Jump to content

Moto Zajednica

Menjam GoPro 10 Black i Honor Magic 5Pro za Samaung gal S 25Ultra

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 484 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Benelli Leoncino 500Trail............Suzuki VStrom 800DE

Posto mi kamerica stoji tj sluzi samo za putovanja, a kako imam 2 terabajt materijala koji ne koristim za sad se odjavljujem od snimanja 🤣

 

Kamera u super stanju(ima jedan trag na zastiti objektiva vidi se na slici, preko prednjeg ekrana je folija od prvog dana, ona je malo izbledela i izgrebana)

 

 

Uz kameru idu dve obicne i dve enduro baterije(obe enduro se iz nekog razloga malo zadebljaju u nekom trenutku, ne znam zasto), punjac za baterije, mini stativ, dodatak za vertikalno snimanje itd itd...

Sve radi bez problema, uz kameru ide i kartica do 64gb i svi ostali dodaci sa slike.

 

Telefon nisam slikao u pitanju je Honor magic 5 Pro zeleni

512 gb memorije, trenutno njega koristim...

 

Kao sto pise u naslovu menjao bih sve za Samsung Galaxy S 25Ultra ako ima zainteresovanih.

 

Ili bih menjao samo GoPro(ceo paket) za neki rackless luggage system

Kreiga, Mosko itd u zavisnosti od modela tj zapremine moze i doplata sa moje strane.

 

Sve je stvar dogovora

 

IMG_20260417_225928.thumb.jpg.aecadb234891e2acd208e7c82c77bf86.jpgIMG_20260417_225943.thumb.jpg.70807ff9595a4444f713d8868a8a8887.jpgIMG_20260417_230030_1.thumb.jpg.efb42d92911a6776babc5c7baea08782.jpgIMG_20260417_230257.thumb.jpg.59ab9d75488ca83431d699b3fe12a843.jpgIMG_20260417_230346.thumb.jpg.03071f9ad5b8a0571ba4438529942b5c.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja