Jump to content

Moto Zajednica

Moto klub "VATRENI" iz Požarevca

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

@Darko dav

 

MK Firetown je drugi klub, ali smo mi (MK Vatreni) takođe bili kod vas u gostima, mada nismo dobili zahvalnicu, a uredno smo se prijavili na ulazu. Doduše, ne znam ni koji je kriterijum bio za dodeljivanje zahvalnice, možda je nismo ni zaslužili  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

@Darko dav

 

MK Firetown je drugi klub, ali smo mi (MK Vatreni) takođe bili kod vas u gostima, mada nismo dobili zahvalnicu, a uredno smo se prijavili na ulazu. Doduše, ne znam ni koji je kriterijum bio za dodeljivanje zahvalnice, možda je nismo ni zaslužili  ;D

??? :o ???

Onda niste dobro slusali ;D ;D ;D

Posto sam ja pisao zahvalnice,napisao sam MK VATRENI, kada je bila dodela zahvalnica,Misko sa bine je procitao vas klub,i ja sam dodao liku koji je digao ruku,stariji covek,a onda me je zamolio,da tu zahvalnicu bacim,rekavsi ,ovo je neko pogresio i preveo nas naziv,ako nije problem da upises  MK FIRETOWN,

PS.nisam ni znao da imate oba kluba u Pozarevcu :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Posto sam ja pisao zahvalnice,napisao sam MK VATRENI, kada je bila dodela zahvalnica,Misko sa bine je procitao vas klub,i ja sam dodao liku koji je digao ruku,stariji covek,a onda me je zamolio,da tu zahvalnicu bacim,rekavsi ,ovo je neko pogresio i preveo nas naziv

 

E sada da pošalješ novu zahvalnicu ;D Ili da je doneseš i svratiš na pivo  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: between earth & sky
  • Motocikl: Aquila 650 custom

@Darko dav

 

MK Firetown je drugi klub, ali smo mi (MK Vatreni) takođe bili kod vas u gostima, mada nismo dobili zahvalnicu, a uredno smo se prijavili na ulazu. Doduše, ne znam ni koji je kriterijum bio za dodeljivanje zahvalnice, možda je nismo ni zaslužili  ;D

??? :o ???

Onda niste dobro slusali ;D ;D ;D

Posto sam ja pisao zahvalnice,napisao sam MK VATRENI, kada je bila dodela zahvalnica,Misko sa bine je procitao vas klub,i ja sam dodao liku koji je digao ruku,stariji covek,a onda me je zamolio,da tu zahvalnicu bacim,rekavsi ,ovo je neko pogresio i preveo nas naziv,ako nije problem da upises  MK FIRETOWN,

PS.nisam ni znao da imate oba kluba u Pozarevcu :-[

 

da razjasnim:

He, hem, taj "stariji čovek" je predsednik kluba FIRETOWN i nije ni znao za novoformirani klub VATENI, a misleći da je došlo do greške u prevodu, uradio gore navedeno, a vi VATREENI što se ne javiste?

btw. FIRETOWN je osnovan još davne 1972 i jedan je od prvih moto-klubova u Srbiji gde su članovi pretežno matorci  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

a vi VATREENI što se ne javiste?

 

Otišli smo posle one kišurine, većina je imala neke obaveze. Jedino sam ja hteo da ostanem, ali su me ubedili da idemo svi zajedno kući.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: between earth & sky
  • Motocikl: Aquila 650 custom

Otišli smo posle one kišurine, većina je imala neke obaveze. Jedino sam ja hteo da ostanem, ali su me ubedili da idemo svi zajedno kući.

 

E vi'š kod matoraca nema stra' od kiše, snega, leda, grada, sela itd.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Nisam ni ja rekao da se plašimo kiše, uzgred, pokisli smo usput, pokisao sam i u povratku iz Pančeva i još nekoliko puta ove godine, nije to problem. Kažem ti, ljudi su imali obaveze i hteli su da idu i nisu mi dali da ostajem. A i ja sam imao nešto, mada kasnije, ne sećam se više ni šta. A i nije bio neki provod u Svilajncu, to sam već komentarisao u odgovarajućoj temi.

 

Što se matoraca tiče (Firetown), Gušter zna za naš klub, a i on je bio tamo, tako da mi je čudno da ostali nisu znali da postoji klub Vatreni, pogotovu što su još pojeli naše prase u Velikom Gradištu, ali ni to nema veze ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova

NE treba mi da se pravdamo jer smo mi bili na skupu i ispostovali svilajcane a oni nas nisu od pocetka pa do kraja.prvu su naplatili ulaz a onda nema gulasa..... :-\,a mi volimo da jedemo ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Reci samo kolko su vam naplatili ulaz i sta ste dobili za te pare,a za gulas,jebiga,stigi ste kasnije,a i mi iskreno nismo ocekivali toliki broj ljudi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova

Ne secam se kolko je bio ulaz,mi smo dosli da vas ispostujemo pa makar da niste nista davali,mi bi i tad dosli jer treba da se pomogne klub da bi u buducnosti bio sto jaci i bolji,pa naravno da bi sledece godine a inarednih pravili skupove sve bolje i bolje.Mi nismo od onih koji se provlace da ne plate,tako da nemislite da mi kukamo zbog para i jela.nadamo se da cete kada mi bude mo pravili skup,doc  i da cete biti nasi gosti.i

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Naravno da cemo doci,Acim mi je poslao na pp da smo ulaz naplacivali 300,sto nije tacno,nikom,pa ni vama nije naplaceno vise od 200 din,dok pesacima nije ni naplacivano,Za tih 200 dinara dobijali ste u kesici bon za gulas(koji smo obezbedili samo 500 porcija,i tu smo jako pogresili,jebiga nismo ocekivali 800 motora)upaljac,olovku,privezak i bedz)Trudili smo se da ispostujemo sve goste kolko smo to mogli,vidim da samo Pozarevac nismo,jedine kritike smo dobijali,su od vas,i jako mi je krivo zbog toga,pokusacemo da to za sledecu godinu maksimalno ispravimo..Posto nam je prvi put da ista pravimo,nismo imali nikakvog iskustva,ipak je ovo biila zurka,a ne skup.To ce te videti i vi sami kada pravite  zurku.Mislim da smo daleko otisli od teme u kojoj ovo pisemo,i da smo potpuno lose poceli sa upoznavanjem nasih klubova,sto i nije dobro,ipak smo svi jako blizu,i ovakvo prepucavanje nikom ne moze dobro doneti,stoga vas pozivam da zimus okrenemo jedno prasence uz ladno pivce ili vince,i da tamo nastavimo ovaj razgovr ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Acim mi je poslao na pp da smo ulaz naplacivali 300,sto nije tacno,nikom,pa ni vama nije naplaceno vise od 200 din

 

Moguće da sam pogrešio, nisam siguran, a uopšte nije ni bitno. O ovome je bilo reči u temi o vašem skupu i nema potrebe da to ponovo potežemo. Što se mene tiče, sve je u najboljem redu u našim odnosima, tj. ne nameravam da vam išta zameram ;)

 

Druženje je svakako poželjno, bilo da je u pitanju prase ili proja :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha fazer 1000

Pozdrav za Pozarevcane, mislim mk Vatreni. od mk Bubba Zanetti, ili Baba Zaneti u prevodu  iz Kragujevca . Namoj da nas zaboravite kad budete pravili zurku.Nije bitno dali je +40 ILI -  40 dolazimo da se druzimo.Ako ste u prolazu svratite.POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ako postoje zakonska ograničenja, to je to, mi ne uvodimo nova ograničenja, odnosno svi novi članovi su dobrodošli, osim naravno eksera i vlasnika divljaka. Što se tiče Kragujevca, uvek smo za druženje, moj bata je iz KG-a  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja