Jump to content

Moto Zajednica

Rakovica 03.09.08. 23,45h......

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd

Sinoc sam oko 23,00  pozajmio drugaru motor (inace i on je vlasnik slicnog motocikla samo malo slabijeg ) da se provoza pred spavanje (napominjem da ni ja ni on nepijemo kad vozimo motore) inace je iskusan vozac i skoro 20 godina u saobracaju sto se motora tice.

U svakom slucaju posle nekih pola sata primio sam jedan jako uznemiravajuci poziv od njega, rekao mi je da je pao sa motora i polomio nogu...u prvom momentu sam se uplasio ali znajuci njega kakav je "zajebant" pomislio sam da se sali i da hoce da me dovuce na lice mesta nebi li verovatno video nekoga koga nisam dugo.

Ja i drugar smo seli na dva motora i uputili se ka Rakovici sto smo brze mogli (Ja sam vozio motor od drugara kome sam pozajmio moj motor).

Ulica M.... ne mogu se setiti imena oko opstine je ona mi je ostala u secanju dok smo prolazili, drugar na drugom motoru je vodio put.Dok smo pristizali na mesto dogadjaja, video sam policisku rotaciju,kola i moj motor slupan na sred puta,istog momenta bilo mi je jasno da nije bila sala!

Sleteo sam sa motora i prisao mu.Imao sam sta i da vidim u negativnom smislu, drugar je ceo izguljen ,srecom nosio je kacigu koja mu je postedela povrede glave ali ne i druge delove tela.

Najgore je prosla desna noga na kojoj je bukvalno visilo stopalo a kost samo sto nije izbila iz koze, doslo mi je da zaplacem kada sam video taj prizor i izraz lica na mom drugaru.

Za to vreme dok smo bili tamo proslo je jedno deset "takozvanih motorista" "sminkera" koje je bolelo uvo da stanu da pitaju treba li kakva pomoc,ne mogu da verujem.(Cast pravim ljubiteljima motora ali na zalost niko od njih nije prosao tad tuda)

Sacekali smo hitnu pomoc koja ga je odvezla u Urgentni gde je zbrinut.Ne mogu da verujem da tako malo treba od zadovoljstva do nesrece.

Inace njemu je izleteo pas pod tockove koji je nazalost stradao a moj drug je izvukao debeo kraj.Jos samo jedna stvar da ne pomislite da je on divljao pa udario psa,ljudi koji su bili tu dali su izjavu policiji da je isao dozvoljenom brzinom i da je pas izleteo ispred njega,znaci ne verujem da je isao brze od 60 kilometara na sat a malo falilo da ostane bez glave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Jbg, dobro je kad nije gore...motor ne treba davati, i Rosiju je potreban period prilagodjavanja na nepoznatom motoru! Izvucite pouke iz ovoga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovo otvara novu temu....sad se setih mene pre šest godina omlati zlatni retriver dok sam nosio picu kući. Pica je bila sva po menu, ja dobro izguljen (dva dana pred more), a klr 250 neogreban....djubre jedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Tanka je linija "sto spaja i razdvaja"...savete starijih necete da slusate i nazalost ucite se kao i mi na greskama...a da poslusate....mogli bi ste preskociti par stepenika....

Nazalost i ja sam se isto ponasao kao mladji.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

sve zelje za brz oporavak drugaru motoristi aaaa sto se tice fensera koji nisu stali i bar upitali da ltreba neka pomoc eeeee TO VEC NE MOGU DA SHVATIM I TO OTVARA NOVU TEMU KOJU CU VECERAS DA POKRENEM NA FORUMU!!!!PUNO POZDRAVA OD MAJSTOR BANETA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Jbg, mada dobro je proslo kako je moglo da bude, jel?!?

To se svakom moze desiti, Meni je u Belom potoku veceras istrcalo kuce, nisam svirao samo sam dodao gas. Problem je taj sto se devojka koja se vozila sa mnom uplasila i malo je  zaljuljala motor. Opek kazem, pogledao me je bog i ostali smo na tockovima.

Bukvalno da covek ne zna sta da radi u tim situacijama.

 

Razmisljajte pozitivno i radite ispravne stvari. tako ce te se odrzati i u zivotu i na tockovima.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Nadam se da ce ti drugar biti bolje

 

Zar nisam ja tebi stao u kosutnjaku kad ti se ugasio motor i pomogao oko paljenja istoga iako me niko zaustavio nije niti smo se znali?

Sve zavisi od coveka kao i od mnogo drugih faktora.. da li zuri negde,kako je raspolozen,kakav je problem u pitanju...

 

Vidjam isti motor kao tvoj parkiran stalno na vidikovcu a kapiram da ih nema bas mnogo kod nas..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Nadam se da ce ti se drugar oporaviti i da ce motor biti ubrzo popravljen.

 

meni dzukele koje "podmazuju" tockove nikad nisu predstaljale problem. Kada vidite da izlece neka kocite kao pred lezeci a kada vidite da ce doci do udarca pustajte. pa sta bude. bolje kuce da strada nego vi niko ga nije terao da ide lopatom na bager. Ja sam nazalost udario jednog. Bilo je oko 30km/h u trenutku udara i samo sam ga malo oshamutio. Sada valjda nece pokushati da podmaze neciji tocak ;D

 

 

Samo da se zna veliki sam jubitelj pasa i imam jednog Jazavicara sad koga volim vise nego leba. svaki put kad se vratim sa posla on malo popishne po patosu kad me vidi(bukvalno) 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam se danas zbunio jer sam video jednog cometa na vidikovcu a drugog identicnog u rakovici ispod kosutnjaka kod matrixa parkiran ispred radnje

a mislio sam da ih kod nas ima malo...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Ako je bio i GSXR K7 kod Matrixa onda smo to bili mi....motor je tamo parkiran i "merili" smo stetu....moram da napomenem da nam je svesrdno pritekao u pomoc i decko koji se zove Nesa vozi belog VFR-a.....

Definitivno ce Comet u ponedeljak kod "doktora"....steta generalno nije velika malo izguljen itd....ali cemo ga srediti da bude "ko nov"...necu da mi se dete sekira....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja