Jump to content

Moto Zajednica

Novi Beograd, 15/16 jun

Recommended Posts

  • Drug član, 2947 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Nocas je na raskrscu bul. Mihajla Pupina i bul Umetnosti, poginuuo nas prijatelj, Dejan iz Ortodoksa. Naravno, nije bio kriv, krenuo je na zeleno, iz suprotnog smera mu isao Jugo i samo je skrenuo u Dejana. Polomio mu je vrat i kicmu.

 

Najstrasnije od svega je sto je Dejan upravo dobio sina i krenuli su na Usce da to proslave.

 

Vozac juga je prebijen, bila je i interventna, posto nije Dejan bio sam, a ni kriv. Samo, koja vajda od toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Saucesce porodici i prijateljima.Na TV javljaju da je Yugo prosao na crveno.Ode nam jos jedan brat zbog tudje nepaznje.DOKLE VISE?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1197 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Kazu da je Yugo prosao na crveno.

Ne moze se vise verovati ni pravima prvenstva, ni semaforu , nikome i nicemu. Cetvoro ociju i borba da prezivis a ne da se prevezes.

Nek mu je laka zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: ex MV Agusta 800 Brutale

Na TV-u i u tekstu na B-92 se kaže da je vozač motorcikla teže povređen, a ne da je poginuo i molim vas ne oplakujte čoveka dok ne dobijemo prave informacije.

Dečku želim što brži oporavak!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd

Na TV-u i u tekstu na B-92 se kaže da je vozač motorcikla teže povređen, a ne da je poginuo i molim vas ne oplakujte čoveka dok ne dobijemo prave informacije.

Dečku želim što brži oporavak!!!

Sad sam slusao jutarnju hroniku i recheno je da je preminuo.....Neka mu je laka zemlja......

Juce sam se celo popodne vozio sa drugarima po Novom Beogradu i gradu, tu raskrsnicu sam prosao bukvalno 5 minuta pre nesrece.Bas sam se zamislio kako je mogao tako da bude neko od nas........vratio se drugar da vidi sta je bilo kada sam mu javio i rekao mi da je bila opsta tucha tu sa pandurima.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1371 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ne mogu da verujem da B92 ima tako pogresne informacije! Oni su objavili da je motociklista prosao na crveno i udario u yuga a svi ostali (RTS i Pink) su objavili da je yugo prosao na crveno.

Strasno je to sto se desilo, decko je poginuo zbog tudje gluposti, a nadam se da je idiot iz yuga dobio dobre batine  >:(

 

Nek mu je laka crna zemlja  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Banja Luka

Imao sam priliku upoznati Dejana i njegovu suprugu kada su bili u Banja Luci.....ZALOSNO....nema dana a da nas neko ne napusti,ali ne svojom voljom!  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Nek mu je laka crna zemlja. Počivaj u miru.Katastrofa.

Ljudi bre šta je ovo, nikada sezona nije gore počela? Jer neko ima informaciju od početka godine koliko je ljudi stradalo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja