Jump to content

Moto Zajednica

Krevetac za novorodjenče i kolica za decu plus pokloni

Recommended Posts

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Krevetac Chicco

 

Idealan krevetac za prve mesece novorodjenčeta.
 
Krevetac je namenjen lakom i brzom prihvatu bebe iz kreveta majke. Osnovna karakteristika je što se jednom stranom naslanja na krevet majke sa opcijom otvorene strane kreveta kako bi majka imala pristup novorodjenčetu. Krevetić se lako rasklapa i sklapa u slučaju preseljenja, ima šest položaja visine, vrlo ugodan dušek i siguran sistem kačenja za veći krevet. 
 
Kako je moje dete rodjeno u CG, a mi smo se sa detetom od 4 meseca vratili za Beograd, nije puno korišćen. Krevet je spakovan i nije više korišćen. Boja kao na slici.

 

 


Krevetac je plaćen 155€, a cena za forumaše je 90€ ili 11.000 dinara. 
Pošto se prodaje na forumu, kontakt isključivo ovde ili na pp. Za detalje poslaću broj telefona na pp.

 

Stokke Xplory kolica sa svim dodacima (što bi rekli - full optional)

 

Kolica se sastoje od korpe za novorodjenče, korpe-sedišta za auto (Pen-Perrigo) i sedišta-ležaljke. Uz kolica ide torba, kišobran, držač za flašicu, dodatno jastuče - umetak, zimski set sa krznom, adapteri za auto-sedište. Imaju kišnu navlaku. Stokke kolica su najpraktičnija i jedna od najkvalitetnijih na tržištu. Podesiva drška po visini, tri pozicije sedišta, velika nadstrešnica, prostrana sedišta koja mogu biti okrenuta ka vama ili u smeru kretanja i visoka pozicija bebe samo su neke od prednosti.  

Kolica su korišćena godinu dana, uglavnom u hladnijem periodu i imaju sitne tragove korišćenja. Nedostaje par drikera ali ništa što utiče na funkcionalnost. Drikeri su pokidani kada je sve skidano prilikom pranja. Toliko su jaki da ih je trebalo alatom otkopčati. 

Točkovi su gumeni 9” i 7” i vrlo dobro upijaju neravnine. S 4 točka na ovim kolicima se najlakše prelaze neravnine, a manervisanje je toliko lako da se sve može obavljati jednom rukom. 

Evo link za video o ovim kolicima:

 

Za sad malo slika, a dodavaću po potrebi. 

Stokke Xplory sam ram bez sedišta u radnji košta oko 700€, sedišta su od 25-30.000, a ovakav komplet je preko 1300€

Cena za BJB je 35.000 dinara, a za sva pitanja i više slika pitajte ovde. 

 

Slike kreveca:

 

ED0F06CF-8140-4227-8630-8EB06EECF5B6.jpeg

997F502D-81A5-4829-87D4-93C906709965.jpeg

 

 

 

Stokke:

 

95DDD9AA-91C9-464E-8E7F-0742BB9D3F13.jpeg

42D63883-9B9C-4B05-83A7-421948A94891.jpeg

A772FDE4-6D76-4ADE-A67D-BD31D00BDBDB.jpeg

BB55C892-3B81-4D82-92C6-90F1894CB9A5.jpeg

71270956-EF68-47FB-BE1A-8EED1B6D614D.jpeg

FA0F4519-0AA5-4C5C-94AD-DDBA60239CC1.jpeg

E07F3BA3-DFB3-4636-90BE-72FCC8A740FC.jpeg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Da dodam da ću kupcima pokloniti i ponešto od dečijih stvari koje je moja ćerka prerasla. Neke su korišćene a ima dosta i nekorišćenih stvari. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Pitalica:

Šta je to:

kada si mali, velik ti je, a kada porasteš mali ti je,

počinje na K, a završava se na C

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Kolica više nisu aktuelna.

Krevetac ostaje.
Iako sam znao da su kolica atraktivnija mislio sam da će krevetac naći kupca brže.
Neverovatno koliko je on praktična stvar, i mogu slobodno reći, neophodna. Beba spava uz majku i prve dane njih dvoje provode u vrlo bliskoj vezi što smatram vrlo bitnim za razvoj deteta. Dojenje je olakšano, a kako beba nastavi spava nakon dojenja, majka ne mora da ustaje da bi je položila u krevet. Moram da napomenem da je moja supruga bila skeptična dok nisam kupio krevetac, ali je prvih par dana shvatila da nije dobro da beba spava s njom u krevetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Izvini za off ali... 1300 eura kolica za bebe ... Ni ratovi, ni nafta, ovo je dokaz da smo otišli u tačku ..

Ja te, iskreno, ne razumem kolega. Misliš da je puno?
Ko je nama kriv što su nam plate 300-400€? Ratovi, cena nafte?!?
Budimo realni, ako pročitaš dnevne novine i odgledaš nacionalni dnevnik, nama nikad nije bilo bolje. Još kad zasvetli novogodišnja rasveta! Ihaaaa


Sent from my iPad using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Iako kolica nisu više na prodaju, a pošto su neke kolege izrazili sumnju u cenu ovih kolica postavljam sliku samo rama sa domaćeg sajta za bebi opremu:

 

6a188c951ad1440000091664a5a86792.jpg&key=2ab908755aa1a8e8f5cf21ff69b4e176904734f44ce9d0f5534322319a0f549b

 

A evo i Chicco Next2me

 

2cf8173e454d9b47e0354cad7bee0317.jpg&key=0137eb83a3d5ed8e9c0880499420ef4158f8fe5b0b7c8971e84980b4f5768bef

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Uopšte nisam sumnjao u cijenu kolica, niti u tvoju dobru namjeru..Iako tako izgleda, moj post nije bio upućen tebi, niti konkretno tvojim kolicima, čak sam napisao da je off ...Ja sam uopšteno komentarisao cijenu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8243 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Moram da se nadovezem... Kada je klinac prerastao kolica stavih oglas na KP da ista poklanjam, oprao sam ih, ocistio metalne delove i upakovao u ambalazu u kojoj ih kupih, jedini je uslov da ne saljem, tj. da se licno dodje po ista...

E onda krece golgota sa pozivima...

 

-Ako si covek ti ces mi poslati

-Mooooolim te kao Boga, molim te rodjeni (zena govori u slusalicu a po njenim ocenama vidim da samo stvari na poklon uzima, verovatno preprodavac)

-Mozes li dokazati da se nisam prvi javio...

-...

 

Ogadilo mi se poklanjanje covece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Uopšte nisam sumnjao u cijenu kolica, niti u tvoju dobru namjeru..Iako tako izgleda, moj post nije bio upućen tebi, niti konkretno tvojim kolicima, čak sam napisao da je off ...Ja sam uopšteno komentarisao cijenu..


Nije ni direktno tebi bilo upućen moj post.
Meni su čudne cene voća i povrća, hleba i mleka, a nikako ovakvih stvari.
Juče su mi rekli da se kola stajskog djubriva (da se razumemo, govna) prodaju po 50€!?!
Da samo još shvatim kako tri godine stara novogodišnja rasveta košta 2.400.000€ i sve će mi biti jasno!

A poklone nosim/delim samo onima kojima su zaista potrebni. Kolica su zato i povičena iz prodaje jer je u najavi prinova u familiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja