Jump to content

Moto Zajednica

Kupuje se kaciga , full face , 57,58

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Otidji do neke radnje kad stignes,u bg si nije ti problem. Na slikama sve one deluju lepo. Kad odes u radnju i uzmes u ruku,stavis na glavu ,tek ces onda znati na cemu si. Taman vidis koja ti vise lezi i zasto su neke skuplje od drugih :) ja sam se dvoumio izmedju scorpiona i sharka i svaki model je prica za sebe. Moras videti i probati ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Mislim da ces biti zadovoljan ako se odlucis na kraju za nju, cena je korektna, lep grafit, ima cvidze i provereno znam da je udobna i da nema toliko buke u njoj, e sad jedino sto ne znam da li ima mogucnost pinlock vizira, mnogo znaci na hladnom vremenu ili gustoj magli....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Obavezna proba pa onda listaj oglase i juri popuste. Bez (dobre) probe ne bih nikad više kupio kacigu.

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

I uz EXO510 ide i pinlock. Mada, S700 nema podbradak i deflektor za nos, i to se dodatno kupuje. EXO510 ima sve to, a ima plus i obraze na naduvavanje koji navodno služe da unutrašnjost bolje nalegne na obraze i time se između ostalog smanji i buka.

 

Inače, pišem sve ovo jer sam i sam imao sličnu dilemu. Kada sam probao obe, EXO510 mi je delovala znatno bolje, pa sam nju i uzeo... Dakle, obavezno probaj obe ako imaš priliku. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1231 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Ipak rezervisana ova kolor sema do sutra !

Nekako je vise muski od ove prve sto sam gledao...

 

Vaso , podbradak je 1200 din , nije to problem . Exo 510 nisam probao , ali s obzirom da ja nisam neki trkac , presudila je lepota , a ova s700 mi je dosta lepsa od exo510 , stvar ukusa, ali bar meni.. 510 mi je nekako nezgrapna , ne znam kako da objasnim.. obrazi na naduvavanje ? Verujem da je ok za neki duzi put , ali od 10.000 km koliko napravim za sezonu , 8.000 je grad a eventualno 2000 su putovanja ... vise sam ono kafe varijanta i bleja u gradu .. zato izbor ostade na s700. Sutra idem po nju ....

post-27256-0-73147100-1487609677.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ako vala. Ni ovo sigurno nije greška. Neka te dobro služi.  :jee1:  :)

 

Nisam ni ja trkač. :D Početnik sam zapravo, tek sam kupio motor... :jee: A kacigu sam birao pre svega po udobnosti. Izgled mi je bio na poslednjem mestu.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1231 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

hvala hvala ..

 

pa tako bi i trebalo , po udbnosti , al ja sam sve nekako naopak ... 

zbog posla kojim se bavim Fiat multipla je skoro pa idealan auto za mene , ali ne moguuuuuuuuuu ... ne mogu svaki put da se smorim kad treba da sednem u auto ..

 

nema veze , sluzice i ova nadam se kako treba ... 

 

eto koliko znaci sto sam otvorio temu ... gledao sam nesto drugo , neko mi preporuci da pogledam i s700 i onda sam otisao do radnje i zaljubih se u ovu..

 

hvala svima dragi drugari 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

 

 

eto koliko znaci sto sam otvorio temu ... gledao sam nesto drugo , neko mi preporuci da pogledam i s700 i onda sam otisao do radnje i zaljubih se u ovu..

 

Taj sam, nema na cemu, al kad bolje razmislim moglo bi neko pivo oznojeno na pocetku sezone ;) Srecno sa novom kacigom, i mislim da ces biti prezadovoljan. P.S. Zato i sluzi ovaj forum, drugacije je kad dobijes vise razlicitih misljenja, sugestija itd....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

I ja sam danas pazario kacigu, doduse onu drugu... Exo-510 solid black. :)  Ja sam prosle godine na sajmu isao od standa do standa i probao kacige tog cenovnog ranga. Exo-500 me je tada odusevio. Iako mi je taj model bio lepsi od novog, ne proizvodi se vise i prodaju samo ono sto je ostalo na lageru pa sam zarad udobnosti, AirFit i Ellip-tec sistema napravio kompromis. Inace, i meni je lepsi oblik skoljke s700. Obe kacige imaju dobre karakteristike u tom cenovnom rangu, sve zavisi kome je sta bitnije, nema tu greske...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

tako sam ja otisao da kupim s700 prosle godine kad sam kupovao kacigu i vratio se kuci sa Skwal-om  :lol3:

mislim da ces biti zadovoljan. Dobar je Shark

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

@mAkInJo

Iskreno ne znam da li je bilo mat crne varijante. Ja sam isao sa namerom da trazim sjajno crnu exo-500 ako je ostala, ako ne onda exo-510. I imao sam srece da mi je pasovala M velicina pa sam pazario, kako kaze trgovac poslednji primerak sjajno crne u toj velicini. Rekao mi je takodje da je poslednji komad L velicine u toj boji otisao danas.

 

Najbolje pozovi pa se informisi. Nadam se da ces i ti imati srece da nadjes ono sto ti odgovara.

 

 

@milos-v

Skwal mnogo dobro izgleda. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ma sad će da poručuju ponovo Scorpion kacige. Ja uzeo EXO510, ali pošto nije bio u L veličini model koji sam jurio prodavac mi je ponudio da mi pošalje kada stigne nova isporuka. Reče mi da će to da bude najkasnije do sredine marta, ali verovatno i ranije. :)

 

Odabrao sam Black Matt, ali se sve mislim da pljusnem još 5k i uzmem neku sa nekom lepom grafikom, pošto u međuvremenu skupih novac. Mada, i Black Matt je prilično lepa, pa se još dvoumim. :)

 

Inače, šta fali Multipli? To je nagrađivani model. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

@mAkInJo

Iskreno ne znam da li je bilo mat crne varijante. Ja sam isao sa namerom da trazim sjajno crnu exo-500 ako je ostala, ako ne onda exo-510. I imao sam srece da mi je pasovala M velicina pa sam pazario, kako kaze trgovac poslednji primerak sjajno crne u toj velicini. Rekao mi je takodje da je poslednji komad L velicine u toj boji otisao danas.

 

Najbolje pozovi pa se informisi. Nadam se da ces i ti imati srece da nadjes ono sto ti odgovara.

 

 

@milos-v

Skwal mnogo dobro izgleda. :)

Hvala na odgovoru. Svakako planiram sledece nedelje za bg pa cu probati i odluciti na osnovu toga sta mi se najvise svidi.

@Vasa93

Jel mat black ista cena kao i za solid black?

 

 

 

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ako je Solid black obična crna sjajna, onda da. Generalno, tri modela su 19900 - crna mac, crna sjana i bela sjajna. Ostali modeli su oko 25000. Ali to su akcijske cene sa popustom od 20%. Kako mi rekoše, akcijski popust je trebalo da traje do sredine februara, ali koliko vidim na sajtu i dalje traje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Jeste solid je sjajna. Na sajtu stoji da nema mat pa zato pitam ako im stize nova roba mogao bi da probam narucim i cekam ;)

 

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Inače, ja kad sam bio pre nekih 20ak dana bio je još jedan jedini primerak crne mat, u veličini M ako se dobro sećam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja