Jump to content

Moto Zajednica

LOUIS u bgd!

Recommended Posts

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Kako da dodjem do informacije gde ima Louis u Nürnberg-u?!?!

Idem tamo u oktobru pa bih hteo da svratim, da vidim sta ima. Da se ponovim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Kako da dodjem do informacije gde ima Louis u Nürnberg-u?!?!

Idem tamo u oktobru pa bih hteo da svratim, da vidim sta ima. Da se ponovim

 

 

Louis MEGA Shop Nürnberg-Maxfeld

Welserstraße 88

90489 Nürnberg-Maxfeld

Tel. 0911-951 39 70

Fax 0911-951 39 71

nuernberg_mega.gif

 

 

Louis MEGA Shop Nürnberg-Leyh

Sigmundstraße 60

90431 Nürnberg-Leyh

Tel. 0911-9 51 39 70

Fax 0911-9 51 39 71

 

nuernberg_mega_neu.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Kako da dodjem do informacije gde ima Louis u Nürnberg-u?!?!

Idem tamo u oktobru pa bih hteo da svratim, da vidim sta ima. Da se ponovim

 

 

Louis MEGA Shop Nürnberg-Maxfeld

Welserstraße 88

90489 Nürnberg-Maxfeld

Tel. 0911-951 39 70

Fax 0911-951 39 71

nuernberg_mega.gif

 

 

Louis MEGA Shop Nürnberg-Leyh

Sigmundstraße 60

90431 Nürnberg-Leyh

Tel. 0911-9 51 39 70

Fax 0911-9 51 39 71

 

nuernberg_mega_neu.gif

 

Bravo, Hvala

Samo jos ovo , kako ne znam nemacki ne mogu da se snadjem na njihovom sajtu.

Da li postoji neki link sa dilerima jerbo cu i za italiju u septembru, pa eto...

Unapred tnx

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Bravo, Hvala

Samo jos ovo , kako ne znam nemacki ne mogu da se snadjem na njihovom sajtu.

Da li postoji neki link sa dilerima jerbo cu i za italiju u septembru, pa eto...

Unapred tnx

 

Nema Louisa u Italiji, ali zato imas brdo moto radnji, gugluj malo naleteces na dosta njih ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Jel to Louis otvorio radnju u bgd-u? A jal dete jal ima getriba za dijanu ? Bogami sinko ikuglageri su mi stradali oce mi uznu 20 jal 30%?

 

 

Momci svaka cas samo napred bez dzabalebarenja guraj te i uspeh je zagarantovan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Juce posetih doticnu radnju ,mogu vam reci da sam potpuno razocaran ne toliko asortimanom koliko cenama .Radnja mala ajde nema veze prosirice se kada promeni lokal ,robe malo nema veze sticice veci asortiman kada bude veci lokal i vise para ,ali cene uzas .

Konkretan primer da je vlasnik verujem jedva zavrsio i osnovnu skolu jer u srednjoj za takve greske obaraju.dosta sam lupetao ,evo sta mi nije jasno:

kaciga lazer ls 6 cena u katalogu 79,95e cena u radji 8.150 din.racunica 80x76=6.080 din x20%=7.296 din sta je onda  sa 854,00 din ukupno 35%

kaciga lazer vertigo cena u katalogu 99,95e a uradji preko 15.000 dina ni ne zapamtih od muke koliko (nepunih 100e za nepunih 200e)

maskirna dugacka enduro jakna preko 19.000 din a bogami nije vanucijeva cinimise da rece urban ali ona ni u `trionu` ne kosta toliko

sa blagom mucninom sam napustio istu jer kao slag na tortu kada sam pitao za silikonske cepice za usi on me pogleda i rece a i to bi trebalo da narucim  ma daj cemu to sluzi .Takav nacin poslovanja brzo dovodi do katanca .Ko god me od poznanika bude pitao za luis u bgd-u naravno recicu mu sve najgore jer i ja sam srbin kao i vlasnik radnje. Naravno recicu i da me ne pitaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Sinoc sam bio do pomenute radnje i kupio ProBiker jaknu i rukavice i izaslo me je ukupno 7400 dinara...prodavac je bio i vise nego ljubazan i dao mi je odgovor na svako moje znatizeljno pitanje....sve najbolje o radnji i zelim im mnogo uspeha.

 

P.S.

 

Ovo je moje misljenje i molio bih da oni koji se ne slazu sa njim ne citiraj pomenuto!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Bio do radnje danas , nije loshe ako nishta drugo moze da se pipne i da se proba , pa onda ako ne odgovara cena naruchish preko nekoga :)

mada ima dosta povoljnih stvari tipa tank torbe pojasevi itd , i ima odmah ... radnja je radnja , a ja znam bar 5 ljudi koji su naruchili iz kataloga i ispostavilo se da im je jakna mala ili prevelika ...

 

p.s. jako prijatni prodavci , dobro je da ima bar da se vidi ... kome je skupo nemora da kupi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: crf 1000

Svratio sam do radnje i kupio rukavice za 65 evra Probiker turing varijanta.Jeste skuplje, ali me mrzelo da trazim na drugim mestima.Treba im dati vremena za poboljsanje asortimana i za pristupacnije cene.Za pocetak su O.K.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Juce posetih doticnu radnju ,mogu vam reci da sam potpuno razocaran ne toliko asortimanom koliko cenama .Radnja mala ajde nema veze prosirice se kada promeni lokal ,robe malo nema veze sticice veci asortiman kada bude veci lokal i vise para ,ali cene uzas .

Konkretan primer da je vlasnik verujem jedva zavrsio i osnovnu skolu jer u srednjoj za takve greske obaraju.dosta sam lupetao ,evo sta mi nije jasno:

kaciga lazer ls 6 cena u katalogu 79,95e cena u radji 8.150 din.racunica 80x76=6.080 din x20%=7.296 din sta je onda  sa 854,00 din ukupno 35%

kaciga lazer vertigo cena u katalogu 99,95e a uradji preko 15.000 dina ni ne zapamtih od muke koliko (nepunih 100e za nepunih 200e)

maskirna dugacka enduro jakna preko 19.000 din a bogami nije vanucijeva cinimise da rece urban ali ona ni u `trionu` ne kosta toliko

sa blagom mucninom sam napustio istu jer kao slag na tortu kada sam pitao za silikonske cepice za usi on me pogleda i rece a i to bi trebalo da narucim  ma daj cemu to sluzi .Takav nacin poslovanja brzo dovodi do katanca .Ko god me od poznanika bude pitao za luis u bgd-u naravno recicu mu sve najgore jer i ja sam srbin kao i vlasnik radnje. Naravno recicu i da me ne pitaju.

 

slazem se. jedno je zaradjivati, a drugo je pricati o +20% a ustvari 30,40,50%...

Ja sam bio u radnji, pitam za cizme vanucci vtb1 (touring model, extra), cena oko 210e. reko' hm malo mnogo, ali me prodavac i neki njegov ortak nastavise ubedjivati u kvalitet i sta ti ja znam. ja im iz pristojnosti ne rekoh da mi taj model poznat i da mi je cena za isti previsoka. odmah su mi pokazili probiker cizme, cista plastika, low-end, znaci i laici bi se uplasili tog modela  ;D, ali im je cena niza: oko 90e. kada sam dosao do reci, zapitah za narudzbinu odredjenog modela i broja (velicine), nasta su se odmah obojica ohladili, te su me posavetovali da je ono tooni imaju najbolje. uzgred su mi rekli da su kod njih cene=cene iz louis-a +20%. e da, i ne priznaju popuste  :(

e, pa to zadnje i predzadnje me najvise odvratilo od te radnje: matematiku odlicno poznajem,narocito kad se radi o mom dzepu!

takodje sam vlasnik i jedini radnik, male radnje i kod mene je rec - princip - dogovor svetinja! narocito ka je rec o cenama.

P.S. navedene cizme vtb1 su kupljene za 130e (porucene preko forumasa), nedelju dana posle obilaska tzv. Louis radnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

@Nikolic

Kupio si ih za 130 a u radnji 210  :o ! Bogami skupo nema sta! Mogao je da prica sta hoce i da te ubedjuje ali razlika od 80e nije zanemarljiva(skoro pa te Probiker cizme  :)).

Ma meni je glupo jer svi kao kazu "odes i bar mozes da probas,da ne nagadjas velicinu" ali ja nemam sta da probam kad nista nemaju u radnji pa se opet svodi na nagadjanje,porucivanje i cekanje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Radnja ko radnja udjes izadjes i gotov, ne vidim potrebu za tolikom polemikom.

Bio sam tamo kupio sam ono sto mi je trebalo a cena mi odgovarala, one stvari za koje mi cene nisu odgovarale nisam kupio to cu nabaviti na drugoj strani.

To koliko on zaradjuje a koliko ima troskove me ne zanima ali me itekako zanima cena po kojoj mi prodaje, ako znam gde i kako mogu da nabavim jeftinije to cu uraditi ako ne znam onda cu biti srecan sam uopste nasao nesto sto mi treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

nakon procitanih stranica samo mogu reci

da je ovaj site i ovaj forum OTROV za sve prodavce

(ovde mislim na bas sve) koji za bilo sta sto prodaju

oce `leba preko pogache...

znaci momci samo napred,gurajte firmu, ali...

ako nesto kosta tamo negde 100 e nemojte nam

prodavati to za 200 i sl. i sve ce biti OK!

jer cete uvek naci ovde nekog dobronamernog i/ili besnog,

koji nece da ocuti takvu drskost!

a znajte da se reci sa ovog foruma dosta dobro sire...

poz!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

ali...

ako nesto kosta tamo negde 100 e nemojte nam

prodavati to za 200 i sl. i sve ce biti OK!

jer cete uvek naci ovde nekog dobronamernog i/ili besnog,

koji nece da ocuti takvu drskost!

a znajte da se reci sa ovog foruma dosta dobro sire...

poz!

 

 

Ma nije bas tako ;D Ako neko kaze da nesto sto je napalju 100€ ovde 120€ onda neka i bude 120 €. 120 nikako nije isto sto i 200. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

www.motobunker.com   evo jedan sajt gde ljudi iz Horgosa donesu sve iz Louis-a bez provizije a salju i Post ekspresom koji je plus oko 200 dindzi zavisi od kolicine i dosad nama su dosta brzo i dostavili od nedelju do dve.U Horgosu imaju radnju sa novim i polovnim moto stvarima moze i da se proba.

 

Pozdrav svima!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Cene u katalogu i na sajtu se u vecini slucajeva ne podudaraju. Ja uvek pogledam cene na sajtu jer se svakodnevno menjaju, a katalog je "bajat".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

www.motobunker.com   evo jedan sajt gde ljudi iz Horgosa donesu sve iz Louis-a bez provizije a salju i Post ekspresom koji je plus oko 200 dindzi zavisi od kolicine i dosad nama su dosta brzo i dostavili od nedelju do dve se ceka roba probas u Beogradu i narucis po istoj ceni od ljudi iz Louis-a.

 

Pozdrav svima!!!

 

Arpi, nemoj da se ljutiš, ali to baš i nije fer.

Oni momci u Beogradu se trude da to rade na legalan način i da naprave prodavnicu gde može da se nešto proba. Pa kome odgovara cena ok. Kome ne, ne mora da kupi.

E sad, i momci iz motobunkera su skroz ok. Ja sam od njih naručio i dobio neke stvari skroz korektno (dobro bilo je malo kašnjenja ali ništa strašno).

Međutim, skroz je drugačije kada neko ulaže u lager i prodajno mesto, a neko ti donese šta si naručio u koferu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Ja sam prvi koji ce dati bilo koju cenu za nesto sto mi se svida ili pak bolje receno sto mi odgovara jer nisam atletski graden nego sam van serije  sto znaci 180 cm visine i 120 kg ali neko jedva ustedi za motor i onda kupuje opremu polako ,moje neko misljenje da treba ljudima pomoci da nadju sto kvalitetniju opremu zbog svoje sigurnosti i cenu koji moze platiti stvarno nisam hteo nikome naskoditi ima ljudi kojima nije bitna cena oni ce naci po prodavnicama ali neko mora i da se okrene i jeftinijim mogucnostima.Ja se najezim kad vidim mlade momke koji voze trkalice a kaciga im je neki plastikaner, a jakna neka imitacija poznate marke i raspadaju se pri brizini.Ne moze niko im zabraniti da voze motore ali barem im da pomazemo pri sigurnosti.Ako mi ne pomazemo jedan drugima ko ce.

Izvini svakome ako sam nekog povredio mojim recima.

 

Pozdrav svima !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ja sam prvi koji ce dati bilo koju cenu za nesto sto mi se svida ili pak bolje receno sto mi odgovara jer nisam atletski graden nego sam van serije  sto znaci 180 cm visine i 120 kg ali neko jedva ustedi za motor i onda kupuje opremu polako ,moje neko misljenje da treba ljudima pomoci da nadju sto kvalitetniju opremu zbog svoje sigurnosti i cenu koji moze platiti stvarno nisam hteo nikome naskoditi ima ljudi kojima nije bitna cena oni ce naci po prodavnicama ali neko mora i da se okrene i jeftinijim mogucnostima.Ja se najezim kad vidim mlade momke koji voze trkalice a kaciga im je neki plastikaner, a jakna neka imitacija poznate marke i raspadaju se pri brizini.Ne moze niko im zabraniti da voze motore ali barem im da pomazemo pri sigurnosti.Ako mi ne pomazemo jedan drugima ko ce.

Izvini svakome ako sam nekog povredio mojim recima.

 

Pozdrav svima !

 

Ne brini, nisam ni mislio da je bilo zle namere. Samo sam rekao da nije fer prema njima ići tamo i probati, a onda naručivati od drugih.

Razumeli smo se, a ja se slažem sa tobom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Htedoh 03.10.2008. da posetim Louis prodavnicu u Bgd, ali CVRC :-[

Valjda se prodavnica seli-valjda u TC Piramidu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Htedoh 03.10.2008. da posetim Louis prodavnicu u Bgd, ali CVRC :-[

Valjda se prodavnica seli-valjda u TC Piramidu.

 

 

Ma jok, pre kineza. Evo link sa mapom

 

http://www.bikershop.rs/obav.html

 

UFFFFFFF :o

Pa ja sam im bio blizu mozda 2-3 sata dok je moja zena razgledala i trgovala po kineskom TC.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja