Jump to content

Moto Zajednica

Pozzz svimaa, ja sam Andrej, i

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Pozzz svimaa, ja sam Andrej, imam 22 godine Obozavam automobile, brzinu,tuning... Iako nisam biker, ovaj forum je stvarno extra mestasce na netu za sve nas kojima benzin struji kroz vene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Pozzz svimaa' date=' ja sam Andrej, imam 22 godine Obozavam automobile, brzinu,tuning... Iako nisam biker, ovaj forum je stvarno extra mestasce na netu za sve nas kojima benzin struji kroz vene[/quote']

 

Cao, kolega ;)8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Naravno da uvek moze bolje ;)

Zapamti sta bi promenio, pa cemo pricati sutra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4302 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

dobro dosa :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Hvala SVIMA na dobrodoslici, nije me bilo ovih dana zbog looodacki mnogo obaveza al eto me ponovo, I'm back ;) Nadam se da cu moci aktivnije da se prikljucim diskusijama i dam neki svoj doprinos ovom def. najboljem "bike" forumu kod nas ( a i mnogo sire :) ),imam nekih ideja al mislim da ova tema nije za to, chim pronadjem odgovarajucu temu - postujem.

Ne brini vec za par dana kupujes motor!!! pozz
Motor definitivno kupujem na leto kako stvari trenutno stoje, nece biti neka ultra makina ali netjemo ni da se brookamo ;) Skoro sam sasvim siguran da ce mi biti potrebna strucna pomoc oko izbora pa se nadam da ce mi neko od vas dati neki dobar savet ali o tom po tom, davicu vas sa tim za metar-dva dana 8) :wink:

 

p.s. Nash'o sam temu - Predlog za logo BJB-a ( postovao sam tamo nesto, pa ko voli nek izvoli sa kritikama :wink: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja