Jump to content

Moto Zajednica

GLASANJE: nova boja za Suzuki Freewinda

Koja boja je najbolji izbor za Freewinda?  

22 članova je glasalo

  1. 1. Koja boja je najbolji izbor za Freewinda?

    • Metalik svetlo siva ("audi silver")
      1
    • Metalik tamno crvena ("trula visnja")
      5
    • Metalik crna
      10
    • Metalik crvena
      1
    • Neka druga boja
      6


Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Drugari, evo ovako:

 

Freewind treba da se registruje ovih dana, tako da cu da to iskoristim da ga prefarbam u boju koja mi se vise svidja. Ova teget metalik je OK, ali mi se smucila jer su mi sva vozila 3 godine unazad plava, dosta bre vise, ko da sam postar :) Sem toga, hocu da sredim sve ogrebotine i da bude k`o lutka :wink:

 

Elem, glasajte i pomozite u izboru boje.

Molim da se ne predlazu nebulozne boje ili nemoguce varijante, i da se ne ide u off jer farbanje sledi sledece nedelje.

 

Hvala svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Znam da tamne boje vise pokazuju prljavstinu, i zato mi je crna manje aktuelna trenutno. S druge strane,crna mu daje "ozbiljnost" ali mi se cini da recimo metalik svetlo siva ili tamno crvena daju notu svezine, da ne kazem "modernosti".

 

Takodje, molio bih sve da ne glasaju po principu "meni se ta boja svidja na mom motoru" ili "meni se ta boja svidja u zivotu", nego da, ako ikako mogu, zamisle kako bi to izgledalo na Freewindu. Ko ne zna kako izgleda, moze da pogleda u mojoj galeriji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Roze? :lol:

Salim se, mislim da bi mu najbolje stajala ta "trula visnja" varijanta (jos ako je metalik... :thumbs_up: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

za tu vrsu motora mi nisu neke lude, razigrane boje. Odabrao bih nesto smerno i klasicno.....svetlosiva (najzahvalnija za odrzavanje), tamno siva (boja Svabinog stroma - mnogo mi se dopada) ili crna (veoma jebena za odrzavanje)

 

Mislim da bih na kraju odabrao tamno sivu:

 

kRimo_2002dl1000grey5609mu.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Malo tamnija nijansa trule visnje bi mu super stajala posto je siva mnogo svetla.

Neki delovi na mom MZ-u su bili u takvoj boji i bila je veoma osetljiva, najmanja prljavstina se bas primecuje, da ne pricam o udaru nekog insekta koji se razmrlja pri udaru dok je trula visnja bas ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Mislim da crna skoro sigurno ispada iz takmicenja zbog odrzavanja - stvarno nemam vremena da se akam sa pranjem svakih par dana, a glupo je da farbam bajk da bih ga onda vozio stalno zasranog k`o iz stale :roll:

 

Dakle trenutno najveca dilema je vrlo svetlo siva ili tamno crvena trula visnja.

 

Ova tamnije siva sto je predlaze Djura je OK ali otpada zato sto se ne dopada mojoj lepsoj polovini, a iskreno i meni je nekako neubedljiva, mislim da je za nju neophodno da motor bude sam po sebi jaci i dominantniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

E, veliki macho smekeri Dj. i Sm., ne kur..te se mnogo jerbo ste za razliku od mene vozili zene na izlet, dakle ne kenjajte :wink:

 

PS nemojte u off, dajte da vidimo za ovu boju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
jerbo ste za razliku od mene vozili zene na izlet' date=' dakle ne kenjajte :wink:

[/quote']

 

ja moju vodim zato sto volim da ide sa mnom a ne zato sto moram, al' ajde nema veze...

 

TAMNO SIVA!!!

 

Jel si nindza ili mindza?!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ma da se ja pitam, protero bih autobus ovuda! :D:lol:

 

Da bre, sto sam ne odlucis u koju ces boju da ga farbas bre?? :D A na kraju krajeva ne znam ni sto oces da ga farbas....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Svijetlozuta sa ruzicastim cvjeticima i zelenim leptirima...jbt to je tvoj motor zasto drugi da ti savjetuju kako da ga farbas?!

 

Da bre, sto sam ne odlucis u koju ces boju da ga farbas bre?? A na kraju krajeva ne znam ni sto oces da ga farbas....

 

Naravno da cu ja da odlucim u koju boju ga farbam. Ovo je samo malecno ispitivanje javnog mnjenja, vise zabave radi.

 

Kako sam i rekao, razlog farbanja je sto je motor vidljivo izgrebane plastike i farbe na nekoliko mesta i sto mi se smucila teget plava boja - meni je to sasvim dovoljno.

 

 

Trula visnja eeeeeeeeeee

 

Ni Pikasa nisu kapirali :wink: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Polako narode, covek trazzi savet i missljenje, sto ga napljuvaste???? Pa naravno da nece niko osim njega da ga farba niti da odluci u koju boju..... o bozze.... Pa na bilo kom drugom forumu stunteri razvale motore pa se posle 5 dana konsultuju sa ekipom u koju boju da farbaju ostatke pljastike...pa naravno urade kako oni oce:)

 

..za sada drveni advokat - uskoro pravi pa za pare...jedva cekam ih ih ih :twisted: :twisted: :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Farbaj to u narandzasto i unesi malo radosti u saobraccaj. A u kombinaciji sa crnim sjedisstem i felnama zna biti super. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja