Jump to content

Moto Zajednica

Long Gay Down to Niš

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 695 postova

eh, hajde i mi da se pohvalimo ...

soko (night hawk) (Ševac senior) i moja malenkost, dogovorimo u subotu veče da se spustimo do Niš, da Soko obavi neke poslove  ;D ,a ja kao pravi Ševac junior da ga supportujem ;)

 

prihvatio sam pod uslovom da do Niš NE idemo autoputem, jerbo je skupo i dosadno ... nego ... lepo ... Avala, Babe (Country Club), Kosmaj, Arandjelovac, Bukulja, Kragujevac, Vrnjačka Banja, Niš ... kapiramo 3-4 sata do 00 djir ... upakujemo 4 točka (zbirno :D ) dve torbe sa aparatima, naš verni gps :D ... lude glave ... i off we go ... kasnimo jedno čuku u polasku ... nema veze ...

 

harli i kroserica spremno čekaju polazak

 

m_7.jpg

 

... preko Rakovice se penjemo na Avalu, lepe krivine ka Babama, malo lošiji asfalt, transalp uživa, burago ... :D ... napokon burago izadje na pravac, i kako to biva, čim neko promaši skretanje a ja iza njega ... zapali masinu preko 120 ... (šejtan javi se :D , ovaj Soko isti ti :D ) ... do baba i dalje put pun krivina, asfalt ok ... stižemo na kafu ...

Babe Country Club, za one koji nisu bili, vrhunsko Gay mesto, nadomak Beograda, totalna relax fenserica, jes da vas malo čudno gledaju parovi ako dodjete sa kolegom istog pola da popijete kafu ali ajde, navikli smo :D ... inače naš gay predlog za neko bjb okupljanje, mesto je skroz vrh, ima terene za sve i svašta, konje, restorane, smeštaj, fitness, bazen, teren za paintball ...

 

znači nemam pojma koju mi je filozofiju ovde prosipao, ali ok :) ... pažljivo sam ga slušao :D

25.jpg

 

aaaapsooooluuuutnoooooooo ... gay ...

24.jpg

 

kroserica i harli :D  ispred bcc-a

20.jpg

 

paintball (mada je vise za speedball ako mene neko pita)

22.jpg

 

8)

21.jpg

 

... tako ... skapiramo mi koliko ima sati, ajmo dalje ... dalje ka kosmaju ... i idemo mi tako ... i idemo ... i kako se to obično dešava dodjemo negde ... tu negde nema vise puta ... samo traktor ... i lik koji maše rukama i priča KOOOOOOOOOOOOLIKO smo se mi zahebali za put ... nekako se iskobeljamo ... dodjemo do Kosmaja ...

 

::)

19.jpg

18.jpg

 

17.jpg

 

15.jpg

 

hvatamo dalje put za arandjelovac, dodjemo nadomak istog i skapiramo da opasno kasnimo, i da "Sokolov posao" u Nišu dobija blagi nervni slom, nepogrešivi :D gps, nam kaže da se vratimo na auto put ko normalni ljudi ... otpada ceeeeo ostatak našeg gay plana za put do niša :(

 

soko i gps

14.jpg

 

12.jpg

13.jpg

 

10.jpg

11.jpg

 

tako izlazimo na a.put kod plane, prešli 160 km, 4 sata djirali, i izašli na tačku a.puta na 110 km od beograda ... sjajno :D ... a još žurimo :)

dalje točimo na nekom ruiniranom lukoilu ex.beopetrolu, i krdno se zahebali opet, jerbo su nam mašine trošile u proseku po litar više !!!  >:(

 

gay snimci naravno

9.jpg

 

ovde mi soko napokon objašnjava moj radni zadatak

8.jpg

 

 

stajemo na elpu, okruženi gorbarima koji su krenuli u kruševac, hebiga ... snime nam Nikona, izvale : "Jeste vi neki profesionalci", našta senior vraća ... "Jok glumci" ... tek kasnije je skapirao da lik ima ala 150 mišićne mase, i danielsa u ruci koga je do pola sljuštio dok smo ga ubedjivali da je burago previše mala mašina za njega (cirka 10 minuta) ... hvala bogu nisu skapirali da mi je honda crveno bela :D ...

 

kroserica i harli i grobarski minibus

m_6.jpg

 

 

djiramo dalje do NiŠ, ulazimo u grad ...

m_5.jpg

 

... japanci izmislili bluetooth, aala su se zahebali :D

m_4.jpg

 

i kapiram da smo bili jedini sa kacigoma ...

m_3.jpg

 

... znači NiŠ ima više dvotočkaša od četvorotočkaša i niko ali NIKO ne nosi kacigu.

nalazimo se sa domaćicama  ::)

 

m_2.jpg

 

... klopa ...

 

7.jpg

 

odlučimo da dok smo tu obidjemo i nišku banju, i neki izvor (hebiga vodile nas da se okupamo :) )

2.jpg

 

znam da je totalno NEbjb voznja suvozaca ovako(bez opreme), ali smo popustili pod pritiskom i polako par kilometara ...

 

4.jpg

3.jpg

 

mada me niko ali niko neće nikada ubediti da je kul voziti golu cicu, pogotovo dok je vozač u fullu

 

ja  >:( >:(>:(

1.jpg

 

mrak pada, mi bežimo nazad ... izlazimo na aput i stojankom do beograda. stigli oko 1.

 

poslednja pauza na elpu ... opet sa grobarima ... ovoga puta i marsovcima :D

m_1.jpg

 

u svakom slučaju do 00 poludjir :D ... sledeći vikend povećavamo ekipu i radimo djir do kraja kako je planirano ... sad ja imam nekih nezavršenih posla  u ŠNi ::)

 

 

 

 

 

kolega Mrlja ... UDRI :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

sta da vam kazem, da nisam radio u nedelju, svakako bih svojom gojaznom figurom uvelicao ovaj i ovako velicanstven skup

 

 

negoooo, fali bre neka fotka gde ste obojica na istom motoru :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

E, super, ali suuper putovanje i putopis!! Samo napred! :)

 

Bez uvrede tebi ili piscima "putopisa", sta je ođe super?!

Ljudi su se provozali, to je ok, ali slikali su motore u full kadru, benzinsku pumpu i tanjire po stolu. I sebe u odrazu naocara! Ok, ima dvije fotke, koje su da kazem, pristojne i dostojne da stoje u pravom putopisu, ali nijednog pejzaza, ni jednog dobrog kadra.

 

Stvarno mi nije cilj da budem maliciozan, ali... ne  vidim razlog odusevljenju, sem ako ti nije cilj da ih nesto pumpas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Koji mladi?!  ;D

 

kolega, to je neka malo interna šala, konto sokola i mene ... ostalo nam sa ture na dunavu ...

pokušali smo u ovom putopisu da skrenemo pažnju na to da smo pogrešili u putu, i da smo posle kosmaja prekinuli nas djir i napravili poludjir ...

mnogo lepši putopis nadam se pišemo posle sledećeg vikenda ... kad obidjemo sve po planu

 

šala bwe :)

 

 

tnx lalajko :)

 

i nego šta nego je lalajko mlad :) , podmladjuje ga afrika svakim kilometrom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

I ja sam za vikend bio u Nis (kolima) i takodje sam primetio dve stvari:

 

- tamo kao da je zabranjeno nosenje kaciga!

- u povratku sam imao utisak da su svi automobili i kombiji imali grobarska obelezja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

 

- u povratku sam imao utisak da su svi automobili i kombiji imali grobarska obelezja!

 

mozda su im sponzori :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650a Classic

ma djir mora da se ponovi..samo u prosirenom sastavu :)

izvinjavamo se zbog oskudacije u fotografijama jer je mala`gay` parada vise bila okupirana nalazenjem puta do civilizacije ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja