Jump to content

Moto Zajednica

PAN EUROPEAN ST1100 i ST1300

Recommended Posts

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Ja sad u subotu imam nameru da izvozam Dunavsku sa Žikom,ako dozvolu vreme
Najlepsi geo Dunavske magistrale je od Golupca tacnije od Dobre pa do otprilike Tekije

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
Pre sat vremena, Sveta 5. je napisao:

Najlepsi geo Dunavske magistrale je od Golupca tacnije od Dobre pa do otprilike Tekije

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 

Znam,bio više puta i opet se vraćam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 12 sati, Baki Vrsac je napisao:

Sveto predlozi neko mesto za skup ako si za

Vuce vas Istok haha...D.Milanovac ili Borsko jezero. Mislim da je Milanovac bolji.Zbog cega?Do Bora put vodi ili auto putem do Paracina sto je ne interesantno pa onda dobrim putem do B,jezera Put je na celoj ruti kvalitetan .Druga varijanta Beograd, Pozarevac pa kako mi zovemo taj put preko "Crnog Vrha" to je ustvari preko Petrovca na Mlavi i Zagubice  ali to je vise za neke druge motore,puno krivina ima dosta kratkih i asfalt kako gde.Dobro je sto moze prenociste jeftino da se obezbedi i od danas pocinje gitarijada u Zajecaru Bor -Zajecar cca 30 km.Takodje bih mogao da vidim da u prostorijama jednog moto kluba u sopstvenoj reziji organizujemo rucak ili veceru.Steta sto je lose vreme pa jezero nije za kupanje.

Donji Milanovac..Lep put pored Dunava do njega ,nekima je poznat lepa priroda moze i poseta lokalitetu "Lepenski vir"voznja do Kladova.Drugari sa severa posle Kladova mogu i rumunskoma stranom Dunava nazad.I u Milanovcu nije skupo prenociste ispod 1000din mislim da je 600 ili 700din.Nekoliko restorana dobrih ima sa ribom ili rostilj.Milanovac ima i lepu plazu  ali opet vreme.U obe varijante ko voli ima mesta i satori da se postave. Onda je to nesto drugacije.Milanovac nema kamp ali ima mesto za satore a Borsko jezero ima uredjen veliki kamp sa svom infrastrukturom. U tom slucaju bi u kampu mogli da rostiljamo .U  kampu ima puno prikolica koje se ne pomeraju preko cele godine i dosta Borana tu provodi letnje dane sa decom ,unucima ko sta ima.Kamp ima svoju plazu sa tusevima ,kupatilo WC i prodavnicu sa svim dnevnim potrepstinama i lepo je uredjen.Mogli bi smo da obidjemo i da vidite deo rudnika odnosno najveci povrsinski kop valjda u evropi .Znam da pricaju nesto da je najveci ali ja ne znam cega.Postoji i velika Lazareva pecina samo ne znam da li radi proverio bih, takodje i Lazarev kanjon koji je isto nesto najveci .U blizini je i Brestovacka banja sa termalnim vodama u bazenima za kupanje i nekim vodama koje se piju kako deklarisu za oci zivce i sta ja znam jos.Videli bi ste i Hotel jezero i jedan privatan motel radi mozda porodicnog dolaska na neki kraci ili duzi odmor.Postoji varijanta dolaska na Borsko jezero i Dunavskom magistralom do Donjeg Milanovca pa onda Borsko jezero (Milanovac -Bor oko 70km pregledajte to na Gugl). Licno mi se dopada ideja sakupljanja i druzenja ali mislim da bi bila steta po ovakom losem vremenu potrositi ovako lepe destinacije koje su vezane za prirodu i otvoren prostor.Licno sam na raspolaganju ako odlucite i dobro dosli.Takodje  primeti ce te da sam obuhvatio i prenociste jer kroz sve sto sam nabrojao steta je samo protrcati.  

Promenio član Sveta 5.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Svaka cast. Vreme nije problem. Organizujemo se kad svima odgovara i kad se ovremeni, ako se slazete svi?

dobra je ideja i vikend, npr subota i nedelja :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre sat vremena, Baki Vrsac je napisao:

Svaka cast. Vreme nije problem. Organizujemo se kad svima odgovara i kad se ovremeni, ako se slazete svi?

dobra je ideja i vikend, npr subota i nedelja :) 

Ako bi se ipak odlucili mozda u povratku na taj put preko Crnog vrha videli bi ste  vrelo reke Mlave,mamastir Gornjak, banju Zdrelo mozda i jos ponesto sto nisam naveo.Sta je Zdrelo? Od jedne bare pored puta u koju je iz jedne cevi tekla topla voda i narod se tu kupao napravljen je kompleks objekta sa bazenima i toplom vodom sa razlicitim temperaturama postavici vam sliku...ili link ustvari https://www.google.rs/search?q=zdrelo+banja+slike&oq=zdrelo&aqs=chrome.4.69i57j0l5.5531j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8  Manastir Gornjak http://www.alo.rs/vesti/reportaza/suze-teku-iz-kamena-u-manastiru-gornjak/106055/vest i vrelo Mlave http://www.turizamiputovanja.com/vrelo-mlave/ Taj put ne opterecen saobracajnom guzvom ima fenomenalnu prirodu misticnog Homolja, deonice sa perfektnim asfaltom i deonice kao na vecini nasih regionalnih puteva da ne uplasim nekoga svuda je asfalt.Moj drug koji takodje vozi Evropu kaze da tim putem ide cesto kad putuje za Beograd pa cekam da se oglasi i da ga bolje opise

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

Put od Borskog jezera preko Krepoljina do Petrovca-prelep.Ne mislim na kvalitet asfalta nego na "oko njega".Taman se prolazi kroz Gornjačku klisuru pored manastira Gornjak,Ždrela uz Mlavu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda pan european st 1100

Ako nije problem....treba mi br tel od Svete iz Bora ... pozdrav za sve...od Zeke iz Subotice...trenutno u Zaječaru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 31 minuta, zeko1970 je napisao:

Ako nije problem....treba mi br tel od Svete iz Bora ... pozdrav za sve...od Zeke iz Subotice...trenutno u Zaječaru

063400004 Sveta

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Ljudi Sveta nam je dao odlicne predloge hajde da se izdogovaramo ko bi isao i kad. Moze subota , spavanje i nedelja nazad. Ja sam za svaki dogovor.

ima nas koliko znam 8 ili 9( kula, pancevo 2, ja, kragujevac, negotin, bor, kladovo... mislim da nisam nikoga preskocio) mislim da se mozemo provozati i okupiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

i20hkk1v.jpg

 

Neki smo se sastali.. Zeka sa sinom ,Dragan i ja "Evropljani" na gitarijadi u Zajecaru

 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa
Pre 18 sati, Baki Vrsac je napisao:

Ljudi Sveta nam je dao odlicne predloge hajde da se izdogovaramo ko bi isao i kad. Moze subota , spavanje i nedelja nazad. Ja sam za svaki dogovor.

ima nas koliko znam 8 ili 9( kula, pancevo 2, ja, kragujevac, negotin, bor, kladovo... mislim da nisam nikoga preskocio) mislim da se mozemo provozati i okupiti.

 

Jel neko nešto predložio? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Jos niko osim Svete koji je dao sve opcije njegovog kraja. 

Hajde da cujem i Dragana i bubicu i ziku i ostale. Dajte neki predlog

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: ST 1100 Pan European
35 minutes ago, Baki Vrsac said:

Jos niko osim Svete koji je dao sve opcije njegovog kraja. 

Hajde da cujem i Dragana i bubicu i ziku i ostale. Dajte neki predlog

 

Baki, ako misliš na mene Dragan (Belča), sa Svetom sam svakog dana i pratim šta se dešava na forumu. Slobodan sam kao i Sveta i prihvatam svaki postignut dogovor.  

Ako prevagne ponuda da se okupimo na Borskom jezeru, put preko Petrovca, Ždrela, Gornjače klisure , Krepoljina, Žagubice, Crnog vrha sada je u veoma pristojnom stanju. Oko 80% put je repariran i presvučen novim asfaltom.  Jedino deonica preko samog Crnog vrha 10-15 km je malo lošija - krpljen asfalt. Predeo kroz koji se prolazi neko je već opisao. Ne pretendujem, samo pojašnjavam. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Mislio sam na dragana iz grocke :)

a mislim da je ta opcija bor i borsko jezero super .

hajde da skup definitivno bude borsko jezero. 

Ko je za?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500

Bubica je u frkastičnom stanju,tako da vi odredite lokaciju i datum pa ako se uklopim dobro,ako ne opet dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Bubice mozes li ti da se zamenis sa nekim za taj jedan dan. Voleo bi da si sa nama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: ST 1100 Pan European

Upravo slušao prognozu za vikend. U celoj Srbiji loše za bajkere.  Sledeći vikend, 14-15 jul povoljniji, pa neka bude opcija a i više vremena za organizovanje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

i ja sm za to da bude sledeci vikend jer je ovaj kako najavljuju potop :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 1 sat, Bigmini je napisao:

Čekamo odjek ...

Da, cekamo

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja