Jump to content

Moto Zajednica

Diskusija o estetici Honde Afrike

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Eeej,

 

Te afrike sa Zlatibora sam video u Bigovi, u Crnoj Gori, sad za Prvi maj. Umalo se ne rasplakah, posto sam na more putovao kolima, jer je moja afrika bila u maleru. Kada su krenuli pljuskovi i grad, malko mi je bilo lakse...

 

Ljubiteljima (ne)estetike afrike savetujem da posebno obrate paznju na svajcarski model sa jednim farom (samo za osobe bez zdravstvenih tegoba). Tu su gospoda dizajneri zaista prevazisli sami sebe. Posle pogleda na taj prednji deo, covek brzo shvati zasto je Bog zenu napravio sa dve dojke.

 

... odakle ideja da se od tetrapaka za jogurt od pola litre napravi far??? Bice da se i u Japanu, za dorucak na poslu, dere burek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

Ljubiteljima (ne)estetike afrike savetujem da posebno obrate paznju na svajcarski model sa jednim farom (samo za osobe bez zdravstvenih tegoba). Tu su gospoda dizajneri zaista prevazisli sami sebe. Posle pogleda na taj prednji deo, covek brzo shvati zasto je Bog zenu napravio sa dve dojke.

 

... odakle ideja da se od tetrapaka za jogurt od pola litre napravi far??? Bice da se i u Japanu, za dorucak na poslu, dere burek.

 

Mi klinci za takav jedan far kazemo televizor :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Cetinje - MNE

Ma sve Afrikice su prelepe  ;D

Pa Afrikica sa ona dva fara je dokaz da zena treba da ima dva gruda, tj. si*e, a ne si*u!  ;D ;D ;D

 

  ako ti ovo nije dokaz da je Africa dobar i lijep  motor onda necu vise da se druzim s tobom!!!!!!!! >:(

 

Jj9bO_slovenskaafricasf5.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

:o :o :o

Gospodjo.... brateee!?

 

Nego, pricaj, kako je bilo u Umagu?

Kojim motorima ste bili ono...?

Ti sa GS-om, Sale sa TDM-om, Ljubo sa Viragom, i onaj momak sa Afrikicom, jeli tako bilo?

Jeli bilo kakvih.... TEHNIČKIH PROBLEMA?! I kakvih?! I sa kojim motorom?  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Cetinje - MNE

:o :o :o

Gospodjo.... brateee!?

 

Nego, pricaj, kako je bilo u Umagu?

Kojim motorima ste bili ono...?

Ti sa GS-om, Sale sa TDM-om, Ljubo sa Viragom, i onaj momak sa Afrikicom, jeli tako bilo?

Jeli bilo kakvih.... TEHNIČKIH PROBLEMA?! I kakvih?! I sa kojim motorom?  ;D  ;D

 

  Bolje da kazem odma nego da ti nakitiš.

  Kad smo stigli kod Benkovca Africa se ugasila i konstatovali smo da je regler crkao a akumulator se ispraznio. Nazvali smo Saleta u Umag, on nam je rekao za njihovog prijatelja iz Zadra Lergu, nazvali šlep sluzbu i ostavili motor u servis. Lerga je namontira regler od dragstara 1100 i mi smo pokupili motor u povratku.

  To je moglo  da se desi na bilo koji motor. Africa je 93 god i u super stanju. To je jedini TEHNIČKI PROBLEM koji je do sad imala!

 

SMWuA_africa1qi8.jpg

 

  AFRICA JE SUPER MOTOR!  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja