Jump to content

Moto Zajednica

agrgat sa lancem na agregat sa kardanom ????????????????

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

imam motor znate koji a nasao sam coveka koji oce da mi proda i motor i jos rezerni agregat  i ram i rezervoar rezerni ali od vf 750 f2 interceptor-a.

Pa me zanima dal moze da se stavi na neki nacin promenom necega na moj vf 750 s sa kardanom, ili je to neka totalno druga prica?

 

Ako se neko razume neka mi odgovori dok neode, posto mi nudi za male pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

VF 750 f interceptor, i Vf 750 s Sabre se vrte u kontra stranu, dakle F u desnu a S u levu zbog kardana. Inače su blokovi potpuno isti kao i menjači korpe radilice,klipovi. Dakle osim uljne pumpe, glava i bregastih, magneta i španera, sve ti pasuje. U novi blok staviš tvoju uljnu pumpu, prepakuješ tvoje glave i bregaste sa španerima i klizačima, skineš konusno tanjirasti par, staviš tvoj deklić lančanika, staviš svoj magnet, ;D ;D ;Di anlaser i frajlauf i bog da te vidi. Znam da deluje komplikovano ali to su prokleti hondini experti tako nabudžili da to samo srbi umeju da nakaleme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

svak acast, ja sam nesto nacuo da samo menjac moze da se promeni od jednog majstora ali kao neisplati se jer kao jedan menjac nemoze da izdrzi 3 agregata, a jedan zubcanik je 100e a moraju 2 da se kupe ako rikne jedna brzina. hvala u svakom slucaju imacu u vidu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

svak acast, ja sam nesto nacuo da samo menjac moze da se promeni od jednog majstora ali kao neisplati se jer kao jedan menjac nemoze da izdrzi 3 agregata, a jedan zubcanik je 100e a moraju 2 da se kupe ako rikne jedna brzina. hvala u svakom slucaju imacu u vidu

Posedovao Sabre 750 bez prednje glave. Mož misliti agoniju, dva f sam kupio dok nisam shavtio da se ništa skoro ne gadja, a onda na kraju sam mu doako......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja