Jump to content

Moto Zajednica

Golfom chicha oborio drugara

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Onaj prelepi mat-crni ducati monster sto smo Scapolo i ja najavljivali. Nash drugar posle visemesecnih peripetija uspeo da registruje. Nazalost posle samo par dana voznje je zavrsio u crnoj hronici.... Drugar je vishe-manje ok, ugruvan i skocni zglob u gipsu. Ali tormo i auto...

Chuvene NovoBeogradske raskrsnice. Leva traka za skretanje ulevo, desna za pravo... Iz suprotnog pravca isto tako. Pali se zeleno, svi krecu. Ortak zeli da ide pravo... Chicha iz suprotnog smera zeli da skrene levo i posto poto mora da to uradi prvi. Ovaj moj pokusava da ga izbegne ali naravno ne uspeva i levom stranom se zakucava u golfa i biva katapultiran, sa sve sedistem preko haube... Srecom nosio kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
... Srecom nosio kacigu.

 

Ovo 'srecom' ne bi trebalo tu da stoji. Kaciga se ne nosi srecom, nego namerom.

 

Prenesi drugaru zelje da se sto pre oporavi i on i motor!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Djuro, naravno u pravu si. Pokusavao sam da budem sto koncizniji u postu... Niko od nas ne vozi bez kacige... Shmekerstvo se pokazuje na drugi nachin. Nazalost mi na motorima smo daleko ranjiviji od automobilista i zato moramo, za svoje dobro, da mislimo i za njih. Ali kao sto se sinoc pokazalo nikada nisi dovoljno obazriv (ovde nije bilo divljanja, vec laganica voznja...).

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ima tu i malo srece...znam neke ciche iz USA koji su presli 50tu i nikad na glavu nisu stavili kacigu....sto vise o ovome razmisljam , to vise stvar prepusstam izboru. Svakako da sam ja ZA i da je jako pametno da se nosi, ali opet, prepustam to slobodnoj oceni proceni onoga koji istu nosi:)

Teorijski postoji sansa da nikad ne padnete u zivotu :) Daj bozze. :D Imamo iskustva, jel, procitali smo milion cclanaka, postova itd, kaciga cuva glavu, ali, ajmo visse da to prepustimo onom ko o nosenju odluccuje, Zakon je zakon a slobodna volja nesto drugo:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

E ljudi bio sam na pregledu u domu zdravlja i kakva je babetina sa pikslama dosla da produzi vozacki i naravno uspjela u tome to je nevjerovatno...mogla bi trebalo neka akcija da se organizuje da oni doktori malo profesionalnije rade svoj posao, prosla je pregled kod ocnog iz sestog puta jer nijednu cifru nije mogla iz prve da pogodi na onome. Pa muci se i novine da cita a hoce da vozi :shock: :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Mada je golf generaln okriv jer nije postovao pravo prvenstva, mislim da su obojica ovde kasno reagovali. tj nisu videli jedan drugog dok nije bilo kasno... Znate onu narodnu ko se chuva i Bog ga chuva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Pa klasièno matori nije verovao da æe ovaj sa motorom tako brzo da se stvori ispred njega, a i bole ga ku... za motociklistu. Ogromne su raskrsnice i ima fore da se prodje i skrene dok ovi iz suprotnog smera ne naiðu. Nepoštovanje prvenstva i ne prilagodjena brzina uslovima saobraæaja, al matori je kriv 100%

Nema težih preloma to je važno, i brz oporavak želim, šteta za biciklo srce me zabole, a za automobil ku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Sto brzi oporavak i nadam se da ce u buduce imati sto manje ovakvih iskustava,posto je nemoguce da ih ne bude!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Znam tu raskrsnicu gde se to desilo... Tu prolazim bukvalno svakog dana. To je bila tipicna situacija - upalilo se zeleno za jedne i druge, a golf je pokusao da skrene levo pre nego sto ovi za pravo krenu. Naravno, za pravo postoje 3 trake, a samo prve leve dve su bile popunjene, ali tom matorcu nije bio problem sto ne vidi dal mu nesto dolazi iz trece trake.

 

Zelim brz oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja