Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor do 500cc ili a2,tj.25kw

Recommended Posts

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Ivane zelim ti srecnu kupovinu, ali tesko da ces naci jeftinijeg kruzera u ovakvom stanju i sa ovakvom opremom.

Potrazi nekog Nakeda, kao sto je Honda CB500, Kawasaki ER5, Suzuki GS500, i svako ce ti reci da su to provereni motori a nisu nesto mnogo skupi, opet kazem sve zavisi od stanja motora.

Srecno jos jednom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: Honda Xl650v RD 10
1 hour ago, Zlatko LA said:

Ivane zelim ti srecnu kupovinu, ali tesko da ces naci jeftinijeg kruzera u ovakvom stanju i sa ovakvom opremom.

Potrazi nekog Nakeda, kao sto je Honda CB500, Kawasaki ER5, Suzuki GS500, i svako ce ti reci da su to provereni motori a nisu nesto mnogo skupi, opet kazem sve zavisi od stanja motora.

Srecno jos jednom.

jel si kupio ti motor i koji.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600
1 hour ago, Ivan Krusevac said:

jel si kupio ti motor i koji.

 

Kupio sam Hondu CB500 sa full oklopima, i mogu da ti kazem da sam prezadovoljan. 

Vozio sam i ja Hondu CM125, CB500 mi mnogo vise odgovara od CM-a. Ti najbolje znas sta ti najvise odgovara. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: Honda Xl650v RD 10
2 minutes ago, Zlatko LA said:

Kupio sam Hondu CB500 sa full oklopima, i mogu da ti kazem da sam prezadovoljan. 

Vozio sam i ja Hondu CM125, CB500 mi mnogo vise odgovara od CM-a. Ti najbolje znas sta ti najvise odgovara. 

gledam jednu ,sta mozes da mi kazes o njoj ima i abs,potrosnja i odrzavanje,dvoumim se oko nje i vt 500.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
18 minutes ago, Ivan Krusevac said:

gledam jednu ,sta mozes da mi kazes o njoj ima i abs,potrosnja i odrzavanje,dvoumim se oko nje i vt 500.

 

Koja ima ABS???

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Ja koliko znam Honda CB500 nema ABS.

Potrosnja mala, zavisi od stila voznje kao na svakom motoru, sto se tice odrzavanja tu stvarno ne mogu nista da ti kazem jer nista nisam menjao i slicno, morace neko drugi da napise nesto o tome.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Ako mozes voziti 650 kubika i ako ti skuplja registracija ne predstavlja problem, jeftiniji kruzer ti je Suzuki Savage LS650. Ako se ne varam i on nije jaci od 25 kw, opet kazem ti biras sam sta ti najvise odgovara, ovo je samo predlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: Honda Xl650v RD 10
57 minutes ago, Zlatko LA said:

Ako mozes voziti 650 kubika i ako ti skuplja registracija ne predstavlja problem, jeftiniji kruzer ti je Suzuki Savage LS650. Ako se ne varam i on nije jaci od 25 kw, opet kazem ti biras sam sta ti najvise odgovara, ovo je samo predlog.

Jedan deo je i ta registracija,videcu prodaja je tek pocela, do februara moram da nadjem nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja