Jump to content

Moto Zajednica

SAMOUBICE NA MOTORIMA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)

Za to postoji policija a ne BJB.

 

nazalost policija nam je smesna!

pa predlazem da mi napravimo policisku akademiju BJB! ;D :D;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Za to postoji policija a ne BJB.

 

Naravno. I niko ovde nije rekao da ce ici i zaustavljati ljude i traziti dozvole na uvid. Ali nemoj da te cudi sto ce se oni koji postuju propise zgrozavati nad pricama o detetu koje sa 7 godina vozi skuter, ili nekom ko sa 14 vozi R1 i slicne stvari.

 

Moj vrsnjak je do sada POSEDOVAO:

 

Kawasaki ZX10R cipovan, ide na tocak na gas

 

Suzuki GSXR 1000 k5

 

Suzuki GSXR 1000 k3

 

Suzuki GSXR 600 k5

 

i ne fali mu dlaka sa glave... 

 

Jbg i ja kazem da je sa 14 godina prerano al' sta ja sad tu ja ili Vi mozemo... Da placemo? Ma vazi. Cao zdravo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ako sam dobro ispratio temu, pocelo je od cetiri klinke na jednom motoru.

To me je podsetilo na ono sto sam ja video u Kini

cela peteroclana porodica na motoru velicine nekadasnjeg tomos elektronika hehe

raspored je bio ovakav, odnazad

skroz iza, na paktregeru najveci klinac, pa ispred njega na kraju sedista majka, pa najmanje dete, ispred kojega je bio pater familijas licno koji je i upravljao tim moto-busom, a ispred njega, na rezervoaru, srednji klinac.

Nadao sam se da ce se tema razviti u price o tome sta je ko video, a ne u, na momente, zucnu raspravu.

Mislim da sama cinjenica sto se vi (mi) raspravljamo nece pomoci tim 'nesretnim' ljudima koji voznju motora ne shvataju dovoljno ozbiljno.

Ja sam novi u motociklizmu, i bas ovaj sajt mi je ukazao da se kaciga MORA nositi, i obradujem se svakome koga sretnem na motoru s kacigom i opremom, ali nisam siguran da bi opominjanje po semaforima dalo zeljene rezultate, mozda neka akcija, marketing, ili slicno.

Uffff ja se raspisao, a ko je stigao dovde svaka mu cast  ;D Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

      Probaću još jednom i više neću!(Najke mi :D ) Niko nije rekao da se ''zajebani likovi na R-u''(šta god to značilo) prozivaju, vredjaju, ili ne znam šta, već im samo pokažeš prstom na svoju kacigu, shvatiće poentu! Ima tu i scooteraša, enduraša, čega oćeš, nisu RR-ovci jedini. I da, pite, ja mogu MNOGO toga da iscooliram (već sam mnogo toga iscoolirao), pa i napušavanje od nekog Indijanapolisa, nikakav problem. I ne verujem da bi neki Šošon napravio veći problem nekome ko mu na semaforu ukaže na kacigu, niti verujem da će se neki klinac baš toliko primiti. Treba u životu staviti u drugi plan lični interes i ponos, zarad nekog, možda, višeg cilja. Da smo nas par  ''gledali svoja posla'' ne bi bilo ni sajta ni foruma.

P.S. Ako je ZZR neki tamo R, pa mogu i ja lako da budem ''zajeban lik na R-u'', šta misliš?

P.S. O tome koliko si ti protiv pljuvanja, prozivki, etiketiranja i sl, ljudi se mogu informisati u BMW temama koje su uglavnom LOCK-ovane  ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti uvek pokusavas da meni spocitavas nesto drugo od onoga sto sam ja napisao u ovom slucaju citajucio tvoju repliku stice se utisak da sam ja nesto protiv nosenja kacige a nije tako.Niko tebi ne brani da ucestvujes u misiji spasavanja neobavestenih motorista ako si tako odlucio u krajnjoj liniji ako neko drugi smatra da treba da opominje motoriste na semaforu neka ih opominje ja cu se ograniciti na one koje poznajem mada i to ide veoma tesko.Znaci probao sam nije da nisam neke dobre drugare s kojim ase vozim svakodnevno da onako malo u sali opomenem za kacigu medjutim reakcija je bila totalni ignore sa njihove strane.E sad ti ljudi nose kacige van grada ali u gradu njih moze naterati samo veca kazne i nikakva drugarska kritika dobronamernih bajkera na semaforu.

Esad pitas me da li ti mozes da budes zestoki momak posto vozis zzr.Moracu da te razocaram ali mislim da ne mozes,jer zestoki momci ne rade u drzavoj firmi osmocasovno radno vreme i poseduju neke druge atribute koje ti ne posedujes.E sad ako bi se osisao na celavo mozda bi izgledao kao zestoki momak a da li si stvarno to bi morao licno da proveris prvo u verbalnom kontaktu sa nekom slicnog izgleda a posle moze i nesto konkretnije.

 

Sto se tice BMW-A i rasprave na tu temu za mene je tra stvar zavrsena Bmw klan je pobedio i dobio ekskluzivno pravo da BI BJB ne moze da ih kritikuje.,ali za raspravu su potrebne dve strane a verovatno zbog toga nesto ne vidim da se u zadnje vreme otvaraju toliko tema o BMW-u ,mozda je slucajno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Vezano za nosenje kaciga u razgovoru koji sam nekako izpotencirao u jednom drustvu od 7-8 starijih bajkera i po godinam i po vozackom stazu dosao sam do zakljucka da ce ono tesko da se izvedu na pravi put ;).po njima '' stari konji se ne uce da vuku kola'' cak su hteli da pisu nekakvu peticiju da se oslobode nosenja kaciga jer je to njihov izbor i sta tu koga briga.Na moje pitanje a sta ako te udari buba u oko i ti skrenes i omlatis nekog nisu imali odgovor,odnosno oni smatraju da toliko dobro voze da njima to ne moze da se desi a i ako im se desi stradace samo oni i tu ne treba nikog da je briga.

 

Moje neko razmisljanje je da sve akcije vezane za nenosenje kaciga mogu biti usmerene samo protiv bajkera mladih po vozackom stazu nevezano za godine starosti i da je za ove gore pomenute samo gubljenje vremena i zivaca jer tu rezultat nece biti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)
Moje neko razmisljanje je da sve akcije vezane za nenosenje kaciga mogu biti usmerene samo protiv bajkera mladih po vozackom stazu nevezano za godine starosti i da je za ove gore pomenute samo gubljenje vremena i zivaca jer tu rezultat nece biti.

Upravu si vecim delom, al ja mislim da se mogu svi  motociklisti i sa velikim stazom "naterati"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Kad bi policija radila svoj posao i kad bi im za 10 dana, svaki dan istjerala po 3000 dinara iz džepa (dakle, 30 000 dinara za 10 dana), vjerujem da bi svi nosili kacigu... Ali, jedna crvena čuda stvara... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

zvuci surovo sa moje strane i mozda je glupo,ali ja bih voleo da se polome onako bas zestoko i da vise nikad ne sednu na motor.Jebote pa ako ti hoces da se ubijes,ubi se,ali nemoj mene da poneses sa sobom,dosta sam ogorcen u poslednje vreme,sto je najgore,sad imas skutere kineze za 600-700 evra i to 125 kubika,svi oni idu 100 na sat,a klinci od 15 godina ne znaju sta znaci naglo kocenje sa 100 na sat kada te neko isece ili kada moras nekoga da izbegnes.

 

 

 

@ Dexterr-Nije li ovo ono o cemu Ja pricam???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

link=topic=20785.msg273787#msg273787 date=1214482311]

DL4E je u pravu, izgleda da stvarno podrzavas ljude da voze kako hoce. Izvini ako si se nasla uvredjenom zbog nekoga koga znas da vozi tako, ali realnost je da je bolje da se isti ti ljudi koji tako voze skrcaju negde daleko od svih. Em ne ugrozavaju tako nikoga osim sebe, em ih nece vise biti na putu....Crno ..da...ali realno...Mislim ne mogu da skontam kako neko moze nama da prigovori sto optujujemo klince od 14 godina sto se voze po troje na motoru ili sto voze motor od 180 konja...

 

Momcine,Ja samo kazem da nije ni eticki,ni moralno,ni hriscanski zeleti nekom da padne...Moji postovi se odnose na one koji su pisali  "zelim im da poljubi\e beton","prirodna selekcija" i sl.Ni o cemu drugom Ja ne pisem...tako da price da Ja provociram i pametujem ne stoje!

 

I sta sad znaci to "momcine"?!?!?Pripazi malo na recnik, nije u redu da tako prckas ljude. Siguran sam da niko ovde ne prizeljkuje pad kolege bajkera. Ako bih tako mislio, ne bih se ovde nikad visee pojavio tako daa... Nikom ne zelim da overi beton ali prirodna selekcija ce vec obaviti svoje. Jeste to surovo ali ne znam da li si ikada gledala Animal planet. ALi ako je neko vec toloko resen da ne vodi racuna o sebi, sto se mene tice ni ne mora, ali mora da pazi da ne ugrozi druge.Ti mozes nekome da obajsnjavas do sudnjeg dana da je to sto nosi kacigu za opste dobro, ne samo za njegovo/njeno, ali ako nece da te slusa - nece i kraj. I sat ako se posle oljusti o asfalt? Nista, sam ce da place naaad svojom sudbinom. Ne mogu da izbrojm koliko puta su mi se smejali baje u japankama kad se na 30 i kusur stepeni pojavim u ful opremi, a ako posle toga padnu i oljuste se, pa sto bi mi bilo zao. Moral neostecen, etika na mestu.

 

 

1. Pretnje su zabranjene na forumu

2.Postoji nesto sto razdvaja coveka od zivotinje

3.Boldovala sam Dexterr-u da ima onih koji prizeljkuju,tako da mozes da napustis forum,ali ja ti to ne preporucjuem,jer niko nije odgovoran za tudje reci i postupke

4.Tesko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

P.S. Ako je ZZR neki tamo R, pa mogu i ja lako da budem ''zajeban lik na R-u'', šta misliš?

 

booogami ja ti ne bi ništa reko na semaforu da te vidim bez kacige :D

 

sve u svemu, ljudi trošite energiju na gluposti ... mislim na raspravu na forumu ...

 

ko se nadje u situaciji, i ko smatra da je u datom trenutku to ok, neka ukaže kolegi-koleginici na dva točka da bi mogao da nosi kacigu, bilo pokazivanjem prstom na svoju (bez reči) kako ja to npr naj češće radim ili umerenim tonom pristojno bez suvišnih komentara i rasprava. ukoliko želite da promenite saobraćajnu kulturu to se tako radi, polako pristojno i umereno i tako da time ne ugrožavate svoju bezbednosti i bezbednost onog drugog.

 

ko ne smatra neka nastavi dalje svojim putem i gotovo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

citam vec duze temu,al` nikako da dopisem nesto...

moje licno misljenje je da vecini kojima se ukaze na nosenje kacige to ce uci na jedno izaci na drugo uvo.Znaju svi koji sedaju na motor da je kaciga obavezna,ali tako ih niko nece videti,tj nece videti ko vozi..Nazalost,dok ne overi asfalt,nece nositi kacigu...

Kod mene u mestu,ovog leta,motora pun k.

Nekoliko R-ova,ostalo maxi skuteri i skuteri...od svih njih koje svakodnevno gledam (ajd da lupim 30-40 ljudi) 2-3 nosi kacigu!

Dok panduri ne stanu na svaku rasrksnicu i zaustavljaju vozace bez kacige i adekvatno ih sankcionisu,situacija se nece (po mom misljenju) promeniti.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

link=topic=20785.msg273787#msg273787 date=1214482311]

DL4E je u pravu, izgleda da stvarno podrzavas ljude da voze kako hoce. Izvini ako si se nasla uvredjenom zbog nekoga koga znas da vozi tako, ali realnost je da je bolje da se isti ti ljudi koji tako voze skrcaju negde daleko od svih. Em ne ugrozavaju tako nikoga osim sebe, em ih nece vise biti na putu....Crno ..da...ali realno...Mislim ne mogu da skontam kako neko moze nama da prigovori sto optujujemo klince od 14 godina sto se voze po troje na motoru ili sto voze motor od 180 konja...

 

Momcine,Ja samo kazem da nije ni eticki,ni moralno,ni hriscanski zeleti nekom da padne...Moji postovi se odnose na one koji su pisali  "zelim im da poljubi\e beton","prirodna selekcija" i sl.Ni o cemu drugom Ja ne pisem...tako da price da Ja provociram i pametujem ne stoje!

 

I sta sad znaci to "momcine"?!?!?Pripazi malo na recnik, nije u redu da tako prckas ljude. Siguran sam da niko ovde ne prizeljkuje pad kolege bajkera. Ako bih tako mislio, ne bih se ovde nikad visee pojavio tako daa... Nikom ne zelim da overi beton ali prirodna selekcija ce vec obaviti svoje. Jeste to surovo ali ne znam da li si ikada gledala Animal planet. ALi ako je neko vec toloko resen da ne vodi racuna o sebi, sto se mene tice ni ne mora, ali mora da pazi da ne ugrozi druge.Ti mozes nekome da obajsnjavas do sudnjeg dana da je to sto nosi kacigu za opste dobro, ne samo za njegovo/njeno, ali ako nece da te slusa - nece i kraj. I sat ako se posle oljusti o asfalt? Nista, sam ce da place naaad svojom sudbinom. Ne mogu da izbrojm koliko puta su mi se smejali baje u japankama kad se na 30 i kusur stepeni pojavim u ful opremi, a ako posle toga padnu i oljuste se, pa sto bi mi bilo zao. Moral neostecen, etika na mestu.

 

 

1. Pretnje su zabranjene na forumu

2.Postoji nesto sto razdvaja coveka od zivotinje

3.Boldovala sam Dexterr-u da ima onih koji prizeljkuju,tako da mozes da napustis forum,ali ja ti to ne preporucjuem,jer niko nije odgovoran za tudje reci i postupke

4.Tesko

 

1. Nepismenost. Nauci da citas! Kada kazem pripazi sta pricas jer je to uvredljivo, tu nema pretnje, samo ti ukazujem da ne ides u dobrom pravcu.

2. To reci ovim ubicama, ja sam svoju fazu evolucije od primata do coveka vec prosao.

3. Sigurno necu napustiti forum zbog tebe a ako se pojavi neko ko zaista prizeljkuje, taj je na pogresnom mestu i u manjini. Ako se to (ne daj boze) promeni, nema me.

4. Vrlo lako. Najlakse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

link=topic=20785.msg273787#msg273787 date=1214482311]

DL4E je u pravu, izgleda da stvarno podrzavas ljude da voze kako hoce. Izvini ako si se nasla uvredjenom zbog nekoga koga znas da vozi tako, ali realnost je da je bolje da se isti ti ljudi koji tako voze skrcaju negde daleko od svih. Em ne ugrozavaju tako nikoga osim sebe, em ih nece vise biti na putu....Crno ..da...ali realno...Mislim ne mogu da skontam kako neko moze nama da prigovori sto optujujemo klince od 14 godina sto se voze po troje na motoru ili sto voze motor od 180 konja...

 

Momcine,Ja samo kazem da nije ni eticki,ni moralno,ni hriscanski zeleti nekom da padne...Moji postovi se odnose na one koji su pisali  "zelim im da poljubi\e beton","prirodna selekcija" i sl.Ni o cemu drugom Ja ne pisem...tako da price da Ja provociram i pametujem ne stoje!

 

I sta sad znaci to "momcine"?!?!?Pripazi malo na recnik, nije u redu da tako prckas ljude. Siguran sam da niko ovde ne prizeljkuje pad kolege bajkera. Ako bih tako mislio, ne bih se ovde nikad visee pojavio tako daa... Nikom ne zelim da overi beton ali prirodna selekcija ce vec obaviti svoje. Jeste to surovo ali ne znam da li si ikada gledala Animal planet. ALi ako je neko vec toloko resen da ne vodi racuna o sebi, sto se mene tice ni ne mora, ali mora da pazi da ne ugrozi druge.Ti mozes nekome da obajsnjavas do sudnjeg dana da je to sto nosi kacigu za opste dobro, ne samo za njegovo/njeno, ali ako nece da te slusa - nece i kraj. I sat ako se posle oljusti o asfalt? Nista, sam ce da place naaad svojom sudbinom. Ne mogu da izbrojm koliko puta su mi se smejali baje u japankama kad se na 30 i kusur stepeni pojavim u ful opremi, a ako posle toga padnu i oljuste se, pa sto bi mi bilo zao. Moral neostecen, etika na mestu.

 

 

1. Pretnje su zabranjene na forumu

2.Postoji nesto sto razdvaja coveka od zivotinje

3.Boldovala sam Dexterr-u da ima onih koji prizeljkuju,tako da mozes da napustis forum,ali ja ti to ne preporucjuem,jer niko nije odgovoran za tudje reci i postupke

4.Tesko

 

1. Nepismenost. Nauci da citas! Kada kazem pripazi sta pricas jer je to uvredljivo, tu nema pretnje, samo ti ukazujem da ne ides u dobrom pravcu.

2. To reci ovim ubicama, ja sam svoju fazu evolucije od primata do coveka vec prosao.

3. Sigurno necu napustiti forum zbog tebe a ako se pojavi neko ko zaista prizeljkuje, taj je na pogresnom mestu i u manjini. Ako se to (ne daj boze) promeni, nema me.

4. Vrlo lako. Najlakse.

 

Nema nade......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

S obzirom da je situacija prilicno naelektrisana, nadam se da necete raspaliti po meni zbog ovoga, ali samo jedan mali savet. Kad citirate neku poruku, obriste sve sto nije relevantno u citatu, pogotovo ako je i ta sama poruka sadrzala neki citat, da ne bi dobijali poruke od 2 metra i ovakve prizore:

 

Citat: Abdullah100k  28-06-2008, 18:04:29

Citat: Ata  28-06-2008, 13:15:34

Citat: Abdullah100k  27-06-2008, 14:05:52

Citat: Ata  27-06-2008, 11:53:35

Citat: [Miki]  26-06-2008, 14:11:51

 

Samo toliko. Poz ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Ucenje na licnom primeru ipak najbolje radi, ali daleko od toga da nekome zelim da tako uci. Ja inace nosim "skoro" full opremu, kacigu, jaknu, jace jeans pantalone, jedino rukavice su mi neadekvatne za leto potpuno pa sam njih izbegavao.

 

Pre dva dana nisam uzeo jaknu jer "idem samo na kratko" i eto bas tad mi se desi da ogulim asfalt, ko hoce da vidi posledice nek pogleda slike na:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=20919.0

a moglo je da bude i mnogo gore

 

Sada sam siguran da ni na 40C necu ni 50m motorom da vozim bez jakne i rukavica. Rukavica pogotovo jer se najvise uniste dlanovi.

 

Ali treba i dalje non-stop pokusavati da pokazes drugima da nose bar kacigu, pa sta i ako te iskuliraju vrlo vazno. Sto kaze dexter da je bar jedan od 1000 tih zbog tebe poceo da nosi kacigu i da mu je spasila glavu, to je vise nego dovoljno. Znaci da si spasio jedan zivot. I nije uopste bitno sto ti verovatno nikada neces znati da li si njemu pomogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Kapiram da je sve ovo zajedno zrelo za lock, a evo zasto: NIKO NIKADA zbog pisane reci na forumu nece promeniti svoje uvrezeno misljenje. Da li se radi o stetnosti pusenja ili nenosenju kacige ili ko zna cemu.... svi smo mi najpametniji. A sto si mladji to si pametniji... cudo jedno.

Evo dokaza:

Moj vrsnjak je do sada POSEDOVAO:

 

Kawasaki ZX10R cipovan, ide na tocak na gas

 

Suzuki GSXR 1000 k5

 

Suzuki GSXR 1000 k3

 

Suzuki GSXR 600 k5

 

i ne fali mu dlaka sa glave... 

 

 

Mo's misliti! Isto tako ima jedan, doziveo 100 godina, a pusi od 12-te.

Takodje, moram da primetim da ovo

ali ja bih voleo da se polome onako bas zestoko i da vise nikad ne sednu na motor

nije u redu reci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Kapiram da je sve ovo zajedno zrelo za lock, a evo zasto: NIKO NIKADA zbog pisane reci na forumu nece promeniti svoje uvrezeno misljenje. Da li se radi o stetnosti pusenja ili nenosenju kacige ili ko zna cemu.... svi smo mi najpametniji. A sto si mladji to si pametniji... cudo jedno.

Evo dokaza:

Moj vrsnjak je do sada POSEDOVAO:

 

Kawasaki ZX10R cipovan, ide na tocak na gas

 

Suzuki GSXR 1000 k5

 

Suzuki GSXR 1000 k3

 

Suzuki GSXR 600 k5

 

i ne fali mu dlaka sa glave... 

 

 

Jesi ljubomoran  ;D ;D ;D

 

Pa da svi zivimo po 100 godina ova planeta bi bila prenaseljena odavno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

That's the way I like it baby, I don't wanna live forever.....

 

 

Pa da svi zivimo po 100 godina ova planeta bi bila prenaseljena odavno.

 

E ovo si dobro reko  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Nema nade......

 

Mozda za tebe ali... o tome mozemo da pricamo kad malo nabijes kilometrazu. Ne samo na putu, vec i u godinama. Da si ti meni samo ziva i zdrava  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

link=topic=20785.msg273787#msg273787 date=1214482311]

DL4E je u pravu, izgleda da stvarno podrzavas ljude da voze kako hoce. Izvini ako si se nasla uvredjenom zbog nekoga koga znas da vozi tako, ali realnost je da je bolje da se isti ti ljudi koji tako voze skrcaju negde daleko od svih. Em ne ugrozavaju tako nikoga osim sebe, em ih nece vise biti na putu....Crno ..da...ali realno...Mislim ne mogu da skontam kako neko moze nama da prigovori sto optujujemo klince od 14 godina sto se voze po troje na motoru ili sto voze motor od 180 konja...

 

Momcine,Ja samo kazem da nije ni eticki,ni moralno,ni hriscanski zeleti nekom da padne...Moji postovi se odnose na one koji su pisali  "zelim im da poljubi\e beton","prirodna selekcija" i sl.Ni o cemu drugom Ja ne pisem...tako da price da Ja provociram i pametujem ne stoje!

 

I sta sad znaci to "momcine"?!?!?Pripazi malo na recnik, nije u redu da tako prckas ljude. Siguran sam da niko ovde ne prizeljkuje pad kolege bajkera. Ako bih tako mislio, ne bih se ovde nikad visee pojavio tako daa... Nikom ne zelim da overi beton ali prirodna selekcija ce vec obaviti svoje. Jeste to surovo ali ne znam da li si ikada gledala Animal planet. ALi ako je neko vec toloko resen da ne vodi racuna o sebi, sto se mene tice ni ne mora, ali mora da pazi da ne ugrozi druge.Ti mozes nekome da obajsnjavas do sudnjeg dana da je to sto nosi kacigu za opste dobro, ne samo za njegovo/njeno, ali ako nece da te slusa - nece i kraj. I sat ako se posle oljusti o asfalt? Nista, sam ce da place naaad svojom sudbinom. Ne mogu da izbrojm koliko puta su mi se smejali baje u japankama kad se na 30 i kusur stepeni pojavim u ful opremi, a ako posle toga padnu i oljuste se, pa sto bi mi bilo zao. Moral neostecen, etika na mestu.

 

 

1. Pretnje su zabranjene na forumu

2.Postoji nesto sto razdvaja coveka od zivotinje

3.Boldovala sam Dexterr-u da ima onih koji prizeljkuju,tako da mozes da napustis forum,ali ja ti to ne preporucjuem,jer niko nije odgovoran za tudje reci i postupke

4.Tesko

 

1. Nepismenost. Nauci da citas! Kada kazem pripazi sta pricas jer je to uvredljivo, tu nema pretnje, samo ti ukazujem da ne ides u dobrom pravcu.

2. To reci ovim ubicama, ja sam svoju fazu evolucije od primata do coveka vec prosao.

3. Sigurno necu napustiti forum zbog tebe a ako se pojavi neko ko zaista prizeljkuje, taj je na pogresnom mestu i u manjini. Ako se to (ne daj boze) promeni, nema me.

4. Vrlo lako. Najlakse.

 

Nema nade......

 

Nazalost izgleda da nema... Sta reci... psihopatologija svakodnevnog zivota ili nesto drugo... ko ce znati.

 

Hteo bih da kazem nesto svima a pogotovo onima tvrdog srca i hiruski cistog uma...

 

Ljubi bližnjega svoga kao sebe samog... itd, itd, itd. Al za pocetak ovo ce biti vise nego dovoljno da sve bude malo bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

 

Nazalost izgleda da nema... Sta reci... psihopatologija svakodnevnog zivota ili nesto drugo... ko ce znati.

 

Hteo bih da kazem nesto svima a pogotovo onima tvrdog srca i hiruski cistog uma...

 

Ljubi bližnjega svoga kao sebe samog... itd, itd, itd. Al za pocetak ovo ce biti vise nego dovoljno da sve bude malo bolje.

 

Dobro ajde druze Vladamire onda mi reci sta da uradimo za spas dusa (glava i drugih delova jedne individue) kada oni NE ZELE da te slusaju. Da ih silimo za njihovo dobro? Najvise sto mogu da uradim je da dam najiskreniji savet onako, od srca, a ako zauzvrat dobijem pozdrav u vidu srednjeg prsta ili podsmeha, kako onda? Posto vidim da sam ja ovde negativac zato sto ne marim za one koji ne mare za sebe, mene i druge...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

 

You know I'm born to lose...  ;D

and gamble is for fools..... Vidis i drljavi Lemmy zna da se ne vredi kockati sa svojim zivotom i da treba nositi kacigu  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja