Jump to content

Moto Zajednica

MK "Karabaja" Bihać

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Bihac BiH

Evo da malo predstavim naš moto klub:

moto klub Karabaja osnovan je prije godinu dana i ovaj mjesec slavimo prvu godišnjicu i to malim roštiljem u Bihaću 27.04.2008. Kako je bilo na otvoru moto kluba pogledajte ovdje : http://karabajabihac.blogger.ba/arhiva/?start=30

Još nismo skupili dovoljno para da napravinmo i održavamo svoju stranicu ali i to je u planu a za to vrijeme koristimo blogger    www.karabajabihac.blogger.ba

i ove godine planiramo napraviti moto skup koji se treba održati 18,19,10. (jula) 07. 2008.godine sve ingormacije možete potražiti na pomenutom blogeru.

 

e još sam zaboravio e-mail: karabajabihac@yahoo.com za sva pitanja dogovore i slično.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova

Evo da malo predstavim naš moto klub:

moto klub Karabaja osnovan je prije godinu dana i ovaj mjesec slavimo prvu godišnjicu i to malim roštiljem u Bihaću 27.04.2008. Kako je bilo na otvoru moto kluba pogledajte ovdje : http://karabajabihac.blogger.ba/arhiva/?start=30

Još nismo skupili dovoljno para da napravinmo i održavamo svoju stranicu ali i to je u planu a za to vrijeme koristimo blogger    www.karabajabihac.blogger.ba

i ove godine planiramo napraviti moto skup koji se treba održati 18,19,10. (jula) 07. 2008.godine sve ingormacije možete potražiti na pomenutom blogeru.

 

e još sam zaboravio e-mail: karabajabihac@yahoo.com za sva pitanja dogovore i slično.

neznam jeste li i ove godine u dogovoru sa fenixom iz b.k kako sam cuo 17,jula pocinje motorijada u bosanskoj krupi a zavrsava 19, ili ipak grjesim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova

Evo da malo predstavim naš moto klub:

moto klub Karabaja osnovan je prije godinu dana i ovaj mjesec slavimo prvu godišnjicu i to malim roštiljem u Bihaću 27.04.2008. Kako je bilo na otvoru moto kluba pogledajte ovdje : http://karabajabihac.blogger.ba/arhiva/?start=30

Još nismo skupili dovoljno para da napravinmo i održavamo svoju stranicu ali i to je u planu a za to vrijeme koristimo blogger    www.karabajabihac.blogger.ba

i ove godine planiramo napraviti moto skup koji se treba održati 18,19,10. (jula) 07. 2008.godine sve ingormacije možete potražiti na pomenutom blogeru.

 

e još sam zaboravio e-mail: karabajabihac@yahoo.com za sva pitanja dogovore i slično.

neznam jeste li i ove godine u dogovoru sa fenixom iz b.k kako sam cuo 17,jula pocinje motorijada u bosanskoj krupi a zavrsava 19, ili ipak grjesim

 

 

post-3325-12878997480347_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: futog

pozdrav prijateljima sa une  od beje iz classic wheels  futog vojvodina  na reci dunav, jednom davnom sam se okupao na uni , valjda cu oped

a vi dodjite na corbu na dunav

 

post-3700-12878997868768_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova

pozdrav prijateljima sa une  od beje iz classic wheels  futog vojvodina  na reci dunav, jednom davnom sam se okupao na uni , valjda cu oped

a vi dodjite na corbu na dunav

pozdrav prijatelju

ove godine u julu imces priliku da se okupas na uni kao i svi ostali koji budu dosli ,ja licno mislim da ce ove godine motorijada biti super dobra velike su pripreme u toku .mozes prvo da dodzes u bosansku krupu a zatim da se preselis kod nasih prijatelja iz bihaca,

u svakom slucaju svi su dobro dosli ko voli nek izvoli

mk fenix-karabaja -bihac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Bihac BiH

Neznam dali griješim pa molim admine da prebace post u koliko je na pogrešnom mjestu.

 

Dakle MK Karabaja Bihać vas pozivaju na II moto-skup u našoj organizaciji sve detalje imate na letku a ako kome trebaju dodatne informacije neka nas kontaktira preko e-mail-a : karabajabihac@yahoo.com  ili na +387 61 370 378 Janda  (može i SMS)

 

 

 

 

post-3380-12879000214349_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Bihac BiH

Dobio sam jednu pozitivnu kritiku  a to je da nisam stavio kartu kako do nas pa evo dok ne neđem nešto kratko objašnjavanje kako do nas...

 

Ako idete iz pravca plitvičkih jezera preko graničnog prelaza Izaćić: samo pravo prema gradu kad dođete do INTEREX-a (velika reklama vana sa desne strane)  na toj raskrsnici skrečete LJEVO i samo pravo nakon cca 500-600 metara mi smo tu sa Desne strane.

 

Ako idete iz pravca Bosanskog Novog (preko Dvora): onda samo pravo kroz B. Krupu prema Bihaću na velikoj raskrsnici srenite DESNO (putokaz prema GP. Izaćić, Zagreb RH) i trebalo bi da prođete pored  ROBOT-a i onda samo pravo nakon cca 1-1,5 km mi se nalazimo sa LJEVE strane.

 

Ako idete iz pravca Bosanskog Petrovca onda: na semaforu idete LJEVO i samo pravo (ovo pravo se odnosi na ulicu sa pravom prvenstva) idete prema GP Izaćić i morate naići na reklamu INTEREX-a koja vam je sad sa Desne strane e tu srenite LJEVO i nakon 500 - 600 m ni se nalazimo sa desne starne

 

za sve one kojima ovo zvuči prekomplikovano pitaj te nekoga za bivši Carinski terminal. ili u krajnjem slučaju +387 61 370 378

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja