Jump to content

Moto Zajednica

Ima li neko iskustva sa Suzuki 650 DR

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ej cao svima, nisam odavno bio na forumu zbog posla, na terenu sam u Cacku, i sada sedim u nekom internet klubu i lupkam po tastaturi. Samo sam hteo da pitam da li neko ima iskustva ili zna nesto vise o motociklu Suzuki 650 DR ('99). Jeste, odlucio sam ja u januaru da MZ-a zamenim sa GPZ500, ali situacija se izmenjala. Nema se para za Kawu, a ovog endurca dobijam na poklon iz Switze! Ako niste bili u rubrici oglasi, MZ je na prodaju! Pozdrav svima, nadam se da ce se ovaj moj teren uskoro zavrsiti pa da se druzimo malo vise! Unapred hvala za savete i komentare!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1344 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
Ej cao svima' date=' nisam odavno bio na forumu zbog posla, na terenu sam u Cacku, i sada sedim u nekom internet klubu i lupkam po tastaturi. Samo sam hteo da pitam da li neko ima iskustva ili zna nesto vise o motociklu Suzuki 650 DR ('99)[/quote']

 

Kod DRa ti je dvojaka situacija, mislim na model 650. Postoje dva svijeta- modeli do 1995 i modeli od 1996. Ove prve uopæe ne cijenim nimalo - imalo ga je masa friendova, ni jedan nije došao do 50.000 km bez kardinalnog kvara; mjenjaè 2 brzina, bregaste, problemi sa razvodom i podmazivanjem glave. Inaèe je motor bio poprilièno vozan i glede performansi i ciklistike bolji od XT 600E, no hopelessly unreliable. Onda je Suzuki odluèio promjeniti stvar i 1996-te izbacio potpuno redizajniranu i poboljšanu mašinu - e ta je za 5, pouzdana, agilna, stvarno odlièan motor. Modeli proizvodnje 1996 su znali imati problema sa brtvom glave, no od 1997 su sasvim ok. Dakle, ako je motor 1999 onda je svakako ok ( naravno ako nije razbijan i slièno ), no modele do 1995 ti ne bih preporuèio, jedino ako naðeš koji sa malo km, no to je vrlo teško naæi. Sve preko 50.000 km zaboravi, moj savijet, našarafio sam se na njima poprilièno. My 0,02 $

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Ej cao svima' date=' nisam odavno bio na forumu zbog posla, na terenu sam u Cacku, i sada sedim u nekom internet klubu i lupkam po tastaturi. Samo sam hteo da pitam da li neko ima iskustva ili zna nesto vise o motociklu Suzuki 650 DR ('99). Jeste, odlucio sam ja u januaru da MZ-a zamenim sa GPZ500, ali situacija se izmenjala. Nema se para za Kawu, a ovog endurca dobijam na poklon iz Switze! Ako niste bili u rubrici oglasi, MZ je na prodaju! Pozdrav svima, nadam se da ce se ovaj moj teren uskoro zavrsiti pa da se druzimo malo vise! Unapred hvala za savete i komentare![/quote']

Ako dobijes u poklon, nije svejedno da kakav je :?: :!: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ha, ha, znam da je slatko sve sto je dzabe. Samo mi je trebao savet da li da ga prodam-menjam ili da se vozam sa njim. Nije ono sto sam zeleo, ali nije bas mator, a i presao samo 10 000 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja