Jump to content

Moto Zajednica

Gde je taj BMW klub da se uclanim??? :)

Recommended Posts

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

eeee sine Djuro, moze tu jos svasta da se pokaci !!!  ;D dodatak za kljun... a jel' imas alarm, blokadu, grejace...

pih !

 

Kljun obavezno!!!

 

404.jpg

 

Jel imaju to Radulovici ili da skidam tvoj?

 

Alarm me ne interesuje, Xena je dosta a i garaza mi je u zgradi sa fizickim obezbedjenjem.....gadnim. Grejace imam.

 

zuti migavci, pa to je bilo krajem 70-tih  ;D

 

Jel si ti cuo je retro in?? Mislim... ::)

 

;D ;D

 

ima chika Radulovic ! ;D narucis i tu je za 10-15 dana ! wussy otvori se za alarm i bele migavce, pa da se vozis ko' covek kroz straje...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

ima chika Radulovic ! ;D narucis i tu je za 10-15 dana ! wussy otvori se za alarm i bele migavce, pa da se vozis ko' covek kroz straje...  ;D

 

Jbte, jel ima nesto u ovoj drzavi da ne mora da se naruci? Jel su culi oni za lager delova  :o

 

Aj, narucicu  ::) ga onda. Nego, posto je keve ti? U USA je $30ili 1600din. Cenim da je kod Raduleta bar 3X toliko.

 

Ma imao sam alarm na stromu. Najbolji...pa je umeo da zeza. Stra' me da mi neko prčka po elektronici....previse sam se naslusao i nacitao prica kako je alarm pojebao sve zivo.

 

Ma migavce necu da menjam z'inat  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Djuro, ne nasedaj na navlakuse i provokacije! Tvoj GS je najoriginalniji i stvarno najbolje izgleda. Nista ja tu nebi diro  ;) Razlikuj se malo od ovih GS-ovih svedoka ili kojoj sekti pripadaju vec, neznam. Prepoznaces ih po tome sto se kunu u Radulovica i deo mesecnih prihoda izdvajaju redovno za punjnje njegovog budzeta  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

 

ima chika Radulovic ! ;D narucis i tu je za 10-15 dana ! wussy otvori se za alarm i bele migavce, pa da se vozis ko' covek kroz straje...  ;D

 

Jbte, jel ima nesto u ovoj drzavi da ne mora da se naruci? Jel su culi oni za lager delova  :o

 

Aj, narucicu  ::) ga onda. Nego, posto je keve ti? U USA je $30ili 1600din. Cenim da je kod Raduleta bar 3X toliko.

 

Ma imao sam alarm na stromu. Najbolji...pa je umeo da zeza. Stra' me da mi neko prčka po elektronici....previse sam se naslusao i nacitao prica kako je alarm pojebao sve zivo.

 

Ma migavce necu da menjam z'inat  ;D

 

ma bre fabricki alarm ! e ne secam se koliko je bio, nesto oko 50-60e.

 

Djuro, ne nasedaj na navlakuse i provokacije! Tvoj GS je najoriginalniji i stvarno najbolje izgleda. Nista ja tu nebi diro  ;) Razlikuj se malo od ovih GS-ovih svedoka ili kojoj sekti pripadaju vec, neznam. Prepoznaces ih po tome sto se kunu u Radulovica i deo mesecnih prihoda izdvajaju redovno za punjnje njegovog budzeta  ::)

 

hihihi !  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Nego, otisao ja danas motorom na posao i dolazi mi koleginica a ja je pitam jel mi videla nov motor. Ona kaze ne. Reko' kako ne, eno ga ispred. A ona kaze: aaaa onaj zuti sto ima pozadi ono da stavis pizzu (mrva ozbiljna!)

 

Zene...ne mozes bez njih, a ne mozes ni da ih ubijes...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Nego, otisao ja danas motorom na posao i dolazi mi koleginica a ja je pitam jel mi videla nov motor. Ona kaze ne. Reko' kako ne, eno ga ispred. A ona kaze: aaaa onaj zuti sto ima pozadi ono da stavis pizzu (mrva ozbiljna!)

 

Zene...ne mozes bez njih, a ne mozes ni da ih ubijes...

 

Auuu kakva prozivka hahahaha, i ja htedoh isto da ti kazem danas ali bilo mi lrivo da ti kvarim dozivljaj  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Ma pusti estetiku; ako ćeš da bacaš pare na nešto bacaj ih na korisne stvari, kao napr. na dodatnu zaštitu... Preporučujem ti sledeće:

 

Na levom cilindru throttle potentiometer (ne znam kako se kaže na Srpskom) je na nezgodnom mestu i lako ga je zakačiti čizmom i pokidati.  Rešenje:

http://www.touratech-usa.com/shop/show.lasso?SKU=044-0730&-session=touratech:45EB255007d6c20DFCmSn10C8B8C

 

Iako imaš crash bars, preporučujem ti i štitnike za cilindre, po principu "od glave višak ne boli":

http://www.sierrabmw.bigstep.com/item.html?UCIDs=820323%7C1284313&PRID=1252032

ili http://www.sierrabmw.bigstep.com/item.html?UCIDs=820323%7C1284313&PRID=1505206

 

Steering stop (ako ti motor ljosne na zemlju nezgodno, a ljosnuće, ovaj deo ti štiti ram i poklopac rezervoara od "sudara" sa viljuškom i kormanom):

http://www.bmwsantacruz.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=8500104-8&Category_Code=R1200GS-P&Product_Count=15

 

Ako planiraš da budžiš dodatnu elektroniku na motor, ovo će ti smanjiti glavobolje sa BMW-ovim novim CANBUS sistemom:

http://www.touratech-usa.com/shop/show.lasso?SKU=044-0450&-session=touratech:45EB255007d6c20DFCmSn10C8B8C

 

Ako planiraš da voziš off road sa drugarima koji vole da voze ispred tebe i svojim gumama lansiraju kamenčiće ka tvom skupocenom faru, trebaće ti i ovo:

http://www.touratech-usa.com/shop/show.lasso?SKU=044-0328&-session=touratech:45EB255007d6c20DFCmSn10C8B8C

 

8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala Moto!

 

Stitnici za cilindre su valjda prva stvar koju nameravam da kupim. Takodje, ni ja ni svaba nismo znali da se prave ovi gornji crash barovi za obican GS. Mislili smo da se pravo samo za ADV. Onda nadjoh ovo na hepco&becker:

 

D1RQc_5029220009hepcor12gstankd3.jpg

 

U Srbiji i blizoj okolini cu da ga nadjem na kukovo leto...  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

A od kuma GS!

 

Sa srecom da se navozas !! ;)

 

 

...i onda vesela druzina koju cine Hrvat, Srbin i Amerikanac (neko je rekao da tako pocinju vicevi  ;D)...

 

Čarolija !!  :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Auuuu....

Niste bre humani!  >:(

Što nas tako sekirate? Sad se još uslikajte sa nekim cicama... pa mislim... stvaaaarno!

Dobro ti reče koleginica za kutiju za pice ;)

Neka, neka... sledeće sezone... živi bili pa videli!

 

PS Da ga sa srećom navozaš bar 1.000.000 kilometara  ;D ;D ;D

Ne mogu reći dobrodošao u BMW sektu kad je 1200GS podsekta kasta za sebe...  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Prvi Mirijevac koji prođe pored motora ima da mu oladi registraciju. ;D

 

najzli

Koji Mirijevac? Sta Mirijevac? Nisam ja, majke mi.....  :D

 

Stvar ukusa matori, ali ove farove sa strane ja ne bih skinuo nikad, do jaja to izgleda, a verovatno i sljaka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Hvala Moto!

 

Stitnici za cilindre su valjda prva stvar koju nameravam da kupim. Takodje, ni ja ni svaba nismo znali da se prave ovi gornji crash barovi za obican GS. Mislili smo da se pravo samo za ADV. Onda nadjoh ovo na hepco&becker:

 

VPgFu_5029220009hepcor12gstankd3.jpg

 

U Srbiji i blizoj okolini cu da ga nadjem na kukovo leto...  :-[

 

Ima kod nas H&B,ali ne vidim potrebu za tim.Francu je opal već nebrojeno puta,ali od cilindara do plastike nije došao!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Ima kod nas H&B,ali ne vidim potrebu za tim.Francu je opal već nebrojeno puta,ali od cilindara do plastike nije došao!  ;)

 

Franc ga i drzi na ulici bez ikakve zastite i - nista. Meni bi ga marnuli isto vece. Ja imam taj neponovljiv talenat....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

I ja mislim da ti nije neophodan taj gornji crash bar.  Na ADV modelu rezervoar je širok skoro koliko i cilindri, pa mu je zbog toga potrebna dodatna zaštita.  Na tvom modelu rezervoar je dosta uži, pa kad ti motor ispadne iz ruke pašće na cilindar (tj. na zaštitu oko cilindra).  Ne vidim kako može da ti se ošteti rezervoar, sem ako ga lepo ne nasadiš na neki kamen...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

sem ako ga lepo ne nasadiš na neki kamen...

 

 

rekoh ti ja da sam talenat. Meni se strom nasloni na zid pa mi pukne rucica od kvacila....4x za godinu i po :)

 

ma OK...cisto mi lepo izgleda, a pomislio sam da moze da koristi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ne može...

Moraš da kupiš zumo...  ;D ;D ;D

Ne ide bre taj stari uređaj na novu spravu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Markone ti si moj drug!  ;D Ma kupicu i zumo ako ostali iz kluba budu voljni da me prime jer neznam dal se ovaj bemve f800 GS racuna. E sad neko bi reko, bemve je bemve, ali ja bi da budem siguran pa pitam.  ;)

 

Unapred hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Kakva mica?? Nerazumem?

mica je Mikin gej izraz za nesto sto mu se svidja ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Ok hvala na pojasnjenju! Jos samo Lalajko da da svoj sud da li je F800GS pravi bemve, i resio sam koji cu motor voziti kad dospem u srednje godine.  ;D

 

Pozdrav i cuvajte mi mesto u klubu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja