Jump to content

Moto Zajednica

supermoto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Tesko ces to naci ovde, jedino mozda da ti neko donese iz Madjarske...moze se naruciti i u KTM-ovom predstavnistvu, ali mislim da ce to skupo da te izadje...zasto ne pokusas da nadjes neke polovne felne sa sve diskovima/kocnicama od neke starije 500-tke ili 600-tke, pa napravis prilagodne ploce/spacere i tako vozis...? Mozes da vidis i to neko da ti donese od preko, mozda te sve jeftinije izadje? Mozda da pitas GordanMG-a?

 

Mislim da i Farbach ima i jedne i druge, pa posalji pm njemu, mozda on moze vise da ti kaze.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

ja sam nasao jedne kao Markove aluminiumske kompletne sa gumama i diskovima ali meni se vise svidjaju zicane felne,ako nenadjem nista verovatno cu uzeti te aluminiumske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

Nasao sam ja prednju zicanu od jednog lika kompletnu al mi hvali zadnja, da imam gde zadnju da nadjem uzeo bih ovu prednju i kompletirao bih.A sto se tice ovih aluminiumskih nedaju mi se tolike pare za felne ako mi ruzno stoje na motoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Nasao sam ja prednju zicanu od jednog lika kompletnu al mi hvali zadnja, da imam gde zadnju da nadjem uzeo bih ovu prednju i kompletirao bih.A sto se tice ovih aluminiumskih nedaju mi se tolike pare za felne ako mi ruzno stoje na motoru

U principu skuplje su ti te zicane felne nego da nadjes aluminiumske, gledao sam da uzmem nove spice i bandase (kako se vec pise) BEZ guma i diskova kosta oko 500e.  ja sam stavio tockove na moj, sredio oglibljenje i jos neke gluposti sad mi je ostalo jos da kazem sminka. postavicu slike kad ga zavrsim skroz. Kad bi ti rekao koliko ima posla veruj mi ne bi ni kretao da ga radis, ali ja sam hteo da ga uradim priblizno nekom SM-u da sredim oglibljenje i sve ostale gluposti

Ove tockove sam ja stavio    http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=9390&trazi=1&ur=1&model=0&tip=super%20moto&m=--Oprema-i-delovi-super-moto-felne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640
...a sa aluminiumskim nigde nisam ni nasao sliku...

 

Šta će ti slika kad Marko ( farbach sa BJB ) iz S. Mitrovice ime takav motor sa supermoto livenim točkovima ( od Monstera ). Odeš kod čoveka i pogledaš i posavetuješ se  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

nije u tome problem moj i Markov motor nisu isti njegov je tt600r moj je tt600s,ako znas o cemu ti pricam a sliku sam trazio jer me interesuje kako izgleda na xt,inace Marko mi je komsija na njegovom motoru extra izgledaju aluminiumske felne sto neznaci da lepo izgleda za moj model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

Dusane sta ima da sredjujem ogibljenje kad napred imam upside-down viljusku a nazad olins ovo je S verzija sto znaci sport na njoj je sve vec sredjeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Dusane sta ima da sredjujem ogibljenje kad napred imam upside-down viljusku a nazad olins ovo je S verzija sto znaci sport na njoj je sve vec sredjeno

 

Imas zato sto je drugacije ogibljenje za supermoto nego za enduro. Min je podesavanje a cak je i pozeljna promena opruga.

Ako hoces bas sve kako treba. Samo podesavanje vrsi posao.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

Ma necu ja da se trkam sa njim meni treba cisto za po gradu i neke male ture,nego da nije neko bio na sajmu u BG jel bilo tamo felni za prodaju,hoce li biti u NS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Ma necu ja da se trkam sa njim meni treba cisto za po gradu i neke male ture,nego da nije neko bio na sajmu u BG jel bilo tamo felni za prodaju,hoce li biti u NS

za trke se menja ogibljenje, za voznu je dovoljno da ga drugacije podesis....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja