Jump to content

Moto Zajednica

michelin anakee 3 da li neko ima iskustvo u voznji po kisi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Ja nisam bio posebno zadovoljan i presao sam na Metzeler Tourance Next. Razlika je osetna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Vozim ja trojku. Vozio sam po kisi ali ne po provali oblaka i nisam bas jako daleko isao. Deluje mi da drzi isto dobro kao i Dunlop koji sam vozio ranije.

 

Generalno mi se gume svidjaju kako se ponasaju na putu ali mi je iskustvo sa njima par K km i po suvom uglavnom. Potrebno je malo privikavanja kod vecih nagiba i ozbiljnijih krivina. Ne mogu da objasnim ni sebi... nesto je malo drugacije nego kod svih ranijih guma, ali to privikavanje traje 200-300 prvih km, a kad udje u krv i sve legne na svoje mesto onda je pravo uzivanje voziti na njima.

 

Inace guma je mnogo deblja i cvrsca nego sto smo navikli i to joj navodno daje prednost da ukoliko dodje do toga da se probusi, moze na njoj da se vozi brzinama od oko 60-80 km/h, posto su zidovi dovoljno cvrsti da odrze gumu a da se ne zguzva. Nemam to iskustvo, vec sam citao o tome na ADV jos pre nego sto sam kupio.

 

Uglavnom ja sam zadovoljan kako se Varadero ponasa sa njima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XL 650

Ja ih imam na transalpu drugu sezonu. Zadovoljan skroz. Vozio dosta puta po kisi. Jednom preko 50 km u cugu po pljusku. Posle 10 min zaboravis da je kisa. Vozis 10-20% sporije. Dobro drzi, zalegao normalno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja