Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor 700 max 800 e

Recommended Posts

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Drustvo treba mi neki motor moze i stranac ili bez papira , da ima izmedju 50 i 90 konja , da nije nesto za sta delovi ne postoje 

prednost vodeno hladjenje 2 ili 4 cilindra .
Bitno je da je agregat zdrav , da moze da se upali, provoza, cuje .

nije bitno kakve su gume , plocice i tako neke potrosne stvari .

u planu je neki projekat sa drugarom pa trazimo nesto , ako ima neko nesto vi nudite ovde . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9067 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Malo izlazi iz cene ali mislim da je interesantno, moja bivsa1000f (crna), na njoj je sve kao sa slike  isto, sem skinutog kofera, nosac je na njoj. Gume mitas sa garancijom, presle oko 300km, dot 2017, akumulator sa garancijom takodje, registrovana do 6.2018god, 1000eura.

Brlja u leru, drugar je stavio flanse od novijeg modela koje su pod drugim  uglom pa falsiraju, rad u leru grub... Pali uvek, hladna/vruca...

Drugi motor sa slike takodje se prodaje, nova dunlop prednja guma, registrovan do 7.2018, sva tri kofera bagster sediste... Drugar je na njoj doziveo infarkt i na moju veliku zalost preminuo. Motor pri brzini od 60kmh sisao sa puta i pao na levu stranu, slomio se levi kofer, ralica i levi hebli udario u rezervoar. Motor pali i radi necujno, vile i felne prave. On je vlasnik oba motora i ceka se ostavinski postupak, 1000eura cena, (2400e je u Zrenjaninu ove godine placen noviji cbr kog je vozio prilikom nesrece). Supruga je naslednik i u njeno ime ovo pisem. Mozda vama ili nekom od vasih prijatelja bude primamljivo. 

Pozdrav Nenad.

P.S. Crveno bela verovatno moze i u delovima, morao bih da pitam, oba motora registrovana...

XRHL1733.jpg

EWMG4898.jpg

IMG_20170726_194302.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja