Jump to content

Moto Zajednica

Sta mislite o pucacima na skupovima

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Aprilia Caponord

Pa sad, u Belgiji nisam bio na moto skupu a ne poznajem nikog ko je licno bio pa ne mogu da kazem.

 

Sto se Umaga tice, bio sam cetiri dana i ja nisam cuo ni jednog. Douduse bio je odredjen prostor koji je totalno fizicki odvojen od dela gde se sedelo i bine pa je mozda u tom budzaku i biilo pucanja ali ovamo se nije culo. Ja po budzacima nisam bivao.

 

Sto se tice urednika foruma, niti sam se ni sa kime nisam raspravljao kolki je ciji niti ko je i sta znaci "pravi bajker", ko je virtuelni a ko pravi vozac, niti sam osporavao bilo kome pravo na misljenje. Samo sam postavio jednostavno pitanje: "sta mislite o pucacima?". I mogu sa zadovoljstvom da kazem da mi se vecina odgovora svidja. Ja licno mislim da je to stvar vaspitanja a ne moto folklora. I iskreno sam od urednika foruma ocekivao malo drugaciju reakcuju. I to sam i napisao.

 

Al sta ces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Agresivna tolerancija je pojam koji se pojavio u NVO sektoru nakon 5. Oktobra,a vidim primio je pelcer i ovde. Definicija bi bila: Toliko sam tolerantan da bih ubio svakog ko nije. Gospodo svileni ako vam se ne svidjaju moto skupovi kakvi jesu, a zasto lepo ne napravite sami jedan. Pustala bi se klasicna muzika, svaki motor bi imao po dva Db kilera, a o toleranciji, defanzivnoj voznji i bezbednosti u saobracaju bi se trucalo u miru i tisini sa kacigama na glavama.

Pucaci su, mada vam to izgleda nespojivo sa slikom, duhovni tragaoci koji na taj nacin iskazuju prezir prema robovanju materiji. ;D

 

У праву си за агресивну толеранцију. И могу ти рећи да ми је драже да ми неко каже у лице шта има и да се попесничимо ако треба, него да не знам шта ми ко мисли и колико ме мрзи.

На пример, пуцам на мото скупу, исказујем презир према робовању материји  ;D и нисам свестан да имам потенцијалне крвнике око себе јер ми нико ништа не говори. Сматрам да је много боље и поштеније да ми неко приђе и кажи ми на било који начин и било којим тоном да престанем јер бла-бла-бла... И не само боље и поштеније што се мене тиче већ и самог мрзитеља.

"Јер чит'о сам у некој стручној литератури: ако на провокацију не одговориш вербално ил' физички, већ сутра може да ти одрази не нервној бази - психички!"

 

НАПОМЕНА: Не пуцам на скуповима.

 

Samo bi ti diskretno šapnuo da to ne radiš jer može neko da te vidi i to da proba nestručno sa motorom koji nije Honda, ili bih ti dao vizit kartu mog mehanicara da ti se nadje u nevolji  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa sad, u Belgiji nisam bio na moto skupu a ne poznajem nikog ko je licno bio pa ne mogu da kazem.

 

Sto se Umaga tice, bio sam cetiri dana i ja nisam cuo ni jednog. Douduse bio je odredjen prostor koji je totalno fizicki odvojen od dela gde se sedelo i bine pa je mozda u tom budzaku i biilo pucanja ali ovamo se nije culo. Ja po budzacima nisam bivao.

 

Sto se tice urednika foruma, niti sam se ni sa kime nisam raspravljao kolki je ciji niti ko je i sta znaci "pravi bajker", ko je virtuelni a ko pravi vozac, niti sam osporavao bilo kome pravo na misljenje. Samo sam postavio jednostavno pitanje: "sta mislite o pucacima?". I mogu sa zadovoljstvom da kazem da mi se vecina odgovora svidja. Ja licno mislim da je to stvar vaspitanja a ne moto folklora. I iskreno sam od urednika foruma ocekivao malo drugaciju reakcuju. I to sam i napisao.

 

Al sta ces.

Druze nisam ja imao namreu da ti nesto protivrecim neko sam samo iskazao da kao urednik na forumu imam i ja pravo na svoje licno misljenje i na svoje stavove, svidelo se to nemkome ili ne, to sto ti nisi ocekivao od mene/urednika takav odgovor govori samo da ljudi koji vode ovaj forum rade to veoma profesionalno isticuci primarne ciljeve ovoga foruma ispred svojih licnih stavova a to je sigurna voznja, dakle ponovo kazem podrzavam sve vrste i nacine voznje u za to predvdjenim uslovima i bez posledica po druge ucensike u saobracaju, a posto se pucanje na moto skupu ne kosi sa bezbednoscu u saobracaju a koliko je meni poznato ni sa teznjama ovog foruma (mozda gresim, mozda se i kosi) ja ga licno podrzavam javno na ovom forumu. Elem ovo je tema o kojoj mozemo pricati dosta dugo iznoseci kontra argumente a da ne spominjem koliko mozemo pisati o tome.. No nadam se da ce biti prilike da sednemo negde u kafanu ili se nadjemo u nekom slicnom opustajucem prostoru i ispricamo se o mnogim temam vezano za motore a tada cemo verujem naci vise razumevanja prema tvrdnjama koje iznosi druga strana. Do tada ako te je pogodio moj stav kao urednika ovde, evo da te obradujem da sam urednik u ostavci na licni zahtev, tako da slobodno mozes tretirati moje pisanje kao obicnog clana a za par dana ce mi biti i skinuto obelzeje urednika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

[glow=red,2,300]Agresivna tolerancija je pojam koji se pojavio u NVO sektoru nakon 5. Oktobra,a vidim primio je pelcer i ovde. Definicija bi bila: Toliko sam tolerantan da bih ubio svakog ko nije.[/glow] Gospodo svileni ako vam se ne svidjaju moto skupovi kakvi jesu, a zasto lepo ne napravite sami jedan. Pustala bi se klasicna muzika, svaki motor bi imao po dva Db kilera, a o toleranciji, defanzivnoj voznji i bezbednosti u saobracaju bi se trucalo u miru i tisini sa kacigama na glavama.

Pucaci su, mada vam to izgleda nespojivo sa slikom, duhovni tragaoci koji na taj nacin iskazuju prezir prema robovanju materiji. ;D

 

 

 

Pazi kad nemam sta da dodam... Posto sam ja Ajatolah ti mora da si Dalaj Lama!  :D  Legendo!!!

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Agresivna tolerancija je pojam koji se pojavio u NVO sektoru nakon 5. Oktobra,a vidim primio je pelcer i ovde. Definicija bi bila: Toliko sam tolerantan da bih ubio svakog ko nije. Gospodo svileni ako vam se ne svidjaju moto skupovi kakvi jesu, a zasto lepo ne napravite sami jedan. Pustala bi se klasicna muzika, svaki motor bi imao po dva Db kilera, a o toleranciji, defanzivnoj voznji i bezbednosti u saobracaju bi se trucalo u miru i tisini sa kacigama na glavama.

Pucaci su, mada vam to izgleda nespojivo sa slikom, duhovni tragaoci koji na taj nacin iskazuju prezir prema robovanju materiji. ;D

 

-ovaj komentar mi nekako smrdi na nitro-razredjivac!! ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Sarajevo - Rajvosa

Na velikim moto susretima u Americi i Evropi postoji odvojeni prostor za pucanje i paljenje guma, udaljen od kampa i mjesta gdje ljudi žele da pričaju, druže se ili spavaju.

 

Naravno da smo svi ograničeni prostorima kada pravimo moto susrete, ali mislim da je to blizu rješavanja problema.

 

Ni u kojem slučaju nebih totalno zabranio pucanje jer je i to sastavni dio moto susreta, ali bih ga odvojio od kampa - ako je fizički moguće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ma razumujem ja sve on kojima smeta pucanje,ali ...ako je tema "šta mislite o pucačima", nadam se da će mi biti dozvoljeno da kažem šta mislim...

 

NE SMETAJU MI ,čak mi ponekad i nedostaju... ako ne čujem Šerifa Boću,kao da i nisam bio na skupu. STVARNO.

 

E sad,vjerovatno to većini smeta i zbog toga bi organizatori trebalo da se potrude da prostor za spavanje,jelo,sjedenje...bude odvojen.

 

Ako poželim pucnjavu,ustanem i odem tamo gdje se puca,ali nije dobro da prašti na sve strane,pod centralnim šatorom,pred binom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ma razumujem ja sve on kojima smeta pucanje,ali ...ako je tema "šta mislite o pucačima", nadam se da će mi biti dozvoljeno da kažem šta mislim...

 

NE SMETAJU MI ,čak mi ponekad i nedostaju... ako ne čujem Šerifa Boću,kao da i nisam bio na skupu. STVARNO.

 

E sad,vjerovatno to većini smeta i zbog toga bi organizatori trebalo da se potrude da prostor za spavanje,jelo,sjedenje...bude odvojen.

 

Ako poželim pucnjavu,ustanem i odem tamo gdje se puca,ali nije dobro da prašti na sve strane,pod centralnim šatorom,pred binom...

Naravno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Ma razumujem ja sve on kojima smeta pucanje,ali ...ako je tema "šta mislite o pucačima", nadam se da će mi biti dozvoljeno da kažem šta mislim...

 

NE SMETAJU MI ,čak mi ponekad i nedostaju... ako ne čujem Šerifa Boću,kao da i nisam bio na skupu. STVARNO.

 

E sad,vjerovatno to većini smeta i zbog toga bi organizatori trebalo da se potrude da prostor za spavanje,jelo,sjedenje...bude odvojen.

 

Ako poželim pucnjavu,ustanem i odem tamo gdje se puca,ali nije dobro da prašti na sve strane,pod centralnim šatorom,pred binom...

 

Ето поенте!

Лако је мрзети!  8)

 

8427mrznja.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: HONDA SILVER WING 600

Ja spadam u krug ljudi koji obilaze mnogo skupova...godinama,godinama...

Ne sjećam se da je neko pucao baš cijele noći. Šta je to cijela noć...?...do svitanja ili do 02...03...

Muzika  traje do 02...03... i ne vjerujem da neko tada spava ( osim ako se nije nalio  ;) )

Jedno od "nagradnih pitanja" bi bilo :Šta će neko na skupu ako je zaspao prije ponoći?   ;)

 

A "nagradnih pitanja"  ima mnogo...  ;D

 

 

BRAVO TAAATAAA . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Ja bi jos samo da dodam da bi trebali da razjasnimo jos jednu stvar a to je tajming, ni meni ne smetaju pucaci ali jeste malo nezgodno kada pucaju u vreme spavanja. Pa bi, recimo, mogli da nekako uvedemo vremensko ogranicenje i to u periodu od kraja svirke pa do ustajanja ili ti budjenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Hahaha, ubedi ti pijanog, ili drogiranog "coveka" da ne puca dok se spava. Njima ne smeta pucanje, jer su obeznanjeni od alkohola i droge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

mislim da se na kraju svi slazu da na skupovima MORA postojati deo za ljude koji vole to da rade, a da je on odvojen od satora, bine i mesta gde ljudi pricaju, klopaju, piju...isto kao sto MORA postojati deo gde ljudi obavljaju fizioloske potrebe, bacaju djubre i sl.

 

licno nemam nista protiv sto ce neko da puca ako je to na odgovarajucem mestu...kaze neko, ako ti smeta ti se pomeri, paa nisam dosao na skup da pobegnem sa njega nego da sedim na mestu gde je to predvidjeno, ne zelim da se tamo nadje lik kao sa video snimka pod suncobranom i puca ko blesav, pa jbg...nije mu tu mesto

 

zato organizatori, napravite mesto tome, kao sto pravite mesto za binu, za freestyle, razne igre i ostalo...shvatite da je pucanje deo zabave i uvrstite ga u organizaciju da bi svi uzivali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Agresivna tolerancija je pojam koji se pojavio u NVO sektoru nakon 5. Oktobra,a vidim primio je pelcer i ovde. Definicija bi bila: Toliko sam tolerantan da bih ubio svakog ko nije. Gospodo svileni ako vam se ne svidjaju moto skupovi kakvi jesu, a zasto lepo ne napravite sami jedan. Pustala bi se klasicna muzika, svaki motor bi imao po dva Db kilera, a o toleranciji, defanzivnoj voznji i bezbednosti u saobracaju bi se trucalo u miru i tisini sa kacigama na glavama.

Pucaci su, mada vam to izgleda nespojivo sa slikom, duhovni tragaoci koji na taj nacin iskazuju prezir prema robovanju materiji. ;D

 

E svaka ti dala za ove NVO sto rece  ;D i ta njihova mantra  ;D

 

A za pucanje, kao i za sve drugo u zivotu, treba imati meru. Udjes na skup, roknes par puta, pa i kasnije par puta i dobro je.

Ne, nije interesantno ako se ne pretera. Ako bar malo ne "zaboli", kao da se nismo ni salili, elde?

 

Pazi kako samo izgleda ovakvo jedno izivljavanje na elektronskoj beloj podlozi:

 

bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam, bam!

[move]BAAM![/move]

 

Jelda izgleda bezveze sad kad sam pokazao prezir prema belim elektronskim podlogama? ;D

A sad ove bam-bamove pomnozi sa stotinama decibela, pa mi kazi da li je to o.k.?

Ne mora bas sve da se kaze nekome, valjda i taj neko zna za meru  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Jagodina

Svakao da treba imati meru u svemu u zivotu, pa i sto se tice pucanja..treba da ih bude, sto da ne, pa zar to nije moto skup?

Ako nekome smeta takva vrsta izrazavanja trenutnog stava, onda slobodno neka ide u pozoriste, tamo nece niko da mu puca!!

Sta je bre ovo, sve neke seka-perse, te vrucina, te galama, te nema osmeha na licu domacina...sticem utisak da i nema pravih bajkera!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Svakao da treba imati meru u svemu u zivotu, pa i sto se tice pucanja..treba da ih bude, sto da ne, pa zar to nije moto skup?

Ako nekome smeta takva vrsta izrazavanja trenutnog stava, onda slobodno neka ide u pozoriste, tamo nece niko da mu puca!!

Sta je bre ovo, sve neke seka-perse, te vrucina, te galama, te nema osmeha na licu domacina...sticem utisak da i nema pravih bajkera!!

 

A hocu li biti "pravi" biker ako stojim na suncu, ispred bine prvi do zvucnika, i mrcim se svima?

Jel to recept?

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Svakao da treba imati meru u svemu u zivotu, pa i sto se tice pucanja..treba da ih bude, sto da ne, pa zar to nije moto skup?

Ako nekome smeta takva vrsta izrazavanja trenutnog stava, onda slobodno neka ide u pozoriste, tamo nece niko da mu puca!!

Sta je bre ovo, sve neke seka-perse, te vrucina, te galama, te nema osmeha na licu domacina...sticem utisak da i nema pravih bajkera!!

 

A hocu li biti "pravi" biker ako stojim na suncu, ispred bine prvi do zvucnika, i mrcim se svima?

Jel to recept?

;)

Nije, moras i da turiras i "pucas" da svi vide kakav si ti junak, pa se niceg ne plasis ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2877 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

@ernesto

 

neces, ukoliko nisi skroz u kozi zakopcan, blatnjav, smrdis na tri metra i kosu nisi oprao bar pola godine :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Svakao da treba imati meru u svemu u zivotu, pa i sto se tice pucanja..treba da ih bude, sto da ne, pa zar to nije moto skup?

Ako nekome smeta takva vrsta izrazavanja trenutnog stava, onda slobodno neka ide u pozoriste, tamo nece niko da mu puca!!

Sta je bre ovo, sve neke seka-perse, te vrucina, te galama, te nema osmeha na licu domacina...sticem utisak da i nema pravih bajkera!!

 

Bato, da ti kazem - i bajkerima vreme ide...

Ne mozes celoga zivota imati 20 godina, biti otporan na sve zivo i ne yebati nikoga 2%...

Govorimo o duhu zajednistva a ne o kurcenju, elde?

Mis'im, ako dodjemo do toga da vadimo i merimo ku*cheve i da se sece svaki ispod dvaes...

Meni licno nikada nije, niti ce mi smetati buka, jer sam bubnjar i navik'o sam na arlaukanja, a i zabole me ako je neko namrsten, jos ga i zayebavam onda.

 

Samo kazem, treba sve sa merom. A mera se propisuje, jer nije dobro da svako meri samo po sebi, elde?

Pucajte drugari slobodno, ali bez preterivanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Nije, moras i da turiras i "pucas" da svi vide kakav si ti junak, pa se niceg ne plasis ;D :D;)

 

Probao sam ali mi nesto slabo ide. Seriski aupuh, jace se cuje fen kada moja devojka sushi kosu, a i od pucanja slaba vajda. Stavili ovo ubrizgavanje majqu im, nece pa nece.  ;D

 

@ misa: zapisao!  :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BiH

Pa recimo sta mislit o Pucacima ,na skupovima na zalost (radost) i ja sam jedan od tih nazovimo Pucaca:)ali sto je neko vec prokomentariso u mjeri ,znaci par puta i pauza a ne kao neki non stop ,ni ja sam nisam za to ,ali recimo defile moze koji put jer ipak nijei koncert pavarotija ili sta znam neki teatar kao fol treba da sutimo i slusamo,neki piju ,neki pale gume ,neki pucaju svega po malo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja