Jump to content

Moto Zajednica

Zdatt H7 LED sijalice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Prodajem dve nekoriscene Zdatt LED H7 (Link) sijalice sa po 4 diode. Sijalice su napravljene primarno za maglenke i imaju 3 filtera koja mogu dati tri boje svetla.
Ja ih uzeh za Fabiju 2 za montazu u projektor farove, ali H7 adapter postojeceg dzeka za sijalice nije odgovarao na sijalicama, a da secem ili savijam nesto necu.
Ako je neko zainteresovan, dajem komplet za 25e, koliko su i na Aliju, ne uracunavajuci PDV koji sam platio.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Konektor pase, sijalica radi normalno. Adapter koji je vec deo fara koji treba da se stavi ispod sivog prstena na slici da bi sijalica mogla da se montira u far ne odgovara. Moze to da se nabudzi, ali posle nemam mogucnost da vratim halogene sijalice.
Po uputstvu koje je u kutiji, ovog problema ne bi trebalo da bude sa maglenkama, ali ne zelim da menjam sijalice u maglenkama.

Napominjem da je sijalica H7, znaci nema dugo/kratko, sto ce reci da moze samo u projektor ili maglenke.

 

20180307_121759.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Napomena, adapter sa mog fara ne odgovara na sijalici, tj mogao bi da se malo isturpija i da pase, ali nemam zivaca da se zezam sa tim. Koliko sam razumeo Kineza, to nije opsti slucaj, na to se vadi pri zahtevu za refundaciju. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Neka bude 2 crvene, makar nesto da vratim, izaslo me je preko 3400 sa Alija.  Licno preuzimanje u BG, po dogovoru. :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja