Jump to content

Moto Zajednica

Ugradnja podmazivaca lanca (Scottoiler)

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2418 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Imam jedno pitanje za markone-a. Do kada traje akcija snizenja cene Vsistema?

 

EDIT isti dan samo u 16:21 - cena uređaja nije 11.150,00 već 11.550,00 Din. Izvinjavam se zbog moje greške.

 

Akcija je na žalost prošla. Trajala je do 30.06.2010.

Trenutna cena vSystema je 11.550,00 + 2.200,00 Din ugradnja (to je sa 50% popusta na ugradnju ako se uređaj kupi kod nas) što je ukupno 13.750,00 Din, a ti kao član BJB-a imaš 5% popusta nu tu sumu pa bi te koštalo sve zajedno 13.060,00 Din. Ili ako sam ugrađuješ 10.970,00 Din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Gledao sam i to mesto, ali je bas tesno i tesko za ucvrscivanje.  ;)

 

Malo je tesno, ali se u principu lako ucvrsti. Prednost je laksa dostupnost za punjenje i naravno, potpuno vertikalan polozaj. Mana je: u slucaju ispadanja cevcice sa donje strane RMV-a, ulje ce potencijalno iscureti bas na vruc izduv (mada je i u tvom slucaju tu negde). Drugim recima, povremeno pogledas kako plasticna cevcica stoji na pipici sa donje strane RMV-a ;). Meni se za 25k km nije pomerila...

 

 

Ovo ne razumem....zasto bi se izvrtala? Ima kontakt sa lancanikom samo vrhom cevcice...   ???

 

Upravo zbog toga. Usled kontakta vrhom sa lancanikom i vibracija, te prljavstine na lancaniku vrh cevcice se povremeno izvrne. Zato sto smer okretanja lancanika bije u vrh cevice. Videces vec sam. Nista strasno, samo je ispravis i vratis. Vremenom od trenja se vrh cevcice toliko uglaca da se ovo vise ne dogadja. U slucaju da namestis na 7 sati (kako proizvodjac i preporucuje), lancanik se okrece NIZ cevcicu i ne dolazi do izvrtanja.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja