Jump to content

Moto Zajednica

KRADJA MOTORA U NOVOM SADU

Recommended Posts

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sinoc dosli neki drugari da se provozamo do F.Gore i jedan od njih skoro uzeo Tenere. Ja odma pomislio da nije to ova. Preseko sam se. Odma na net i uporedio tablice i slike motora i skontam da uopste ne lice tako, samo boja. Jebiga druze, nadam se da ce naci motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Idi kod tih slepaca u muriju, neka daju kolektivnu ostavku ako ne mogu da uhvate debila sa slike. Ako ga uskoro ne nadju, mozemo mi da organizujemo protestnu voznju, jer ocigledno neko nece da uhvati klinca i sto je vaznije, vrati motor. Tako bi bilo sa bilo cijim motorom, ovo vec pocinje da smrdi! Imaju snimak, sta im jos treba, pa nije ovo Kina sa milijardu i po stanovnika. Ko je ovde lud, bre >:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

ukoliko se slucajno pojavi u beogradu  zvacemo te da dodjes po  svog konjica ...a ovog klinca idiota jednog malog ma nista se ne brini ostavicemo i za tebe nesto da mu uradis....valjda!!!podrska i znaj da nisi sam uz tebe smo!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Ako je vec ukrao...onda je moguce da su tablice zamenjene.....nego reci ti nama...ima li neku oznaku tvoj motor na nekom posebnom mestu ?

Bilo sta...ogrebotina, farba, neka pojedinost po cemu ljudi mogu da prepoznaju tvoj motor ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Sta se desava sa motorom, jel nadjen ?  Jesi li stampao plakate, da okacimo po klubovima, mozda bi i snimak koji si dobio od banke mogao da das da ga malo izvrte po lokalnim TV stanicama - na primer na TV panonija utorkom u " Rotaciji ", jos ako ponudis neku nagradu - sigurno bi se nasao neko ko bi ga prepoznao i otkucao !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovom lopovu treba dati nobelovu nagradu za smelost!

 

Sada se jos vise boijm  kupiti nov  motor na kredu, i jos da mi  ga   ukradu  a  u   K****

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Daj stvarno ako možeš odštampati slike tog majmuna da pokačimo po gradu i okolini i da ga potražimo.

Evo ja ču ti pomoći da se slike polepe po gradu a i mogu se raspitati za dotičnog po adicama i po klisi, samo mi daj sliku.

Daj par slika ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Тај шиштавац одгура мотор, сви пишу "Ма наћићемо га до следеће недеље...", а ево човек још није видео своје прометало назад.

 

Шиштавац се, изгледа (и нажалост) извукао, мамицу му $%#(%)&&=(&"!...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: srbija - negotin
  • Motocikl: vstar 1300

po mom misljenju ta budala sto ga je ukrala je narkoman neki,zafalila mu lova pa je naleteo na tvoju masinu.nadam se da ces ga pre naci od murije.pozzdrav i sretno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ja mislim da je onaj koji je postavio ovu temu odavno digao ruke od motora jer se nije oglasio već duže vremena a milion ljudi ga je pitalo a i dalje mu postavlja pitanja  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

  Red bi bio da se javi i kaze sta se desava i da li je motor nadjen !

Motor jos uvek nije nadjen a Diver je u CG vec duze vreme pa nije u mogucnosti da pise. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Steta sto nije dao detalje u prvom postu. Sebring npr. prijavljuje tek nakon 2 mjeseca, a ostalo jos nije prijavio.

Mozda je vise clanova foruma dosad vidjelo, misleci "vidi ista kao ona ukradena".

 

Malog nosonju treba u roblje jedno 5-6 mjeseci, da cijepa drva po planinama po 23 sata dnevno,

a od prihoda kupiti novi KTM Adventure, sve sa full Abramovic System.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja