Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam bilijarski sto sa polomljenom mermernom plocom

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Poklanjam bilijarski sto koji mi stoji na tavanu vec tri godine. Sto je od mog druga koji se odrekao stola i pri donosenju istog je jedan momak pustio mermernu plocu koja je pala i polomila se. Pretpostavljam da znalci bilijara i restauracije to mogu da saniraju i osposobe sto sa malo truda i volje, sto je bolje nego platiti vise stotina evra za polovan sto.

Ne znam koja je velicina stola ali nije najmanji. Ako mozete iz slika videti ono sto vas zanima, bice super da vam odgovara i da ga preuzmete. Sto je nosilo 4-6 snaznih momaka, nije lak i nalazi se na trecem spratu stare zgrade bez lifta u blizini raskrsnice Juzni bulevar - Maksim Gorki u Beogradu sa obezbedjenim parking mestom za manji kombi.

Ne zivim na datoj lokaciji ali sam na nekih 15 minuta kolima odatle i lako se mozemo dogovoriti preko poziva ili SMS-a na 064/15-11-877

Ako ste bahati, nepismeni i nekulturni Balkanac (djilkos, kulov), necu produzavati sa vama dalju komunikaciju i ne zanima me ako se neko oseti uvredjenim zbog toga.

Sto ce biti na pomenutoj lokaciji do kraja meseca avgusta 2016. godine, posle toga ga rastavljam i bacam u otpad.

 

 

DSC_0199.jpg DSC_0198.jpg

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Nece se sigurno baciti, javio se clan foruma i za sada je sto rezervisan za njega dok ne premerimo dimenzije i vidimo da li mu odgovara - javljam da li je oglas aktivan ili neaktivan. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja