Jump to content

Moto Zajednica

Svilajnac

Recommended Posts

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ma nije onaj Mihcev(i Vujin) most za zajebanciju,pre nekog vremena sretnem prijatelja sav u flasterima,sta je bilo,kaze-pao sam sa Apenca,bio sam u Svilajncu.Reko znam i gde si pao-na mostu.Jeste kaze-kako si znao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ljudi sta smo rekli  ???, izjasnjavajte se jer ako necemo rostiljati, imao bih neke druge obaveze  ;)...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Neznam da li ću Crncem, guma na prikolici je pojedena još od Skupa a i pregreva se pa moram da stajem radi hlađenja. Doduše TS Chopper kaže da može ona još čim se nije pojela do tkanja. ;D

 

Ko zna, možda se ipak odlučim za Crnca pa sa Vuletom polako, starim putem do Mladenovca, Palanke, Plane...

 

Razmišljao sam da kupim Trajalku u Svilajncu pa da je na brzinu montiram i da sam miran u povratku. Ima li takve gume u prodaji u Svilajncu?

 

Hondom bih išao samo ako bih morao, troši više od Crnca (da, da ;D) a i nije mi zadovoljstvo u jurnjavi auto putem.

 

I vreme me sekira, prognoze ne najavlju bitnu promenu. Na svu sreću pljuskovi su kratkotrajni, bar sada, videćemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Koja dimenzija gume ide na prikolicu ?

 

Nedelja će biti pa ne vredi zezati se previše sa tim. Hvala ti kao da si je uzeo. :)

 

Ostavio mi je Lisac kod Bokija točak na kome je guma. Kaže da nije neka ali može da posluži. Međutim kada sam video kakva je bilo me sramota sa čim sam ja išao do Čačka. Guma bre super, ima da gura celu sezonu na prikolici.

 

Jedino vreme da se potrefi, drugih prepreka nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pa ta guma izgleda dobro, a to sto sam rekao da " nije neka " je zbog toga sto je punoletna. E sad mozda ce posluziti za celu sezonu, mozda i za vise sezona, a mozda se i raspadne - mada sumnjam, ipak je to guma radjena namenski za MZ-a !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ma guma je ko' zmaj, to me više ne sekira.

 

Ali me vreme brine i dalje. Neznam kako je bilo po Srbiji ali ovde se juče mučilo ceo dan da bi na kraju opalila oluja sa neverovatnom kišom koja je tukla nekih sat vremena dok je posle padalo prihvatljivo.

U to vreme vozio sam taxi ali sam brzo shvatio da od posla nema ništa jer se iz kola ništa ne vidi pa sam se sklonio u javnu garažu dok se ne smiri.

 

Podmuklo udara, odjednom kreće a pada žestoko.

 

Ali sa druge strane ne pada po ceo dan, sat-dva i stane...

 

Neznam, nisam pametan...

 

Šta mislite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Mislim da ce u nedelju biti vecim delom suncano,a ako nekoga i zakaci malo uz put nosim ja cuturicu radi odrzavanja radne temperature ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ja cu da spremim tajni zacin  ;D

a videcu danas-sutra za lokaciju, gde bi smo mogli da rostiljamo!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Sto se mene tice moze da padaju i sekire ja sam resio da idem pa kako bude.Prekjuce sam isao da se vozim po kisi  (da probam )pa boze moj a koliko sam cuo za nedelju ne bi trebalo da pada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Mislim da je najbolje kod cuvenog "Moravskog mosta" na ulazu, imaprostora, ako krene i kise mozemo se skloniti pod most, a ako krenu plavuse onda se izlazimo pa kako kome (za)padne  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Moze negde pred reke,da se ne zavlacimo negde po brdima daleko od glavnih puteva,jer je ipak jednodnevni izlet pa ne treba gubiti vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Danas sam trebao da idem za Cacak, pa sutra do Kraljeva i u subotu - splavarenje  " Veseli spust " .  Ustanem ja oko sest, popijem kafu, napolju sunce - dan obecava . Pozovem rodbinu u Cacku, kazu nemoj, pljusti ko iz kabla .  U toku dana sam vise puta proveravao vreme, slao poruke Vuji, Lalajku i jos nekima,  Negde sija sunce, negde oblacno, a ponegde i pada. Naravno u Cacku i okolini ne prestaje. Na kraju se i ovde nebo provalilo i ja osta kuci. OK. krenucu sutra ,  Ali malopre mi javise da je Veseli spust odlozen za iducu nedelju zbog jakog nevremena i zato sto je Ibar jako nabujao .

  E sad ako se vreme prolepsa, mozda vam se pridruzim ko zna !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ja se danas navoza i pored vujove prognoze.Ja dolazim u svakom slucaju pa ako nista popicemo po kafu u kafani.VIDIMO se oko podne na mostu.Kako ste ocrnili most ja cu da preguram motor preko njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sad sam se čuo sa Bokilicem. Konačan dogovor je da se vidimo u 12h na strani mosta do Svilajnca jer je tu proširenje veće pa smo međusobno uočljiviji. Tu se nađemo, dogovorimo se šta kupujemo, skupimo pare i neko ide u kupovinu a ostali na lokalitet. Žena mu je kolima pa ima šta da se tovari.

 

Floyd je u Bgd-u ali nisam mogao da se vidim sa njim jer su deca kod mene. A i on se javio sistemom: ''Tu sam'' što je baš loše jer nemogu tek tako da ispremeštam obaveze. Ako budemo uspeli da se organizujemo doći ćemo zajedno na Hondi.

 

Valjda neće kiša majku mu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Nadam se da nece,evo ovde se razvedrilo a ceo dan bilo kao pred kisu koja nije pala.Vidimo se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja