Jump to content

Moto Zajednica

Ahoy-hoy!

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd, Kumodraž
  • Motocikl: Mrka kapa, za sada...

Gospodo draga!

 

Neko vreme pratim ovaj forum, a pre par dana se zapravo i prijavih, pa reko' da se javim i predstavim. Najprecizniji opis bi bio "dvajes' sedmogodišnji programer koga je pre svadbe udarila vrlo rana kriza srednjih godina, pa je odlučio da je vreme da malo živi svoje snove" ;)

 

Zovem se Milan (Mihajlović), a po internetima sam poznat i kao Archduke - kako god da me zovete, sve odgovara (posle sličnog predstavljanja u firmi sam nedelju dana zvan Živadin...). Trenutno lociran na vr' brda poviše Beograda, u Kumodražu.

 

Vozač četvorotočkaša od osamnaeste (mada aktivno od dvadeset druge), u ranoj šestocifrenoj kilometraži. Sa druge strane, vozni staž na dva točka je nepostojeći za sada, sa nadom da će da se menja... ako me gos'n Jasminko istrpi na časovima, naravno! 

 

A ako sve prođe kako treba, i ako Živković do tada ne završi sa prodajom, nadam se i ponosni vlasnik Challengera... ali otom potom, da ja prvo položim sve što položiti treba :)

 

Tol'ko za sada, nadam se lepom druženju sa vama (mada sam po prirodi relativno asocijalan) :)

 

M

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Видим тема почиње са "Ахој!", па сам се тајно понадао да нам се придружила каква Чехињица, али... кића. :jok:

 

Па добро сад... добро нам дошао.

 

И тако...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja