Jump to content

Moto Zajednica

Kit? Kymco agility 50cca 4t

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Cilindar prvo očistiš sprejom za kočnice, dooobro izbrišeš dok krpa ne bude čista, pa ga namažeš tanko uljem i obrišeš ovlaš krpom, ostaće dovoljno ulja u mikro porama od honovanja. Klip isto tako, samo NIŽE od karika. Nemoj da te guja ujede da mastiš karike, one treba da legnu, ne treba im ulje nikako. Ovo sve pod uslovom da klip ubacuješ ODOZGO. I ispoštuj razradu, znači bez ulaska u velike obrtaje prvih 5 sati rada, to je period najkritičniji za razradu. Ubrzavaj lagano, i koči, naizmenicno, pa pusti da se ohladi. Pa povećavaj gas u ubrzavanju do 80% snage. Tako prvih par stotina km. Posle 1000km možeš pun gas. Ulje zameni nakon 100km, pa nakon 1000km, a posle na svakih 3000km. 5w40 ili 10w40 sintetika i navozaćeš se slatko

 

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Ja mislim da vredi, to je ipak Naraku. Dobiješ sve potrebne delove, paše standardna glava, itd. Samo je potrebno zbog povećanja radne zapremine da promeniš glavnu diznu za 5-10% veću. Tj ako je sadašnja 84, stavi 88 pa gledaj boju svećice nakon duže vožnje. Bitno je da smeša ne bude siromašna, što bi imao sa original diznom, pa možeš da izgoriš klip.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 376 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R

I mene isto interesuje. Jel radio neko na 50cc 2T masini? Kymco Agility 16+ skuter.
Najvise se ljudi bave gy6 4t masinama. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Dok sam imao Agility nisam budzio,ali sam se interesovao.Sustina do 80ccm moze da izdrzi radilica.Glava ostaje ista,jedino karb mora veca dizna ili od 125ccm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja