Jump to content

Moto Zajednica

Prednja felna od 21" sa dobosem!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Zdravo drugari!

Dobio sam od druga ovu felnu da mu prodam ako nekom treba,na njoj je solidno ocuvana guma,osovina tocka i sajla dobos kocnice,sve to ide sa njom,sama felna je u vrlo dobrom stanju,koliko sam primetio nema deformacija i hrom nema nekih ostecenja,videcu da je slikam i postavim vam da vidite i sami,a cenu ponudite ili u PP ili na 064-612-86-87!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

OK drugari,ponude su pocele da stizu a ja sam obecao slike,evo par slika da vidite i mozda pomogne da se odlucite da date ponudu,pitao sam drugara i za minimalnu cenu,nada se da ce izvuci bar 50-ak eura za sve ovo (guma je enduro IRC Trail Winner GP-110F made in Japan,ima jos mozda oko pola sare),dajte ponude u sledecih par dana i najbolja ponuda dobija felnu ili pouzecem,a koga ne mrzi moze da dodje do Jagodine za vikend da preuzme licno (pozeljno u nedelju)!

 

C5P4Z_slika018ur2.th.jpg 4wjKL_slika019mm9.th.jpg

 

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Aj ovako,kad vas je vec zao da se rastanete od para moze i recimo zamena za Wireless Acess Point,treba meni za mrezu pa cu ja posle sa drugarom lako za pare,da je slicne ili nesto nize vrednosti kao felna,neki Planet,Linksys,AirLive i slicno,obavezno b/g standarda i naravno ispravan,a moze i za neko telefonce,recimo 6630,6680 (ali da nije oljustena),N73ME ili od"obicnih"SE K750... doplaticu ako i koliko treba!?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Aktuelno i dalje,moze i zamena za bas dobru ili ganc novu zadnju Cross kramponku gumu 18",moze i sa nasom doplatom ako je nova!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ajmo ovako,dajte ponude koliko vi mislite da vredi ako vam je 50 eura mnogo pa se mozda nesto i dogovorimo,ako ste ozbiljno zainteresovani ali hocete recimo jos slika dajte mi na PP vasu email adresu i poslacu vam koju zelite,iz bilo kog ugla,telefon za kontakt je i dalje isti 064-612-86-87 (Zoki)!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja mislim da se ljudi plashe da je ovo kradeno( to sam ja prvo pomislio)?

Objasni malo odakle ti samo prednja, sa kog je motora ciji je motor idt idt?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ja mislim da se ljudi plashe da je ovo kradeno( to sam ja prvo pomislio)?

Objasni malo odakle ti samo prednja, sa kog je motora ciji je motor idt idt?

Ha ha,svasta,kako pobogu kradeno,kako to zamisljas da bi bilo izvedeno,postavis motor na panj i skines SVE ovo zajedno,ili bi neko ukrao tako star motor koji ima dobos kocnice i rasparcao za delove da ZARADI!?  ::)

Drug je rasturio motor da mu ga murija ne uzme jer je stranac a nema ulaz posto je dovezen pre xx godina i odjavljen odavno,a ne isplati mu se da ga carini na mucke,nesto delova je prodao a nesto mu ostalo,a ako je bas toliko vazno koji je motor bio u pitanju pitacu ga i pravom kupcu dati tu informaciju (mislim da je neka Honda XL sa pocetka 80-ih),mada ne verujem da moze biti neke nekompatibilnosti sa drugim motorima AKO zato pitate,samo ako vam odgovara velicina felne!?

P.S. Ja nigde nisam napisao da je ovo licitacija i da treba da pocnete da dajete minimalne ponude pa onda ko da vise,jer necu sa tim da se smaram,napisao sam to odmah na pocetku,hocu da ucinim uslugu ali necu da se smaram mesecima sa ovim,mislio sam da dobijem neku ponudu koja je povoljnija za kupca ali ne mnogo manja od trazene cene,a ne da nudite 10% od trazenog pa... zato batalite licitaciju i javite se na PP sa konkretnom ponudom!!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

"Ovlascen"sam da formiram novu,nizu,cenu za felnu sa sajlom,3000 dindzi fiksno,nije ni 40 eura,moze i dalje slanje postom,ako je kupac ozbiljan,a zeli to,moze i slanje jos koje slike iz ugla po zelji da se uveri da felna nije zardjala ili sta znam sta!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

POSLEDNJA izmena,ako se ne proda u narednim danima ni za ove pare odustajem od svega i vracam je ortaku pa neka se snalazi,znaci zadnja cena 2000 dinara,moze slanje pouzecem,moze slanje jos slika iz drugih uglova ako vam treba!?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja