Jump to content

Moto Zajednica

LMC Ladies Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Naravno, taj mi je poklon posebno drag. A hvala za slike, molila bih da svi koji imaju fotkice neka okače ovde, eto, nismo stigli slikati od silnih obaveza :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Zurka je bila super, pasulj odličan, ...  ;) ;)

domaćice na nivou  ::)

Nadam se da vam se svideo poklon od apostola bjb  ;) ;D

 

 

Dosao sam (kasno), pasulj pro`bo nisam. ;D ;D ;D Ali posto kuvara znam licno ne sumljam da je bio extra. ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Zato savetujem za sledeću žurku koju pravimo da se dodje do 19h, posle toga ne garantujem da je nešto ostalo (ne znam Branko zašto nisi došao na vreme, poziv si dobio još zimus, imao si vremena da dodješ na vreme :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Zato savetujem za sledeću žurku koju pravimo da se dodje do 19h, posle toga ne garantujem da je nešto ostalo (ne znam Branko zašto nisi došao na vreme, poziv si dobio još zimus, imao si vremena da dodješ na vreme :D ;D

 

Puno vas je u Novom Sadu koji ste mi dragi, pa dok vas sve obidjem, desi se da negdje i zakasnim. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

E pa dobro onda gledaj da drugi put kod nekog drugog zakasniš, ne kod nas, rasporedi malo ta kašnjenja ;D

 

Primljeno k`znanju. ;) Mislim da na Susret u NS necu kasniti, dolazim u petak. :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pošto su neki izrazili želju da im se posebno uruči pozivnica za dolazak u naš klub :o, ovim putem obaveštavam (već ko zna koji put), da su svakog četvrtka svirke u našem klubu. Možda se nekada desi, što je vrlo retko da nam bend otkaže svirku ali to je kao što rekoh, vrlo retko...

Četvrtak smo odabrali zbog toga što su vikendom obično neka dešavanja, moto susreti i sl. pa kome ne smeta izlazak radnim danima, dobrodošli.

P.S. komaraca više nema :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E pa hvala, hvala, pa kad sam ja Futog propustila? Nikad.

I mi vas očekujemo na našoj žurci, nemoj da vas nema :). Javi tamo precedniku, kad se već ne javlja na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  LMC Ladies su promenile lokaciju. Od danas vise nisu na Ribarskom ostrvu, vec u ulici Laze Lazarevica broj 25.

  Do tamo se stize tako sto krenete na Telep ulicom Heroja Pinkija, i na prvoj raskrsnici skrenete levo i na broju 25. Pre raskrsnice je postavljen lezeci policajac . Evo i slika novog objekta :

post-3891-12879050197267_thumb.jpg

post-3891-12879050198065_thumb.jpg

post-3891-12879050199053_thumb.jpg

post-3891-12879050199774_thumb.jpg

post-3891-12879050200563_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

nego, hoce onaj crni uvek stajat na ulazu??? ??? ??? da znamo da nosimo nesto za samoodbranu!!!!  ;D

 

  Ko zna, komsija ga izveo u setnju, a on nece da seta vec zapeo - oce u kafanu ! Jbg, ni kerovi nisu kao nekad  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Pa dolazi zima, a tamo zimi grejanje bas i nije bilo reseno, tako sa te strane gledano mislim da nije lose...

Lose je stalno menjati mesto kluba jer ljudi sttichu navike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

   LMC Ladies su promenile lokaciju. Od danas vise nisu na Ribarskom ostrvu, vec u ulici Laze Lazarevica broj 25.

  Do tamo se stize tako sto krenete na Telep ulicom Heroja Pinkija, i na prvoj raskrsnici skrenete levo i na broju 25. Pre raskrsnice je postavljen lezeci policajac .

 

Drumska lija je sve lepo objasnio, samo je zaboravio da locira polaznu tačku koja je na raskrsnici Bulevara cara Lazara i Cara Dušana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ne znam zašto je menjana lokacija, ali pretpostavljam da se prešlo na bolje.

Zato čestitam na napretku i želim još mnogo lepih žurki da naprave ;-)))

 

  Pa isekli su im struju na Ribarcu, i njima i svima tamo jer su svi oni objekti podignuti ili divlje, ili sa privremenim dozvolama. Struju su im isekli ( iako su redovno placali )  jer su tamo svi bili valjda divlje prikljuceni.  Meni to ipak lici da neko hoce sve odande da otera pa da onda naprave neki kompleks ko zna cega .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ne znam zašto je menjana lokacija, ali pretpostavljam da se prešlo na bolje.

Zato čestitam na napretku i želim još mnogo lepih žurki da naprave ;-)))

  Pa isekli su im struju na Ribarcu, i njima i svima tamo jer su svi oni objekti podignuti ili divlje, ili sa privremenim dozvolama. Struju su im isekli ( iako su redovno placali )  jer su tamo svi bili valjda divlje prikljuceni.  Meni to ipak lici da neko hoce sve odande da otera pa da onda naprave neki kompleks ko zna cega .

 

Pruzila Gradjevinska mafija svoje pipke na te lokacije, pa to ti je. ;)8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja