Jump to content

Moto Zajednica

GSXR-750 2002'

Recommended Posts

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Prodao sam moj stari motor,

Posto imam kuma u Cikagu nasao mi je izuzetno povoljno GSXR 750 02".....

Ima li ko iskustva sa ovim motorom....dobro bi mi dosao neki savet posto sam se "bas napalio" ...uzeo bih ja i nesto mladje ali za ovo nemoram da pozajmljujem pare vec bih mogao da ga kupim "bez muke"....

 

3ymuv9sz4vjaidey6gw0.jpg

 

h8hiqqajctv7wagtewa.jpg

 

sitz7hgdstnar0e9ope.jpg

 

vf0tekcacp31drr0n9c.jpg

 

41oan5q8n4ubjtv6wnnf.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: SOMBOR
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K2

care ja ga imam oko godinu dana i nemam zamerki,zeleo sam hiljadarku pod svaku cenu a sasvim slucajno kupim chipovanu 750 ima blizu 170 ks (nije mereno) kad sam ga probao zaljubio se,motor me odushevio,mislim da na ovom forumu ima puno boljih poznavaoca od mene pa neka se jave,nisi napisao koliko je motor preshao km i trebalo bi da ga pogleda tamo neko ko se razume,motor izgleda  prelepo,ima poliran ram,felne... ako je sve ok. uzimaj bez dvoumljenja

pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Ima oko 20 000 km (12.000 milja).....neznam koliki je kum strucnjak da proceni...tvrdi mi da je prodavac ok...ima oko 35 godina.....ostao covek bez posla...tamo izgleda kriza dobro drma....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

charuga brate ako imas love kupuj odma neces se zajeb..i motor je zlo!!!sve najbolje o 750 ici  sa malom doradom oko chipa moze da  cupa bolje nego hiljadarka a da nepricam o rastegljivosti mashine opasna sprava iz suzukia mnogo vise prelazi nego hiljadarka.. stavis drugi top pod rep cetiri u jedan i mozes na trke veruj mi da je to to!!!pozdrav ako te jos nesto zanima tajpi pa cu ti odgovori sve vezano za masinu sta da gleda pri kupovini i cega da se pazi da mu ne uvale neku koskicu!!temp obavezno gledati  da li dimi pri naglom dodavanju turaze,semeringe na viljusci, na koliko obrtaja radi u leru posle naglog dodavanja ture trebalo bi da ga odmah spusti na 980 do 1000 rpm,lanac i lancanike prekontrolisati jer ti did za njega kosta oko 370 eura za pocetak to i naravno videti da li je ram  prav a to se proverava znas vec kako pustis i mora da bude strela!i obavezno mu trazi servisnu na uvid ako je ok lik nema sta da krije  i to ti je to!!pozdrav od malog ja!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Charuga druze, ti bas nisi sitnije gradje, a na ovom motoru se bas sedi na rukama, pa ako ga gledas zbog putovanja... nisam bas siguran. Sedi na neki domaci, fala Bogu ima ih dosta, pa vidi kako ti "lezi".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2896 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Svidja mi se ovo motorce sa slike, lepo sredjen nema sta i podrzavam Makijev predlog da prvo nadjes nekog u komsiluku na kojeg ces moci da sednes pa da vidis da li ti gabaritno pasuje.

 

A sad moram da priupitam nesto ... Konkretno gospon Makija  8) Kad smo jednom prilikom gluvarili poredio si bivsi K4 sa ovim tvojim sadasnjim. Ako se secas rekao si da je K7 mnogo udobniji i da nije tolko nabijen. E sad ne znam da li si mogao da steknes utisak kolko se zgodno sedi na onom mom, da li je to isto ili slicno ili... Secam se jednom da sam posle duze voznje seo na SmRADA 600 i da mi je bio ko da sam seo na "turisticki motor", nekako mi je korman bio visi i sve u svemu malo vise ruke friendly. Da li je isti polozaj na K2 i K4 ili je to ipak nesto vise nalik talijanskom V2 krshu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

A sad moram da priupitam nesto ... Konkretno gospon Makija  8) Kad smo jednom prilikom gluvarili poredio si bivsi K4 sa ovim tvojim sadasnjim. Ako se secas rekao si da je K7 mnogo udobniji i da nije tolko nabijen.

 

K6-K7 serija se BITNO razlikuje od prethodnih serija Suzukija, MNOGO je udobniji polozaj sedenja, kao na sport-tureru, jedino su malo noge zgrcenije. Uglavnom pravio sam dnevne 500km ture bez ikakvog napora (danas 260km  8)), sa K4 mi je i voznja do Novog Sada bila mazohisticki poduhvat.

 

E sad ne znam da li si mogao da steknes utisak kolko se zgodno sedi na onom mom, da li je to isto ili slicno ili... Secam se jednom da sam posle duze voznje seo na SmRADA 600 i da mi je bio ko da sam seo na "turisticki motor", nekako mi je korman bio visi i sve u svemu malo vise ruke friendly. Da li je isti polozaj na K2 i K4 ili je to ipak nesto vise nalik talijanskom V2 krshu  ;)

 

Na Y-K3 (2000-2003) modelima se sedi skoro pa isto kao i na T-X (1996-1999) popularno "SRAD" modelima. Meni je to neudobno, ne kao K4-K5, ali i dalje jako neudobno i "na rukama".

 

A za Dukca neznam sta da kazem, jesam sedeo, ali to je jedno, da bi stekao utisak ipak moras provozati motor...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2896 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Samo to me je interesovalo. Fala  ::) Provozaces ti jednom 998 i ja K7 pa ce da znamo bolje  8) Mada se na 998 sedi isto kao na 748 (nisam siguran da li si mi ti pricao ili neko drugi)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Samo to me je interesovalo. Fala  ::) Provozaces ti jednom 998 i ja K7 pa ce da znamo bolje  8) Mada se na 998 sedi isto kao na 748 (nisam siguran da li si mi ti pricao ili neko drugi)

 

Sprava za mucenje.  ;D

 

Da ne offujemo temu vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Aaaaaa sta mi raditeeeee,

 

Ima da vozim po 50 km. sa pauzama...lol...

Neznam jos uvek sta se desava....zaplasio sam kuma sa "proveri i vidi".....

Mada ako izvisim za ovaj......bice i drugih.....uglavnom mora se nesto voziti iduce sezone.

Imam ja jedan K7 600 kod mene od mog druga (covek je stalno na putu) i vozim ga.....u odnosu na 1100 mi dodje kao igracka...netreba se "rvati" sa njime....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja