Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem R motor

Recommended Posts

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Kao sto naslov kaze,kupujem R motor...

Otprilike sam video sve sto se nudi u oglasima,nesto mi je zanimljivo,nesto nije itd itd...

Nemam odredjeno koji model i koja kubikaza...sta god me zainteresuje moze da dodje u obzir..

Moze full sredjeno,moze havarisano..moze 600 moze i 1000...

Koristio bi ga povremeno za neku voznjicu i povremeno za neku stazicu..

Nudite na pp ili fejs ako imate svoj ili znate neki koji bi mogao da bude zanimljiv...

 

Sto se cene i kesa tice tu sam isto u dilemi,da li dati 1000 ili 4...sve zavisi koliko mi bude zanimljiva prica..

Ne bi da budem bezobrazan ali vrlo dobro znam koliko je tesko prodati motor i koliko su nerealne potraznje u oglasima..prethodnih godinu,dve sam par motora prodao,zamenio i otprilike znam sta i kako..sentimentalnu vrednost niko ne kesira tako da samo neke realne,povoljne ponude mi saljite....

 

 

Nudite ovde ili na fejs,na tel tek ako bude nesto zanimljivo pa da nastavimo pricu...

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007824109230

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Mozda cu ja prodavati Hondu ako se neke kockice poklope i naravno ako te interesuje. U sustini znas motor ;)

Znam...imam jednu rr u ponudi...tu smo,ponudi pa cemo videti.. Ja bzvz dao motor u junu i celo leto vozikam skuter,najvise mi zao Navaka...jbg..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Merkam taj motor vec neko vreme, nesto mi je cudan. Na KP kad je postavljen oglas, slajderi su bili novi. Kad ga je ponovo postavio na PA jedan slajder je skroz izgreban, klizao je negde i spustio cenu za 200e. Zvao sam lika, kaze da motor nikad nije "otvaran" i cini se da je ok neki lik.

 

Jel to tvoj motor bokilicu ili poznajes lika?

 

Samo polako :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ovo je ili deza vu, ili je ovakav oglas već bio

 

Moguce...kupim,nesto mi zasmeta,prodam i onda opet jurim...tako mi je zanimljivije u zivotu... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

 

Devetka je motor koji mi gabaritno odgovara,svi ostali R su nekako mali,skraceni..e sad ima stvari koje mi se na njoj ne svidjaju..poslednja opcija :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

 

Merkam taj motor vec neko vreme, nesto mi je cudan. Na KP kad je postavljen oglas, slajderi su bili novi. Kad ga je ponovo postavio na PA jedan slajder je skroz izgreban, klizao je negde i spustio cenu za 200e. Zvao sam lika, kaze da motor nikad nije "otvaran" i cini se da je ok neki lik.

 

Jel to tvoj motor bokilicu ili poznajes lika?

 

Samo polako :)

moj je motor,a ja sam kupio od tog lika ,pa spustio 200e,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650

Drugar prodaje k5 1000 znam da mu je odlican motor i ima dosta opreme. Ako te interesuje javi pa da ti posaljem kontakt. Cena mislim da je ok za stanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Drugar prodaje k5 1000 znam da mu je odlican motor i ima dosta opreme. Ako te interesuje javi pa da ti posaljem kontakt. Cena mislim da je ok za stanje.

Posalji podatke i kontakt na PP...hvala ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Potraga je gotova...mozda nije najbolje resenje jer sam hteo nesto 750-1000...ali...za sledecu sezonu je reseno,posle cemo videti..opet prodaja pa opet potraga...deja vu,rece kolega... :)

 

post-27463-0-02599200-1478019643.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

2003 kaze papir...ima ulaganja ali nije problem,duga je zima..nema vise greske kao ove godine da u junu ostanem bez motora i volje...  :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Video sam ga na polovniautomobili pre neki dan.. Oko 2500e je bila cena ako se ne varam. Lep, neka je sa srecom :)

Potpuno te razumem, isto sam i ja uradio. Krajem juna sam prodao motor i celo leto gledao kroz prozor kako se drugi voze.. Plakalo mi se i kleo sam dan kad sam izgovorio: "125cc mi je malo, ili cu da kupim jace ili necu ni da vozim motor". Posle mesec dana mi se vozilo kao nikada do tad. Vise takvu gresku ne ponavljam.. Od sada prvo sakupim novac, pa tek onda prodajem motor i trazim novi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Sad imamo skoro identicne motore osim sto je moj malo mladji, malo lepsi i malo bolji :P

 

Ekipa 600rr na Navaku 2017 ima da bude najbrojnija :)

xaxa..pa i ti si mladji lepsi i bolji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja