Jump to content

Moto Zajednica

delvi za kaciguAGV

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Pre svega pozdrav svim BJBikerima .

 

U malom sam problemu recimo ..

 

Naime vec tri meseca cekam da mi momci iz Markosa kao zvanicnog distributera AGV opreme isporuce delove za kacigu koje sam pokusao

preko njih da narucim , radi se o poklopcima vizira - kopce,  i unutrsnjim donjim obraznicama ..

 

I pored moje ljubazne komunikacije jedno dve nedelje sa izvesnim Djordjem i Ivanom u MArkosu na kraju sam pocetkom Marta morao sam da okrenem telefonom AGV i njihov Customer service i uz mail i slike delova koji mi trebaju za dan dva dogovorio da mi, doduse nevoljno kao da sam predosecao, posalju delove u MArkos kao njihovog dealera u Srbiji jer nesalju direkto kupcima ..

 

Bila je opcija da usmerim delove na jednu prodavnicu u Italiji gde bi ih pokupio moj prijatelj ali reko ajd da necimam coveka koji tamo radi ko crnac koji sada nije vise ni u mogucnosti da preuzme delove u IT...

 

Elem, evo je proslo tri meseca i svaka moja , gotovo nedeljna klomunikacija sa izvesnim Djordjem se zavrsava sa , Jao neznam , nemam, nije nista stiglo , nisu poslali , nemoze tako , nemoze ovako ...

Ajd, ponudili su mi da ubacim neke druge nosace i vizir ali opet placam 50 EUR a nedobijam jastucice .....

 

Sad ljubazno molim ikoga ko je u CRO, IT, HU ili bilio gde ko bi mogao da mi izadje u susret i ukoliko iskomuniciram ove nedlje sa AGV om da preusmere posiljku , istu preuzme i nekako  posalje u Srbiju ..

 

Citava posiljka nije vredna vise od 40E , bar nebi trebalo da su dva poklopca vizira i dva jastuceta po misljenju osobe iz AGV vise od 40EUR ...

 

Unared hvala

 

Ljuti

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja