Jump to content

Moto Zajednica

Homolje - tura 17.avgust

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Mozda mozemo da odemo na pastrmke kod onog cice gde sam se kupao, kod vrela Mlave ? Taman da se okupam ponovo u toplovodnom jezercetu dok ne stigne rucak :)

 

Nije vrelo Mlave, to je nesto sasvim drugo. Ono je bio izvor Krupajske reke.

 

P.S.

Uzas promiskuiteta. Covek kad zabludi nezna vise ni gde se kupa ni sa kim spava... ccc   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Sto se klope tice,ne bih bas preporucio kod onog dede.Daleko od toga da je lose sprema nego je usluga malo cudna (video si i sam).Deda nije ugostitelj i sve sprema po principu "sad ce baba da vam isprzi". A pogotovu sto je malo i guzva pa da li cemo morati da iznosimo stolove iz njegove kuce. A Zov Homolja je 300m odatle i isto imaju te pastrmke iz ribnjaka,pa ko hoce moze da ih proba,samo tad sednes ko covek i uzivas.Ja sam planirao kupanje i tu na vrelu Krupaje,tako da nije rano.A pre toga obicicemo banju Zdrelo,izvor planinske vode i manastir Gornjak,tako da na rucak stizemo oko 13h,a mozemo i kasnije,u zavisnosti koliko cemo da se kupamo na vrelu.Sve u svemu,radicemo kako hocemo,na nama je da se sami organizujemo koliko cemo,kada cemo i gde cemo da se zadrzavamo.Od vrela nam treba oko 2 sata do Borskog jezera,pa vidi,ako rucamo do 14h,na Borskom smo oko 16h,pa kupanje sat,sat i po,znaci pola 6 i do Grze sat vremena,znaci pola 7 - 7 smo tamo.Mislim da je to - to.Usput malo slikanje, pus (pis)-pauza i sl. To je moj predlog,naravno,ako neko hoce,menjacemo stvari u hodu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

I jos nesto, deda na Krupajskom vrelu poceo da naplacuje kupanje od 50-100 dinara (kako koga proceni :P). Video da je guzva pa ajd da uzme neku paru.Jbg-a, njegovo je dvoriste...

 

P.S.

nadam se da Pauk nece :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

.....Pratim iz prikrajka ovu temu vec danima i razmisljam kako da pronadjem nachin.... videcu...bem ti pare...

 

Ista situacija...

Nadam se da cu iskombinovati nesto,pa da se vozim i ja....  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Trenutni  spisak  polaznika kursa  " UPOZNAJ HOMOLJE DA BI SE BOLJE NAJEO !"

 

1.  PIT

2.  ACA-PN

3.  SMITH

4.  RIBOLOVAC

5.  SRLE69

6.  BOKI [KG]  ???

7.  NNTOM      ???

8.  M1LOSH    ???

 

Na Grzi cekaju:

1.  PAUK(+?)

2.  VLADAMIR(+?)

3.  rostilj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Samo bih hteo da dodam (nije potpuni off) nesto u vezi sa delom rute kojom ova voznja prolazi. Zamolio bih sve ucesnike ove voznje da posebnu paznju obrate na delu rute poznatom kao prevoj cestobrodica. Iako je najvecim delom asvalt odlican i iako je kolovoz sacinjen od tri trake, posto dolazite iz pravca Zajecara na raspolaganju od vrha prevoja pa na dole vam je samo jedna traka koja je odvojena PUNOM linijom. Iako znam da ste svi savesni vozaci, nemojte ni u kom slucaju vrsiti preticanje (ILI BILO KAKAV PRELAZAK IZ BILO KOG RAZLOGA ZNANOG I NEZNANOG) preko pune linije, a najmanje dva puta ne razmislite pre nego sto krenete da preticete kad budete na pravcima gde je isprekidana linija (tek u podnozju). Ovo vam govorim jer sam cuo iz nepouzdanih izvora da ce tog dana u to vreme biti motora (psihopate na eRovima) koji se krecu izuzetno velikim i ekstremno nebezbednim brzinama narocito iz pravca Paracina ka vrhu prevoja. Kako sam cuo brzine koje dostizu na tim pravcima su blizu 200km/h pa mozete zamisliti kako to na putu izgleda narocito kada vam dolazi u susret a vi se odozgo krecete 80-100km/h i dodate gas da bi ste izvrsili preticanje i izadjete u drugu traku. Zato na vas apelujem da ovo upozorenje shvatite krajnje ozbiljno, prvo zbog vase licne bezbednosti a drugo i zbog svih ostalih ucesnika u saobracaju.

Sam spust od vrha prevoja do podnozja nije dugacak ima tacno, 5 km prema GSP-u i iako nizbrdica mami da se endurom dostignu inace nedostizne brzine, nadam se da ce te se iskontrolisati u cilju opsteg dobra i bezbednosti saobracaja.

Jos jednom bih sve ucesnike ove ture a i ostale koji ovo citaju a mozda se tog dana krecu tim putem, zamolio da shvate krajnje ozbiljno ovo upozorenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

 

Sam spust od vrha prevoja do podnozja nije dugacak ima tacno, 5 km prema GSP-u i iako nizbrdica mami...

 

Nisam znao da  Gradsko Saobracajno Preduzece vozi i tamo ???

Sad moramo i autobusa da se cuvamo :o

 

[move] /  o>:(  :( :( 8):P :o >:(:) ;D :(>:(8) 8)  \[/move]

      [move] ---O--------------------------------- OO----------[/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

 

Sam spust od vrha prevoja do podnozja nije dugacak ima tacno, 5 km prema GSP-u i iako nizbrdica mami...

 

Nisam znao da  Gradsko Saobracajno Preduzece vozi i tamo ???

 

Da da od njih sam dobio info: GSP Paracin. Zakljucio sam da su njihovi podaci tacniji nego onog Govbalnog Sistema Pozicioniranja a i jeftiniji su. Samo okrenem nijihov broj za informacije i pitam. Toliko me kosta, skoro nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Nesto mi nije jasno ovo vreme. Gde je danas ta kisa? Po radarskim snimcima izgleda da je nece biti ni danas ni sutra.Znaci "put putuje moj jaran,putujem i ja..."

Pranje motora,podmazivanje lanca,provera guma...

Sprem'te se sprem'te...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ne znam zasto mi ova tema ne izlazi na neprocitanim porukama, nadam se da jew greska tehnicke prirode ??? Nisam bio siguran sve do sada,, ali sad sam siguran, IDEMO NA HOMOLJEEEE ;D ;D ;D. Raduje me sto cu ponovo videti prijatelje iz tog dela Srbije, a  i fantasticne prirodne lepote ( a i Paukovu vikendicu na Grzi ;D ;D :D. Braco, vidimo se sutra ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

aaaa , mislili ste bez mene da se vozite ... e pa ne moze ... ;D

 

ajde mi sto dolazimo s juga ( ma kakav jugo , dolazimo s jamahu , s hondu i s kavasaki bre ...  ;D ) da se prikupimo u Paracinu , u stvari bolje na onoj prvoj pumpi na autoputu posle Paracina ... u koliko sati ?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6325 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ja sam se sa Pitom dogovorio da se nadjemo na autoputu kod ukljucenja iz Paracina tacno u 9h. Znaci mozemo tu da se nadjemo svi u 9h ili nas cekajte na prvoj pumpi, kako vam vise odgovara ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ja sam se sa Pitom dogovorio da se nadjemo na autoputu kod ukljucenja iz Paracina tacno u 9h. 

 

Dogovoreno , eto i mene u 9h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Doslo je do dopune ekipe :

 

1.  PIT

2.  ACA-PN

3.  SMITH

4.  RIBOLOVAC

5.  SCI

6.  EASY RIDER

7.  SRLE69

 

8.    BOKI [KG]  ?

9.    NNTOM      ?

10.  M1LOSH    ?

ako se ova poslednja trojica ne jave veceras (subota) ,smatramo da su odustali !

 

Na Grzi cekaju:

1.  PAUK(+?)

2.  VLADAMIR(+?)

3.  rostilj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Znaci najverovatnije je ovo stanje :

 

1.  PIT

2.  ACA-PN

3.  SMITH

4.  RIBOLOVAC

5.  SCI

6.  EASY RIDER

7.  SNAKE

8.  SRLE69

 

 

 

Na Grzi cekaju:

 

1.  PAUK

2.  VLADAMIR

3.  BOKI[KG]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Momci , zelim vam sretan put pre svega, lepo vreme  i dobar provod. Zao mi je sto ne mogu s vama,sve sam pokusao,razlozi su smarajuci pa ih necu iznositi, a tebi Srle69 jos jednom hvala na pp pozivu. jos jednom, sretan put i ne stedite sirene kad prodjete pored zgodne devojcice. One to ipak vole.  hehehehe Ajd sad spavanjac i odmorni na put...........pozdrav !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja