka, ali sam u kontaktu sa njima svaki dan jer radim u prodavnici koja ima robu za bajkere i opremu za motore. Cackajuci na netu sam dosao i do vaseg sajta koji me je stvarno iznenadio i obradovao, jer kod nas do sada nisam nalazio ovako kvalitetno odradjene web stranice narocite sto se tice moto sveta.

 

Nadam se da cemo se druziti dugo!  Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Pozdrav i dobrodosao. Ako neki put imas nesto na akciji u toj tvojoj radnji javi obradovaces nas jer mozda mozemo to da nabavljamo tu kod tebe a ne u Lois-u u Nemackoj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Postovani,

 

zovem se Mladen, trenutno zivim u Trstu (IT) a inace sam iz Stare Pazove. Ne vozim nista na dva tocka, ali sam u kontaktu sa njima svaki dan jer radim u prodavnici koja ima robu za bajkere i opremu za motore. Cackajuci na netu sam dosao i do vaseg sajta koji me je stvarno iznenadio i obradovao, jer kod nas do sada nisam nalazio ovako kvalitetno odradjene web stranice narocite sto se tice moto sveta.

 

Nadam se da cemo se druziti dugo!  Pozdrav svima!

Dobrodosao!

u kojoj trgovini radis?

mislim da se znamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

MotoCharlie

 

Via Valmaura

 

A sto se tice akcija toga kod mene ima uvek, javi sta treba pa cu da vidim!

znao sam  :)

jednom sam pricao sa tobom,trazio sam Shoei xr 1000 ali si mi nudio neku HJC od karbona jer ne drzite Shoei.

Ali sam ipak uzeo Shoei

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Kako stvari stoje izgleda da ce i kod mene Shoei doci i to uskoro. Verovatno te znam iz vidjena! Gde si uzeo kacigu?

imas Shoei u Moto Sprintu i u Dainese (iz Trsta prema Monfalcone - izlaz Sistiana)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova

Kako stvari stoje izgleda da ce i kod mene Shoei doci i to uskoro. Verovatno te znam iz vidjena! Gde si uzeo kacigu?

imas Shoei u Moto Sprintu i u Dainese (iz Trsta prema Monfalcone - izlaz Sistiana)

 

Na sistiani sam radio dve godine, ALTERNATIVA MOTO, u Trstu imas i MotoRacing sto drzi Shoei, vlasnik je isti covek koji drzi Alternativu na Sistiani.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja