Jump to content

Moto Zajednica

Akcija policije"Uvek cu ti naci nesto"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 229 postova

danas sam bio sa devojkom u onom restaranu na 25 maju na cosku,i kad sam krenuo kuci kod drapsina me zaustavio pandur,ja stao,skinuo kacigu,rekao nam da sidjemo sa motora,mi to uradili,dao mu ja dokumenta,i cekam da mi vrati pa da krenem,jer racunam,isao sam 50 na sat,riba i ja sa opremom i kacigom,kad poceo da me mraci pandur.pali migavce,ja upalim,rade svi,stop svetla,isto rade,e onda kaze da su mi celave gume,tu poludim.Ja rekoh da sam pre nedelju dana stavio nove gume,a on meni ne,nema tu dva milimetra,lazete,sad cu ja da pisem kaznu,ja reko,pa dobro ako mislite da nema dva milimetra,dajte onda subler,on naravno pravi se lud i kaze da nema to,i kaze da je kazna 5000 dinara,ja poludeo,i rekao sam dobro,ali da napise i serijski broj guma,pa cu ja da ih sad skinem i idem sa njim u policiju da mi kazu da li tu ima dva milimetra ili nema,e onda on meni kao,pa znas daj mi 500 dinara,ja reko pa sta ce ti sad 500 dinara,a trazio si 5000 za kaznu,a on meni kao plata mu je tek za dve nedelje,e sad kad si bezobrazan ne dam ti nista,sednem lepo na motor i odem sa devojkom,ovo jos nisam doziveo od strane pandura,ovo samo kad nas postoji! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1694 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

,e onda on meni kao,pa znas daj mi 500 dinara,ja reko pa sta ce ti sad 500 dinara,a trazio si 5000 za kaznu,a on meni kao plata mu je tek za dve nedelje,e sad kad si bezobrazan ne dam ti nista,sednem lepo na motor i odem sa devojkom,ovo jos nisam doziveo od strane pandura,ovo samo kad nas postoji! >:(

U ovakvim situacijama samo mu zapamtis broj znacke i pravac u 29. novembar u policijsku stanicu, tamo im je unutrasnja kontrola pa ga lepo prijavis, devojka posvedoci, lepo sastave zapisnik pa ce da se cese gde ga ne svrbi >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2984 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ama, ljudi, jel citate sta sve ovde pise? Po zakonu, nije definisana dubina sare!!!!!!! Nema je u zakonu!!!!! Samo za automobile i kamione.

Ne nbasedajte, terajte mak na konac, odmah, sa njim, da izvadi zakon i da kaze gde to pise ili neka pise prijavu. Sta vise, ja insistiram na prijavi, da se vidi koliki je debil u plavom /taj, konkretni, da ne ispadne da nase plave andjele vredjam/.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Da skratim celu pricu, evo dobrog resenja: Ja ne stajem policiji.  ;D A ako bi nekad bas morao da stanem, samo bi mu rekao "pisi kaznu" naravno necu da je potpisem i teramo se dokle  ne prodje dve godine  ;D Ali obavezno morate navesti prigovor u delu za to. Tipa, neljubaznost policajca itd. Tako sam ja sa kolima 100 puta prosao i nikad nista. Znaci u delu za prigovor obavezno nesto da se napise, nista ne potpisujte i trazite suocenje. To ima da se tegli, jer se obicno ne prvom suocenju pandur ne pojavi. E kad dobijete drugi put poziv za suocenje, onda se vi ne pojavite. Pa se na treci pojavite. Pa kad jednog dana stigne presuda, a vi se zalite na nju jer imate prava u roku od 15 dana da podnesete zalbu. Pa opet prodje more vode Dunavom. I tako terajte dok predmet ne zastari  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

I tako terajte dok predmet ne zastari  ;D ;D ;D

 

Predmet zastareva samo ako postupak nije ni pokrenut. Ako je vec na sudu moze da se tegli do iznemoglosti, nema zastare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Po isteku dve godine, racuna se kao stari predment  ;D Ja ovo sve pisem iz svog iskustva. I ovako ja sebe branim od raznih nadobudnih koji su zavrsili neki kursic i misle da su Bogovi. Ma necu nista da im platim. Ako treba, platicu na sudu, ali njima na ruke lovu NEDAM! Pa makar mi trazili da platim kaznu i 100 din. Platicu 200 na sudu ali njima necu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1694 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Po isteku dve godine, racuna se kao stari predment  ;D Ja ovo sve pisem iz svog iskustva. I ovako ja sebe branim od raznih nadobudnih koji su zavrsili neki kursic i misle da su Bogovi. Ma necu nista da im platim. Ako treba, platicu na sudu, ali njima na ruke lovu NEDAM! Pa makar mi trazili da platim kaznu i 100 din. Platicu 200 na sudu ali njima necu!

Potrebno je da prvih godinu dana od pocinjenog prekrsaja slucaj ne otpocne to jest da se ne odazoves do tada, a onda jos godinu dana da ih vozas, malo dodjes pa ne dojes i kad prodje jos godinu dana tj 2 godine ukupno od prekrsaja cist si ko suza jer slucaj zastareva, ali ako se jednom odazoves u prvih godinu dana od udesa mogu da te jure posle koliko hoce i nema zastarevanja ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja