Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Versys 650/1000

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: V-Strom 650

Steta sto Nesa ne radi to i za novac.Sin se tamo po KG zlopati sa nekim en500 ali nema ko da mu ga sredi.Nece da prihvate star motor.Ovakav jedan koji ima ovolko ljubavi prema masinama fali svuda.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8772 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Uzeo sam i masinu za giros, pecemo i nase tortilje velikog precnika :aha:! Izvoli... (ProMaster i Nemanja da dodju takodje!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8772 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 8 minuta, dl minak je napisao:

Steta sto Nesa ne radi to i za novac.Sin se tamo po KG zlopati sa nekim en500 ali nema ko da mu ga sredi.Nece da prihvate star motor.Ovakav jedan koji ima ovolko ljubavi prema masinama fali svuda.

Ovo komercijalno nije nikako isplativo i retko ko bi uopste prihvatio da plati troskove koje pravim.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200
pre 1 minut, N.F.S. je napisao:

Uzeo sam i masinu za giros, pecemo i nase tortilje velikog precnika :aha:! Izvoli... (ProMaster i Nemanja da dodju takodje!)

Хвала Нешо на позиву. Биће ми драго да се видимо и испричамо. @ProMaster се не јавља од кад сам му рекао да имам крему за сунчање па да се мажемо..🤣🤣🤣

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8772 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Upravo sada, Andrej_Hotstepper je napisao:

Ima pekara u Kragujevcu kažu pita ubija, dođem i idemo.

Hahhahaa, pa ovo bi bilo licni poraz, sacekace te ako zelis, domaca, od kvalitetnih sastojaka, pita!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Pre 4 sati, ProMaster je napisao:

 

 

Može, moze taj skup, na raspolaganju sam kad Neša završi odmor.. 😃👍

 

 

Podrzavam:takoje:

I ove, a i prošle godine, svugde bio, ali sve 'ko kiša oko Kragujevca', nikako da svratim.

Ako Neša ne razreši Kawu za tih mesec dana🤣 i bude u raspolozenju da nas okupi, rado cu se odazvati

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8772 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

... pricali smo o razlikama izmedju mk2 i mk3 verzije, evo lepog videa na tu temu.

Ima prilicno izmena, promenjena geometrija (ovaj poslednji je drugog ugla viljuske i duzeg medju osovinskog rastojanja), mapiranje takodje drugacije, visina "klirens" (mk3 je nizi)...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1615 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Taj predposlednji model versysa mi je bas lep. Zadnja serija ,prednji kraj nekako nije uklopljen u odnosu na prednji tocak. 

Dole je stariji model.

 

Kako god,meni licno jedan od lepsih motora. Ta serija ko Nesin i naredna. Poslednja ne. 

20240623_211128.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Pre 2 sati, N.F.S. je napisao:

... pricali smo o razlikama izmedju mk2 i mk3 verzije, evo lepog videa na tu temu.

Ima prilicno izmena, promenjena geometrija (ovaj poslednji je drugog ugla viljuske i duzeg medju osovinskog rastojanja), mapiranje takodje drugacije, visina "klirens" (mk3 je nizi)...

 

 

Bas lepo objašnjene razlike, a ima ih podosta sa prelazom iz II u III generaciju. Prepoznat je uspešan koncept pa ga dogradjuju, a da nije sve samo šminka, drugačiji farovi i tabla i gotovo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CN250 Helix, Kawasaki Versys 650

Ljudi stavio sam svoj motor na oglas pa ako je neko zanteresovan moze da pogleda ovde na forumu. Brat hoce da proda svog tracera pa ne bih da propustim priliku da ga uzmem, tako da ako znate nekog zainteresovanog za versysa javljajte. Motor je odlican mehanicki, ima da se srede neke sitnice estetske ali bukvalno sitne ogrebotine i takve gluposti i ko ga uzme bice srecan to garantujem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2877 postova
On 23. 6. 2024. at 23:23, malitomic je napisao:

Bas lepo objašnjene razlike, a ima ih podosta sa prelazom iz II u III generaciju. Prepoznat je uspešan koncept pa ga dogradjuju, a da nije sve samo šminka, drugačiji farovi i tabla i gotovo

po meni je prva generacija najbolja.

Fuzasteri su malo višlji i malo iza a i dalje nije dovoljno za oštriju vožnjuu jer ti noga ide automatski nazad a nema više na čemu da stoji.Takođe fuzaster je ko na ninji i rotira po osi  se što olakšava kretanje stopala  po motoru.

Po meni ima samo jedniu manu a to je pri oštrom kočenju i malo benzina hoče da se ugasi u vožnji što može da bude opasno  naročito pri obilaženju gde naglo morate da koćite i da se vratite u svoju traku a motor se ugasio pa još ako ima i nekih vozila iza :jok:

kad sam video ovu najnoviju generaciju i zaključio da liči na mnoge druge motore pa još oni koturovi na vetrobranu i reklama da je turing a ne FUN godinu dana sam loše spavao .

Sve san se nadao ,,sad kad izbace posve osobenog i  novog mega fun a došao :tras1:

Promenio član sasa ns 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

To u vezi gašenja pri kocenju mora biti da je do nekog kvara na tom primerku a ne na celoj seriji. Nisam do sad cuo tako nesto..

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2877 postova
On 25.6.2024. at 2:06, malitomic je napisao:

To u vezi gašenja pri kocenju mora biti da je do nekog kvara na tom primerku a ne na celoj seriji. Nisam do sad cuo tako nesto..

 

Probaj sa 2-3 litre benzina naglo da kočiš na nizbrdici pa ćeš videti da se gasi, na sreću meni se to desilo svega par puta za 75000 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2646 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Teorija kaže da ima 19.5L rezervoar, ja sam s mojim više puta prešao po 350km i dođe do zadnje kockice, ne uđe u rezervu, i tad nemam hrabrosti da teram dalje, moram da sipam.. 

I tad je stalo 13,95L (348km, 4.0 potrošnja 🤣

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja