Jump to content

Moto Zajednica

Problem s gasom

Recommended Posts

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ne bas Rossi ali neko ko se ne razume ne bi video razliku :D

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2348 postova
  • Motocikl: Umočiću...

A to...ma pusti,ja uvek imam neki problem,to je neverovatno :lol3:

Bio sam na odmoru malo,pa nisam palio motor ni vozio.

A sto rece Boca imao sam juce problema sa gasom,jeo neki pasulj i tako... :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2348 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Ljudi moji,ja moram il da batalim motorisanje il da prestanem da citam forum.

Stvarno nemojte pogresno da me shvatite,da ispadne neko nepostovanje i nedostatak empatije,al kad god udjem na forum ima nekih vesti o poginulima na motoru.Ispada da ja svaki dan dodjem kuci,malo sednem za forum,procitam par stvari o tome kako je neko poginuo vozeci motor,pokoj im dusi,onda odem dole upalim motor i odem da se vozim.Pa dal sam ja normalan?

Da podvucem paralelu,brat i otac su profesionalni vozaci,sad da zamislim njih kako uvece iscitavaju hroniku o stravicnim automobilskim nesrecama,onda odgledaju koji klip kako se kamion zakucava u automobil,pa ujutru na posao.

Boze,oprosti al ne mogu oba da radim.Poceo sam voziti preoprezno,pod uticajem svega,i nema tu uzivanja,ma ni u od uzivanja.

Neko rece,vozi kao da si nevidljiv,svi pokusavaju da te ubiju, tako mozes opstati na ulici,na motoru.

Dobro,pitam ja vas,kako onda uzivate na svom motoru,vozikajuci  se?Oksimoron:)

ISpade da jedini moze uzivati na motoru neko ko vozi makadam,sa enduro bajkom.

Kako vi gledate na stvar?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1379 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Evo ja bas uzivao juce na Transalpini, obrijao gume kao nikad do sada. Uzivao jutros na voznji po Gocu sa cerkicom. A malopre dosao motorom u firmu, opet uzivao ali i bio oprezan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Voznja motora nije uzivanje, tipa - zazmuri i opusti se :)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2348 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Evo ja bas uzivao juce na Transalpini, obrijao gume kao nikad do sada. Uzivao jutros na voznji po Gocu sa cerkicom. A malopre dosao motorom u firmu, opet uzivao ali i bio oprezan.

E al ti zivis u Vrnjackoj Banji,sta rade ljudi koji zive u recimo Bg,izadje ono ludaja.Mada videh juce jednog na NBG,izlazi i bole ga uvo na zadnji i frrrrrr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Ljudi moji,ja moram il da batalim motorisanje il da prestanem da citam forum.

Stvarno nemojte pogresno da me shvatite,da ispadne neko nepostovanje i nedostatak empatije,al kad god udjem na forum ima nekih vesti o poginulima na motoru.Ispada da ja svaki dan dodjem kuci,malo sednem za forum,procitam par stvari o tome kako je neko poginuo vozeci motor,pokoj im dusi,onda odem dole upalim motor i odem da se vozim.Pa dal sam ja normalan?

Da podvucem paralelu,brat i otac su profesionalni vozaci,sad da zamislim njih kako uvece iscitavaju hroniku o stravicnim automobilskim nesrecama,onda odgledaju koji klip kako se kamion zakucava u automobil,pa ujutru na posao.

Boze,oprosti al ne mogu oba da radim.Poceo sam voziti preoprezno,pod uticajem svega,i nema tu uzivanja,ma ni u od uzivanja.

Neko rece,vozi kao da si nevidljiv,svi pokusavaju da te ubiju, tako mozes opstati na ulici,na motoru.

Dobro,pitam ja vas,kako onda uzivate na svom motoru,vozikajuci  se?Oksimoron:)

ISpade da jedini moze uzivati na motoru neko ko vozi makadam,sa enduro bajkom.

Kako vi gledate na stvar?

Uživancija je u sredstvu, a ne u cilju ... ;)  ... a kako u ovom slučaju cilj opravdava sredstvo, postoji uzročno posljedična veza ... :D

 

Od točke "A" do točke "B" je put koji možeš proći na više načina .... a uživancija je u tome da ju prođeš motorom .. ;)  ... a sranje ti se može desiti i pješke i na biciklu, a bogami i avionom ... 

 

a barba Murphy kaže da čak i ako ne postoji šansa da ti se desi sranje, vjerovatno će se i desiti ... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora

Brate meni se čini da se ti previše opterećuješ i razmišljaš. I meni je evo sad starija gospođa oduzela prednost i dešava se to i kad vozim auto ili bicikl. Određena doza opreza uvjek mora da postoji. Opusti se ti i uživaj u vožnji,mani se razmišljanja jer i u kadi ili na stepeništu možeš poginuti. Ne razmišljaj o zvukovima motora,o tome šta si pročitao u crnoj hronici ili o tehnikama vožnje o kojima si čitao. Nek te vode instinkti a ne teorija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2348 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Ovo si u pravu 100 posto.Jos juce sam posle onog pisanija reko sebi:" Aj ne tupi ga vise" izasao seo na motor i gas.Zapitah se kako sam ja to vozio motor kao klinac,nisam znao nista o tome,bila prilika i sedi vozi se.To je bilo uzivanje!!!Teorija mi "pretekla" praksu,citao previse o svemu jos dok sam planirao da kupim motor,pa mi puna glava kad sednem.

A ono kao klinac,sto ti kazes na instinkt pa samo se uklopi sve.Doza opreza svakako mora biti tu,ali ne smem se opterecivati tim stvarima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora

Biće još lijepih dana bratac. Nisi valjda na motoru povrijedio šaku,pu pu pu,daleko bilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2348 postova
  • Motocikl: Umočiću...

A znam za to.Ne bih mogao,taman sam se navikao na kvacilo,sad da menjam opet tesko.A i kako bez kvacila u drugu i nazad u prvu?Pa "rev matching" idi begaj.dok to savladam ima oteram motor na generalnu opet,kad mu iskidam sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2348 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Jel ima neko ili zna nekog ko zna nekog da ima ispravnu slavinu goriva za ovaj moj motor viska?Ja sam mislio da se to ne moze pokvariti,ili je to bas retkost al evo meni se pokvarila,pocela da pusta gorivo bas na onom delu gde mrdas onaj djavo sa off na on i reservu.I to ne da kaplje ili curka nego lije brate.Pise na njoj Keihin izgleda kao ova http://thumbs2.picclick.com/d/w1600/pict/310438656141_/HONDA-Benzinhahn-MBX-MTX-MTX-80-R-2.jpg

Samo nije ovako sjajna i nemam to gore crevce sta je to vec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2348 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Eto☺nego zabunila me ona cevka gore al kasnije videh da je ona meni ostala u rezervoaru.To mu dodje neki filter goriva.Ma kupio sam antifriz i reko aj da sipam,ispustio vodu sto je bila.Htedoh da se provozam da provrti tecnost do bloka al oces djavola.Mogao sam da se zapalim☺

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2348 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Dobro,mrezasta je licila mi na neki filter.Porucio slavinu stigla al nije ko na slici,ovu ne mogu da montiram.Gledam po netu celo popodne i to nema da se kupi nigde.Do jaja,prokleta slavina,Ne da sam popizdeo.Moze se naruci preko e-bay jedino.Ko da ceka,da se drnda sa nekim pay palovima i deviznim karticama >:( Jel moguce to,gledao sam 15 sajtova sa moto delovima kod nas sve neke slavine drugacije skroz.Mada i to ko zna,slike im nemaju veze sa proizvodima.

Navoj sam merio unutrasnji precnik je negde oko 16mm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja