Jump to content

Moto Zajednica

LOUIS u bgd!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Bio sam danas... Dobra je radnjica....  skroz fino... Bili tamo neki likovi...  Pozitiva skroz...  kupio neke stvari..  Skroz korektno.

Preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Burazer mi je doneo kacigu iz loisa streetfighter 99.95e

Elem kod dotičnog gospodina u radnj je neverovatnih 17000 din.Mislim da je dalji moj komentar suvišan.

post-4521-12879031038243_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam kod njih narucio cizme jos pre 2 meseca. Naravno, posto nisu imali taj model, probam broj na drugom modelu od iste firme. OK, kazem ja, uzimam taj i taj model, broj taj i taj i da bi potvrdili, ponovimo jos 4 puta. Covek zapise sifru, ime i dam kaparu. Dogovor je bio da mi donese cizme za 3 nedelje i da me zove.

Naravno da nije ispostovao rok... :D  Mislim da smo se u medjuvremenu culi jedno 10 puta; te zajebo ga ovaj, nije doneo robu, te bio uskrs... ok, nema problema, sve je pod kontrolom, necu pare nazad, samo mi javi kad stignu cizme... Zove me covek juce, ja mislio hoce da mi vrati pare... Ne, stigle cizme! Odem danas da ih podignem i dam ostatak para, kad ne lezi vraze- neki potpuno drugi model i jos mi traze vise para da doplatim! ???  Necu ni da spominjem da sam danas video na lous sajtu da kostaju 30 evra, a mene bi izasle preko 60- 100% ugradnja :D, ok, nema frke, i ovako ne moze da se naruci karticom iz j***nog lousia, pa kao imas neku vrstu monopola na tu robu a i ipak je ovo srbija, ima mnogo da se akas da bi nesto doneo!

Mislim, stvaaaarno...

Ne bih da ispadne da pljujem, stvarno mi zao, covek se izgleda iscimao ne bi li doneo ove pogresne, sad citam ostale postove, tek poceo da radi... ali...

Narucio sam naocare iz amerike i stigle su mi za j***nih nedelju dana!! Taj model, sa kutijom, krpicom,... i sipment me izasao nesto smesno.

Kako bih vam rekao, nemam preporuku za ovu radnju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd

Sad mi smesno, ali moracu da se ispravim... probao da prijavim uredniku ali nece da radi, tako da urednici, ako mozete potpuno me uklonite sa ovog posta :D

 

Malopre me zvao Igor iz radnje i kaze da su se pomesale etikete sa imenima narucioca :D :D

Cizme su ipak tu...

:-X

Povlacim sta sam napisao gore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja